dubultamatieru līga

Jaunumi

3. spēļu nedēļa


3. spēļu nedēļa

Aizvadītas 27 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) - 24

1.līga: Artis Jansons (Ūpis) - 27

2.līga: Lauris Krūmiņš (RCK) - 29

3.līga: Jurģis Ozols (Baltezers) - 30

+35 grupa: Andris Liepiņš (RPP) - 34

Elites grupa

+++ Swedbank – izcīnījuši trešo uzvaru pēc kārtas. Šoreiz revanšējoties pašreizējiem čempioniem „Rumbai” par pērn pusfinālā piedzīvotajām neveiksmēm. „Baņķieriem” atkal izdevies uzvarēt ar nelielu pārsvaru.

++ Cavendish – negaidīti pārliecinoši sasituši Turību. Diezin vai kāds prognozēja vairāk kā 20 punktu starpību.

+ Bottomline – var apsveikt ar pirmo uzvaru Elites grupā, kura tika atvesta no Ķekavas. Skaidrs, ka nebūs peramo zēnu lomā, lai gan pēc pirmās kārtas daudzi tā uzskatīja.

---Heliotherm/Ķekava – pēdējo divu turnīru pusfinālisti sezonu sākuši ar trim zaudējumiem pēc kārtas. Turklāt nākamajā nedēļā jādodas ciemos pie čempioniem.  

--Rumba – lai arī ļoti smags spēļu kalendārs, tomēr pēc trijām kārtām jau divi zaudējumi. Pērn pa visu regulāro turnīru „Rumba” „sakrāja” vien četras zaudes.

-Rūja un Dēli – nu jau jāsaka, ka kārtējais zaudējums ar lielu punktu starpību. Šoreiz nācās kapitulēt LU studentu priekšā. Varbūt nākošnedēļ pret „Kursu”?

Ceturtajā spēļu nedēļā mūs sagaida līderu mačs – „Latvijas Gāze” pie sevis uzņems „Swedbank”!

1.līga

+++ BK Kubs – neskatoties uz pieciem cīņas galotnē pēc kārtas garām aizmestiem soda metieniem nosargāja minimālu uzvaru pār „Brikers/Lemesile”.

++ ex-Nexum – vēl vienai no līdergrupas komandai nenācās viegli. Tomēr uzvara pār Liepājas komandu beigās tika izcīnīta. Nākamajā nedēļā mājās nopietnāks pretinieks – „Latvenergo”.

+ BK Jungent/LofbergsLila – beidzot atzīmējušies ar pirmo uzvaru 1.līgā.

--- Brikers/Lemisele – turpina „krāt” zaudējumus ar nelielu punktu starpību. Šoreiz ar iztikas minimumu tomēr tika zaudēts BK „Kubs”. Limbažniekiem pirmā uzvara briest.

--Leifheit – pakacināja līderi BTS, pirms trešās ceturtdaļas izvirzoties vadībā ar 51:50, par ko samaksāja ar pamatīgāko sagrāvi pēdējā ceturtdaļā.

-Emerald/Matthai – sagādāja pirmos prieka brīžus turnīrā „Jungentam”, piedzīvojot savā laukumā jau otro zaudējumu pēc kārtas.

Nākamās nedēļas uzmanības centrā iepriekš jau pieminētais mačs, kurā tiksies tikai uzvarējušas komandas – „ex-Nexum” pret „Latvenergo”.

2.līga

+++ Zaļā josta – pārliecinoši pieveica „Sportland”, saglabājot simtprocentīgu bilanci. „Zaļajiem” gan viens mačs mazāk.

++ RCK – izskatās, ka arī šī komanda ir pieteikusies cīņai par goda pjedestālu. Pērnās sezonas 3.līgas vicečempions „Hipotēku banka” tika pieveikts vairāk kā pārliecinoši.

+ Karavīrs – domājams, ka daudziem šīs komandas veiksmīgais starts ir zināms pārsteigums. Jāatzīmē, ka karavīri nevienā spēlē nav ielaiduši vairāk par 50 punktiem!

--- Hipotēku banka – turpina atrasties mūsu neveiksminieku topā. Iespsējams „-32” ir lielākais zaudējums komandai DAL turnīrā vispār. Vismaz viens no noteikti.

--Ultra – ar traumu novārdzināto sastāvu nespēja gūt pat 40 punktus mačā ar „Lapeniekiem”...

-Hanzas SK – viena no trim komandām, kura sezonu sākusi ar trim zaudējumiem tik pat spēlēs.

Trešajā nedēļā viens no DAL principiālākajiem dueļiem – „Polārā Zvaigzne” pret „Zaļo jostu”.

3.līga

+++ Teikas Gaisma – domājams, ka tikai retais šo komandu pieskaitīja pie sezonas favorītiem. Sākums izdevies glauns. Pēc šīs nedēļas uzvaras pār SC „Upesciems” kopējā bilance 3-0.

++ BK Baldone – beidzot pēc diviem minimāliem zaudējumiem ir izdevies tikt pie pirmās uzvaras. Mājās diezgan pārliecinošs panākums pār VCG.

+ Baltezers – Jurģim Ozolam gūstot 30 punktus, viesos pieveica „E.Daniševska biroju”, kas ļauj šobrīd ieņemt vietu labāko sešiniekā.

--- E.Daniševska birojs – jau pērnās sezonas izskaņā aizsāktā tradīcija ar zaudējumu virkni, turpinās arī šosezon. Pagaidām stabili nogruntējušies tabulas lejasgalā. Turklāt spēli pret Baltezeru iesāka četratā.

--BK Grifs AG – joprojām nespēj tikt pie pirmās uzvaras. Šajā nedēļā neizšķirts pret „Lidojošo cirku”.

-SC Upesciems – pēc veiksmīgām pirmajām spēlēm pirmais zaudējums sezonā vienmēr ir sāpīgs. To uz savas ādas šonedēļ izbaudīja šī komanda.

Ceturtajā nedēļā izcelsim divu pierīgas komandu spēli, kuras atrodas labāko sešiniekā – „RXG/Ķekava” uzņems SC „Upesciems”.

+35 grupa

+++ Corporate Solutions – ilgi gaidītā pirmā uzvara ir izcīnīta. Turklāt uzvara pār Stopiņiem sanāca visnotaļ branga – „+22”.

++  ex-Velvets – izcīnīja uzvaru „Turības” derbijā, kas gan nav liels pārsteigums.

+ RPP – pērn iesaka sezonu neveiksmīgi, bet turpinājumā kļuva par vienu no „karstākajām” komandām. Izskatās, ka šajā sezonā būs starp medaļu pretendentiem.

--- Stopiņi – dabūja pamatīgu kāvienu pret saniknoto čempionu. Neskatoties uz to joprojām ir stabila medaļu pretendente.

-- Arčers – joprojām lielākā problēma ir uzbrukums – ar katru spēli gūto punktu skaits sarūk ...

-LVM – kopā ar „Arčeru” turpina diezgan bezcerīgi zaudēt. Pērn demonstrēja labāku sniegumu.

Nākamajā nedēļā atzīmēsim maču Lapmežciemā starp turienes komandu un Stopiņiem.

„Melnais” saraksts

-Gatis Liniņš (Brikers/Lemesile) – tehniskā piezīme

-Andris Bērziņš (Hanzas SK) – tehniskā piezīme

-Jānis Džiguns (Hanzas SK) – tehniskā piezīme

-Jānis Zemelis (BTS) – tehniskā piezīme

-Edgars Pazāns (Ūpis) – tehniskā piezīme

Nedēļas citāts

Sandis Saulītis no „Lidojoša cirka” - „Pirmo reizi tik slikta sajūta pec neizšķirta!”

Nu ko? Ambīcijas aug!Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Limbažu "Brikers/Lemisele" savā debija (15-7) 2011./12. gada sezonā DAL izcīnīja 4.vietu 1.līgas turnīrā.
krown.lv