dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

9. spēļu nedēļa


9. spēļu nedēļa

Aizvadītas 29 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Edgars Vecums (CAO.LV) - 34

1.līga: Svens Vilks (BK Salaspils) - 34

2.līga: Renārs Poļipins (Smilšukaste/SK Vētra) - 30

3.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) – 54 (sezonas rezultativitātes rekords)

+35 grupa: Ivo Pūce (Corporate Solutions) - 32

Elites grupa

+++ Rumba – čempions pamazām uzņem apgriezienus un šķērslis nebija arī zvaigzņotā „Sport 2000” komanda. Kopvērtējumā izdevies pacelties uz otro vietu.

++ CAO.LV – turpina līdzvērtīgi cīnīties ar visiem. Šoreiz līdzīgā mačā mājās pieveica Ķekavas komandu. Šis panākums ļāva pacelties uz sesto pozīciju.  

+ Swedbank – diezgan ātri ierādīja vietu LU studentiem. Atgriezušies uz uzvaru ceļa un arī kopvērtējumā bilance atkal pozitīva.

---Cavendish – negaidīti ar 20 punktu starpību piekāpās „Kursa MRU/Mārupe” komandai. Paši atzina, ka bijusi sliktākā spēle kopš komandas izveidošanas.  

--Sport2000 – lai arī uzvarēja „Kursu”, tomēr sāpīgākais bija gandrīz optimālajā sastāvā piedzīvotais zaudējums pret „Rumbu”, kas licis nedaudz atkāpties kopvērtējumā.

-Heliotherm/Ķekava – vēl viena neveiksme. Mierinājumam jāatzīst, ka pirmajā aplī vēl jātiekas ar divām lejasgala komandām.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā „Latvijas Gāze” uzņems „Sport2000”. Laukumā redzēsim daudz bijušos LBL spēlētājus.

1.līga

+++ Leifheit – šķiet uzlekuši augstāk par savu galvu. Nedēļas ietvaros izcīnīja divas mājas uzvaras pret spēcīgiem pretiniekiem, kas uzvaru sēriju pagarināja līdz sešām un nemanot no pēdējās vietas komanda ir pacēlusies uz trešo.

++ BTS – turpina iesākto darbiņu – graut pretiniekus. Šoreiz īstu pretargumentu nebija vienai no līgas vadošajām komandām „Latvenergo”.

+ BK Jungent/LofbergsLila – beidzot atkal uzvara. Lai arī aizsardzība bija diezgan pavāja, bet ja ir, kas samet uzbrukumā, tad pie uzvaras ir iespējams tikt.  

--- ex-Nexum – pēc zaudējuma „Leifheit” šī komanda ir izkritusi no pārspēļu zonas. Atlikušajās divās spēlēs gan būs lieliska iespēja tikt pie uzvarām.

-- www.phazelapps.com – piedzīvoja zaudējumu pastarīšu spēlē. Pārāk daudz mīnusus iekrāja tieši spēles sākumā, pēc tam izsmelt jau izlieto ūdeni nebija pa spēkam.

-Ūpis – piedzīvoja šīs nedēļas smagāko zaudējumu. Redzēs, vai pirmajā aplī izdosies vēl tikt pie kāda panākuma.

Nākamajā spēļu nedēļā ilgi gaidītā līderu cīņa – BK „Kubs” uzņems BTS. Šī notikuma ēnā nedaudz palikusi tuvāko sekotāju „Latvenergo” un „Leifheit” tikšanās.

2.līga

+++ Lapenieki – turpina briest mačam ar „Karavīru”. Astoto uzvaru pēc kārtas pērnā gada 3.līgas čempions izcīnīja pret „Zaļo Jostu”. Turklāt diezgan pārliecinoši.

++ RCK – ar skaitliskā ziņā diezgan pieticīgiem spēlētāju resursiem turpina turēt līdzi līderiem. Šoreiz „celtnieki” paņēma uzvaru pār šosezon ļoti neveiksmīgi spēlējošo „Polāro Zvaigzni”.

+ Smilšukaste/SK Vētra – beidzot ilgi gaidītā pirmā uzvara. Pieteica jaunu spēlētāju, kurš guva teju pusi no punktiem.

--- Polārā Zvaigzne – bija tuvu spēlēšanai 1.līgā, tomēr tagad sagādā lielu vilšanos, „nostiprinoties” 2.līgas lejasgalā.

--Hanzas SK – spēja gūt vien 42 „acis” pret „Ultru”, kurai pašai negāja uzbrukumā daudz labāk. Noslīdējuši jau uz pēdējo pozīciju.

-DSV – kļuva par līdzautoriem „Smilšukastes” pirmās uzvaras izcīnīšanā.

Devītajā nedēļā vēl viens mega mačs un atkal līderu tikšanās – Karavīri uzņems „Lapeniekus”.

3.līga

+++ VCG ekspertu grupa – komandas jaunieguvuma Raimonda Feldmaņa debija sacēla pamatīgu troksni. Viņš tā brīža līderim „Teikas Gaismai” salādēja 54 punktus, kaldinot uzvaru. „Ekspertiem” izdevies pacelties jau uz ceturto vietu.

++ BK Ķekari – atkal ir vienvadībā kopvērtējumā. Pēc Teikas neveiksmes paši pieveica viesos SC „Upesciems”.

+ Rīgas brīvostas pārvalde – ar divu spēlētāju rezultatīvo sniegumu uzbrukumā bija pietiekoši uzvarai mājās pār sīkto Baltezeru. Pēc zaudētajiem punktiem šobrīd ir vicelīderu lomā.

--- Teikas Gaisma – neīstajā laikā kalendārā iekrita mačs ar VCG „ekspertiem”. Uzbrukums bija līmenī, bet aizsardzībā sāncenšu galveno spēku tā arī neizdevās iegrožot.

--Pronets.LV – pirms nedēļas pamatīgi saviļņoja 3.līgas gaitu, pieveicot BK „Ķekari”. Šajā nedēļā diezgan pamatīgs zaudējums „Baldonei”. Stabilitāte noteikti nav šīs komandas sabiedrotā.

-E.Daniševska birojs – līderu duets turpina vākt punktus, bet komanda „krāt” zaudējumus. Bilance pēc kārtējā zaudējuma gaužām nepieklājīga – 1-8.

DAL kalendāram ir labpaticies 7.decembrī salikt ārkārtīgi interesantas spēles. Izņēmums nav arī 3.līga, kur šajā vakarā „Teikas Gaisma” uzņems „Ķekarus”.

+35 grupa

+++ Ex-Velvets – pirmo apli pabeidza uz ļoti pozitīvas nots. Pēc vairākām ne sevišķi spīdošām spēlēm, izdevās sagādāt pirmo zaudējumu līderim no Lapmežciema.

++  Stopiņi – nospēlēja sev neraksturīgi mazrezultatīvi, bet tik un tā ar to uzvarai pār „Rīgas satiksmi” pilnībā pietika.

+ Corporate Solutions – čempionam vēl viena pārliecinoša uzvara. Šoreiz pret piecu vīru sastāvā spēlējošo RPP.

--- Lapmežciems – turnīra līderim ilgā dīkstāve acīmredzami nav nākusi par labu. Pēc vairāk kā mēneša komanda atgriezās uz DAL skatuves ar zaudējumu „Velvetam”.

--Rīgas satiksme/AKC – tika cerēts, ka izrādīs lielāku pretestību Stopiņiem. Tomēr pieticīgais sniegums uzbrukumā iegāza.

-RPP – diezgan prognozējams zaudējums „Corporate Solutions”. Turklāt ar piecu vīru spēkiem uz lieliem pārsteigumiem būtu naivi cerēt.

Desmitajā spēļu nedēļā pieliksim punktu pirmajam aplim. Lapmežciems tiksies ar tabulas lejasgala komandām. Ja pārsteigumi izpaliks, tad viņi arī pabeigs pirmo apli kā līderi.

„Melnais” saraksts

-Māris Daniševskis (E.Daniševska birojs) – tehniskā piezīme

-Artis Voiteks (DSV) – tehniskā piezīme

-Jānis Spinga (BK Liepāja/TBK) – tehniskā piezīme

-Pēteris Lunts (BK Kubs) – tehniskā piezīme

-Māris Vāvere (SC Upesciems) – tehniskā piezīme

Nedēļas citāts

Salvis Mētra pēc „Sport 2000” zaudējuma „Rumbai” - Pēc zāģa DAL sapratu, kad nebūs tā, kad savāksimies tikai uz spēlēm un visus vinnēsim... Jaungadam būs jauna apņemšanās! :)Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2010./11. gada sezonā Pretendentu līgas mačā BK Baldone - SIA L&T abas komandas tā aizrāvās ar punktu gūšanu, ka protokolā gandrīz nepietika vietas. Beigās tika fiksēta baldoniešu uzvara 135:104.
krown.lv