dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

8. spēļu nedēļa


8. spēļu nedēļa

Aizvadītas 25 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Edgars Vecums (CAO.LV) - 32

1.līga: Dāvis Delveris (BTS) - 30

2.līga: Lauris Krūmiņs (RCK) - 36

3.līga: Sandris Sēja (Pronets.lv) - 31

+35 grupa: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 25

Elites grupa

+++ Cavendish – pēc izcīnītajiem punktiem kļuvuši par līderiem, šonedēļ pārvedot uzvaru no Ķekavas. Tiesa, divām potenciālajām līdervienībām ir spēle rezervē.

++ Swedbank – pēc četriem zaudējumiem pēc kārtas atkal tika pie uzvaras, mājās pārspējot „CAO.LV”. Neskatoties uz iepriekšējo nedēļu neveiksmēm, kopvērtējumā baņķieriem piektā pozīcija.  

+ Sport2000 – arī bez saviem spilgtākajiem personāžiem spēja pieveikt „Bottomline”, lai gan 14 punktu starpību nemaz tik viegli neizdevās sakrāt.

---Heliotherm/Ķekava – uzvarējuši divus no pērnās sezonas medaļniekiem, Ķekavas komandu otro nedēļu pēc kārtas paliek bez uzvaras. Pagaidām komanda atrodas necilajā desmitajā pozīcijā.  

--CAO.LV – neizmantoja iespēju uzlabot situāciju kopvērtējumā. Neglāba šosezon komandu papildinājušā Edgara Vecuma 32 punktu pret „Swedbank”. Viņš arī Elites grupas rezultatīvākais spēlētājs.

-Bottomline – izrādīja sīvu pretestību vienam no līderiem „Sport2000”, tomēr beigās pārsteigumi izpalika.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā spēle otrdien Rīdzenes zālē, kur „Sport 2000” uzņems čempionus „Rumbu”.

1.līga

+++ BTS – kārtējo reizi nodemonstrēja savus muskuļus, par kuru spēku uz savas ādas pārliecinājās „ex-Nexum”. Pirmā apļa beigas gan sanāks diezgan saspringtas, jo pretī nāks komandas no līderu gala. Īpaši tiek gaidīts mačs decembra sākumā pret BK „Kubs”.

++ BK Kubs – jau pirmajā ceturtdaļā ielika pamatus uzvaras izcīnīšanai pret BK „Salaspils”. Pēc tam jau līdzīgs mačs, bet „kubiešiem” astotā uzvara pēc kārtas.

+ Latvenergo – izmantojuši situāciju kamēr citas līdergrupas komandas atņem punktus viena otrai un šobrīd atrodas trešajā pozīcijā. Cik tā ir pamatota redzēsim spēlē pret BTS.  

--- BK Salaspils – iegāza mača sākums pret BK „Kubs” (11:25). Pēc tam jau atspēlēties bija pagrūti.

--BK Jungent/LofbergsLila – jaunpieteiktais Toms Stālmanis pret „Brikers/Lemisele” atzīmējās ar 20 punktiem, bet tik un tā tas neglāba no kārtējā zaudējuma. Šobrīd komanda pēdējā pozīcijā.

-www.phazelapps.com – komanda bez „sejas” – sastāvs , spēļu formas, sniegums laukumā... vienīgi sporta zālei nav ne vainas.

Nākamajā spēļu nedēļā redzēsim cik liela plaisa (un vai vispār tāda ir) būs starp trešo un otro vietu tabulā – „Latvenergo” uzņems BTS.

2.līga

+++ Karavīrs – līderu cīņā izcīnīja uzvaru ar minimālu viena punkta pārsvaru pār „Digital Mind”, kļuvusi par vienīgo komandu, kura sasniegusi maksimālo punktu skaitu. Atslābināties gan nebūtu pamata, jo nākamā spēle ir pret nu jau tuvāko sekotāju „Lapeniekiem”.

++ Lapenieki – dabūja pasvīst mačā pret „Polāro Zvaigzni”. Spēles gaitā bija iekrājuši komfortablu 17 punktu pārsvaru, no kuras beigās sanāca nervozāks mača beigu posms.

+ Hipotēku banka – mēģina sasmelt sezona startā izlieto ūdeni. Viesos izdevās pārliecinoši pieveikt vienu no turnīra pastarīšiem „Hanzas SK”, bet svarīgākais, ka komanda ir labāko četrinieku ķerošās grupas galvgalī.

--- Digital Mind – nespēja nodemonstrēt savu rezultatīvo spēli pret sīkstajiem karavīriem. Pirmais zaudējums ir ierakstīts, bet decembrī vēl divas ļoti svarīgas spēles ar „Lapeniekiem” un RCK.

--Polārā Zvaigzne – tomēr viens no sezonas nepatīkamākajiem pārsteigumiem. Zaudējums „Lapeniekiem”, bet nav katastrofa, bet paskatoties uz kopvērtējuma tabulu, gan aina nav sevišķi pievilcīga – divas uzvaras sešās spēlēs.

-C4 – trīs zaudējumi pēc kārtas DAL ilgdzīvotājus nobīdījuši uz sesto pozīciju. Turklāt spēles ar visiem favorītiem gaida tieši decembrī.

Devītajā nedēļā centrālais mačs – RCK pret „Polāro Zvaigzni”. „Polārajiem” noteikti vairs nav kur krists zemāk.

3.līga

+++ Pronets.lv – kļuva par skaļākā notikuma autoriem šajā nedēļā. Pirms spēles pret līderi BK „Ķekari” pieteica uzreiz piecus jaunus spēlētājus, no kuriem divi izšāva un „Pronets” sakāva līderi, paši izcīnot tikai otro panākumu sezonā.

++ Rīgas brīvostas pārvalde – nedēļas izceltajā mača diezgan viegli tika galā ar Ķekavas komandu. Interesanti, ka ir otra komanda, kura šosezon piekāpusies „Pronetam”.

+ VCG ekspertu grupa – tomēr pēdējā brīdī spēja „sakasīt” iztikas minimumu spēlētāju uz maču pret Upesciemu. Turklāt vēl izdevās dramatiskā galotnē uzvarēt ar  viena punkta pārsvaru. Skat, „eksperti” jau pietuvojušies līderu grupai.

--- BK Ķekari – lai arī nespēlēja labākajā virknējumā pret „Pronets.lv”, tomēr jādomā, ka nebija daudzi, kuri prognozētu līdera fiasko šajā spēlē. Par īstu katastrofu izvērtās 4.ceturtdaļa, kura tika zaudēta ar 11:22. Būs viela pārdomām.

--SC Upesciems – nespēja izmantot VCG „ekspertu” sastāva komplektācijas problēmas un piedzīvoja otro zaudējumu šosezon. Pēc nedēļas savā laukumā cīņa ar aizkaitinātajiem „Ķekariem”.

-RXG/Ķekava – nespēja izrādīt sīvu pretestību par nedēļas maču atzītajā spēlē ar Brīvostu.

No devītās nedēļas izcelsim piektdienas spēli Zaķumuižā, kur SC „Upesciems” uzņems BK „Ķekari”. Abi šajā nedēļā piedzīvoja sāpīgas neveiksmes.

+35 grupa

++  Rīgas satiksme/AKC – izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru spēlē pret RPP, kas kopvērtējumā ļāva pacelties vēl nebijušos augstumos – uz ceturto vietu.

+ Corporate Solutions – čempions LVM grozā salādēja 12 tālmetienus, ar ko bija pietiekoši uzvaras izcīnīšanai.

-- RPP – jau trešā neveiksme pēc kārtas. Palikušas spēles ar galvenajiem favorītiem. Izskatās, ka sāk parādīties problēmas, kas arī pērn iegāza šo komandu.

-LVM – cienīgi nospēlēja pret čempionu. Ja nebūtu neveiksmīgās trešās ceturtdaļas, tad kas zin kā viss beigtos.

Devītajā spēļu nedēļā atkal pēc ilgāka pārtraukuma laukumā redzēsim turnīra līderus Lapmežciemu, kas viesosies pie „ex-Velvets” Turības zālē.

„Melnais” saraksts

-Ivars Strēlis (BK Grifs AG) – tehniskā piezīme

-Kaspars Budzila (VCG ekspertu grupa) – tehniskā piezīme

-Gints Dreija (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Gatis Gasons (Bottomline) – tehniskā piezīme

Nedēļas citāts

„ex-Nexum” spriedums par vienu no 1.līgas līderiem BTS – „Kopumā BTS komanda atstāj iespaidu, ka arī DAL Elites līgā būtu starp pirmā astotnieka stabilām komandām.”

DSC_4055.JPG

1.līgas oktobra labākais spēlētājs Svens Niedrītis no "ex-Nexum".Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Uzvarot sēriju par bronzas medaļām ar 2-1 2013./14. gada sezonā bronzu +35 turnīra ieguva "Kursa MRU/Mārupe"
krown.lv