dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

15. spēļu nedēļa


15. spēļu nedēļa

Aizvadītas 28 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Salvis Mētra (Sport 2000) - 27

1.līga: Aivars Birkovs (BK Jungent/LofbergsLila) - 30

2.līga: Ivo Popmanis (Zaļā josta) - 26

3.līga: Rolands Brenčs (Brīvosta) - 43

+35 grupa: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 45

Elites grupa

+++ Rumba – pakutināja nervus paši sev mačā pret „Swedbank”, izsējot palielu pārsvaru atliekot uzvarētāja noteikšanu uz cīņas beigām. Joprojām iet soli solī ar „Sport 2000”.

++ BA Turība-2 – savā laukumā vinnēja vienu no nesenajām līdervienībām „Cavendish”, nostabilizējot pozīcijas play-off zonā.  

+ Rūja un Dēli – trešā uzvara pēc kārtas. Mērķis ir nosprausts – jāiekļūst play-off!

---Cavendish – ļoti neveiksmīgi iesācies 2012. gads. Šīs nedēļas zaudējums Turības studentiem bija jau trešais pēc kārtas. Krietni sašķobījušās arī pozīcijas kopvērtējumā.

-- Heliotherm/Ķekava – piedzīvoja diezgan pamatīgu sakāvi mačā pret „Bottomline”, kas Ķekavas komandu atbīdīja uz pēdējo vietu. Arī šis gads pa tukšo.

-LU – traumas un slimības iecirtušas pamatīgu robu sastāva komplektācijās. Līdz ar to jau piektais zaudējums pēc kārtas liek atrasties pašā tabulas apakšā.

16. spēļu nedēļā uzmanības centrā ceturtdien 47. vidusskola, kur „Swedbank” uzņems „Latvijas Gāzi”.

1.līga

+++ Brikers/Lemisele – joprojām ir zirgā. Kļuva par pirmo komandu, izņemot BTS, kura šosezon pieveikusi BK „Kubs”. Kopvērtējumā joprojām dalīta ceturtā – piektā vieta.

++ BK Jungent/Lofbergs Lila – trijās ceturtdaļās salādēja 80 punktus pret Ādažu „Emerald”, ar ko gan beigās pietika uzvarai, taču diezgan nervozai. Tabulā „Jungent” ir panākuši ādažniekus un dala devīto – desmito pozīciju.

+ ex-Nexum – pēc uzvaras pār BK „Liepāja/TBK”, attālinājušies no bīstamās zonas. Pirmo četrinieku gan būs pagrūti noķert.

--- BK Kubs – pēc zaudējuma „Brikers/Lemisele” vairs nevar pašu spēkiem uzvarēt 1.līgu. Tagad arī jācer uz citu komandu palīdzību.

-- BK Liepāja/TBK – uzvaras gadījumā pār „ex-Nexum” būtu pacēlušies pat līdz astotajai pozīcijai. Zaudēja un joprojām tikai vienpadsmitie.

-Emerald/Matthai – pret „Jungent” pamodās tikai ceturtajā ceturksnī, kuru uzvarēja ar 21 punkta pārsvaru. Taču par vēlu. Arī neizmantoja lielisku iespēju atstāt bīstamo pārspēļu zonu.

16. spēļu nedēļā jāizceļ mačs starp komandām, kuras cīnās par tikšanu astotniekā – „Emerald/Matthai” uzņems „Ūpi”.

2.līga

+++ Lapenieki – viesos uzvarēja savus principiālos sāncenšus no „Hipotēku bankas”, joprojām atrodoties uzvaras attālumā priekšā RCK.

++ Karavīrs – pēc vājuma brīža izskatās, ka notikusi ierindas sakārtošana. Savā zālē krita daudziem līderiem nervus pabojājusī „Smilšukaste”.

+ DSV – šinī gadā turpina pozitīvi pārsteigt. Šoreiz viesos uzvarēts „Digital Mind”. Neskatoties uz šo uzvaru joprojām tabulā atrodas astesgalā.

--- Digital Mind – sezonu iesāka ar brangu uzvaru sēriju. Ziemas atnākšana nesusi neveiksmju sēriju. Nu jau četri zaudējumi pēc kārtas. Šobrīd dalīta piektā – sestā pozīcija.

--Hipotēku banka – zaudējums pirms nedēļas „C4” un šonedēļ „Lapeniekiem” bijis pamatīgs solis atpakaļ. Nākamajā nedēļā smags pārbaudījums pret RCK.

-Hanzas SK – kapitulēja „Zaļās jostas” priekšā. Ņemot vērā galveno konkurentu sasparošanos, atkal atkrituši uz pēdējo vietu.

16. spēļu nedēļā centrālais mačs notiks šaurajā RSU zālē, kur „Hipotēku banka” tiksies ar RCK.

3.līga

+++ RXG/Ķekava – nemanot trešā uzvara pēc kārtas ļāvusi pacelties līdz pat piektajai pozīcija. Četrinieks gan atrāvies tālāk.

++ Rīgas brīvostas pārvalde – turnīra līderis nedēļas centrālajā spēlē sagrāva BK „Baldone”. Joprojām tikai viena punkta pārsvars pār tuvāko sekotāju „Ķekariem”.

+ BK Grifs AG – ar negaidīti lielu pārsvaru tika galā ar sīksto Baltezeru. Joprojām stabili turas turnīra vidusdaļā.

--- BK Baldone – bezierunu kapitulācija turnīra līderu priekšā. Par tikšanu pārspēlēs būs smagi jācīnās.

--Baltezers – izgāzās spēles vidusdaļā pret „Grifu”, piedzīvojot pelnītu sakāvi. Būs brīnums ja sezonu izdosies pabeigt ar pozitīvu bilanci.

-E.Daniševska birojs – vienai no turnīra lejasgala bīstamākajām blicēm bija iespēja sarūgtināt ceturtajā pozīcijā esošo „Teikas Gaismu”. Nesanāc – „-6”.

Par 16. nedēļas spēli izvēlēsimies BK „Grifs” tikšanos savā laukumā ar trešajā vietā esošo „VCG ekspertu grupu”.

+35 grupa

+++ Lapmežciems – turnīra līderis pārliecinoši tika galā ar iepriekšējās nedēļās patrokšņojošo „Rīgas satiksmi”. Par līderu spēku pārliecināsimies pēc nedēļas, kad pie viņiem ciemos brauks „Corporate Solutions”.

++ Corporate Solutions – ar Normunda Feierberga 45 punktiem bija pietiekoši Stopiņu apspēlēšanai. Otrā vieta ir atkarota. Jāķer rokā līderi.

+ Arčers un LVM – jāuzteic abi vēl nesenie turnīra pastarīši, kuri uzvarēja jau otro nedēļu pēc kārtas, sakuļot ūdeni tabulas otrajā četriniekā. Šobrīd termins „pastarīši” uz šīm komandām īsti vairs neattiecās.

--- RPP – sastāva optimizācija nav nesusi cerēto rezultātu. Šonedēļ tika piedzīvots jau septītais zaudējums pēc kārtas. Pagaidām izskatās vājākā komanda līgā.

--ex-Velvets – zaudēja principiālā cīņā starp komandām, kuras ilgus gadus bāzējās „Turībā”. Atrodas sev neierasti zemu turnīra kopvērtējumā.

-Rīgas satiksme/AKC – neskatoties uz zaudējumu Lapmežciemam, joprojām saglabā labas iespējas iegūt mājas zāles priekšrocības uz izslēgšanas cīņām.

16. spēļu nedēļā top mačs pērnā gada fināla atkārtojums – Lapmežciems uzņems „Corporate Solutions”.

„Melnais” saraksts

-Kaspars Veide (Brikers/Lemisele) – tehniskā piezīme

-Normunds Bērziņš (C4) – tehniskā piezīme

-Salvis Mētra (Sport 2000) – tehniskā piezīme

-„CAO.LV” komanda – tehniskā piezīme

-Ģirts Strencis (Lidojošais cirks) – tehniskā + diskvalificējoša piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Svens Niedrītis (ex-Nexum) – tehniskā piezīme

-Jānis Voins (Smilsukaste/SK Vētra) – tehniskā piezīme

-Dainis Krastiņš (BK Baldone) – tehniskā piezīme

-Gatis Justovičs (Rūja un Dēli) – tehniskā piezīme

Anisimovs.JPG

2.līgas decembra labākais spēlētājs - Ritvars Aņisimovs (Ultra)Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013. gada 27.martā +35 grupas spēlē starp BK Stopiņi un Lapmežciems abas komandas kopā realizēja 31 tālmetienu, bet Stopiņu komandas spēlētajs Aldis Stivriņš no tālmetienu distances precīzs bija 12 reizes!
krown.lv