dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

12. spēļu nedēļa


12. spēļu nedēļa

Aizvadītas 18 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Normunds Feierbergs (Latvijas Gāze) - 27

1.līga: Bruno Kārlis (Latvernergo) - 26

2.līga: Kārlis Ozoliņš (Lapenieki) - 27

3.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) - 54

Elites grupa

++ Latvijas Gāze – pirmo apli noslēdza ar pārliecinošu uzvaru pār LU un arī ar pirmo vietu kopvērtējumā. Tuvākie sekotāji gan pagaidām tiek apsteigti par mata tiesu.  

+ Heliotherm/Ķekava – viesos pirmo apli noslēdza ar pārliecinošu uzvaru pār pastarīti „Rūja un Dēli”, pietuvojoties play-off zonai.

-- Rūja un Dēli – vēl viens bezcerīgs zaudējums. Pelnīta pēdējā vieta tabulā. 

-Latvijas Universitāte – turnīra līderi ierādīja studentiem vietu, kura ir play-off zonas slieksnis. Turās pērnās sezonas līmenī.

1.līga

++ BTS – šī gada darbiņu padarīja līdz galam. „Brikers/Lemisele” komandai netika dotas nekādas izredzes. Kaut gan pēc pirmā puslaika bija simbolisks viena punkta pārsvars.

+ Latvenergo – divreiz pārceltajā spēlē pārliecinoši pieveica turnīra pastarīti. Pēc pusdistances diezgan pārliecinoša trešā pozīcija.  

-- Brikers/Lemisele – tika cerēts sagaidīt līdzīgāku gala iznākumu pret līderi. Tomēr beigās sanāca pamatīga sagrāve.

-phazelapps.com – joprojām vājākā vieta ir aizsardzība. Ar 117 ielaistiem punktiem ir grūti cerēt uz panākumu. Pelnīta pēdējā vieta pēc pirmā apļa.

2.līga

+++ Hipotēku banka – turpina atgūt sezonas sākumā iekavēto. Sagādāja pirmo zaudējumu sezonā līderiem karavīriem. Pagaidām izdevies pakāpties līdz trešajai pozīcijai.

++ RCK – viesos izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār „Digital Mind”, neatpaliek no līderu grupas.

+ Ultra – kļuvusi par vienu no karstākajām decembra komandām. Ļoti pārliecinoša uzvara pār „Zaļo Jostu”. Decembrī trīs uzvaras trīs spēlēs un kopvērtējumā pozitīva bilance. Līdz pārspēļu zonai gan vēl divu uzvaru tiesa.  

--- Karavīrs – līdzšinējie līderi nedēļas laikā piedzīvoja divas neveiksmes, kas lika kopvērtējumā atkāpties uz otro pozīciju. Vēl viena neveiksme komandu var atmest pat uz sesto vietu.

--Digital Mind – vēl viena komanda, kura no līderpozīcijām sezonas sākumā sāk slīdēt pamazām uz leju. Savā laukumā tika piedzīvots paliels zaudējums RCK.

-DSV – vienīgā 2.līgas komanda, kura decembrī piedzīvoja visus zaudējumus. Pirmais pusgads nav bijis diez ko veiksmīgs. Tikai viena uzvara un pēdējā pozīcija tabulā.

3.līga

+++ Rīgas brīvostas pārvalde – dramatiskā galotnē pieveica VCG „ekspertus” saglabājot virtuālās līderpozīcijas.

++ BK Grifs AG – teicamo decembra izrāvienu pabeidza ar uzvaru pār „Teikas Gaismu”. Beidzot izdevies tikt arī pie pozitīvas bilances kopvērtējumā. Summā gan vēl diezgan pieticīgā 7.pozīcija.

+ BK Ķekari – principiālā cīņā atspēlējās no palieliem mīnusiem un galotnē uzveica Baltezeru. Pēc izcīnītajiem punktiem joprojām atrodas līderos.

--- VCG ekspertu grupa – pret „Brīvostu” neglāba arī Raimonda Feldmaņa 54 gūtie punkti. Pēdējais metiens pie „-1” tomēr bija par vēlu.

--Teikas Gaisma – nedēļas laikā komandu kā slīkstošu kuģi pameta divi spēlētāji, tāpēc zaudējums „Grifam” nav jāuzskata par pārsteigumu. Būs smagi jācīnās, lai nosargātu izcīnītās pozīcijas.

-Baltezers – kārtējā neveiksmīgā ceturtā ceturtdaļa un tam sekojošais zaudējums. Kopvērtējumā pieticīgā vienpadsmitā pozīcija.

„Melnais” saraksts

-Ivars Stukāns (Teika Gaisma) – tehniskā piezīme

-Agris Bileskalns (Baltezers) – tehniskā piezīme
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Otro vietu 2011./12. gada sezonā 1.līgā izcīnīja komanda BK "Kubs" (17-5).
krown.lv