dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

16. spēļu nedēļa


16. spēļu nedēļa

Aizvadītas 24 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Rūdolfs Rozītis (LU), Aivars Svirido (LG) - 31

1.līga: Matīss Rožlapa (BK Liepāja/TBK) - 32

2.līga: Jānis Jaundālders (RCK) - 29

3.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) - 56

+35 grupa: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 35

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – nedēļas spēlē viesos uzvarēja „Swedbank”, turnīra tabulā paceļoties uz dalītu otro-trešo pozīciju.

++ Latvijas Universitāte – pēc četriem pēc kārtas bezcerīgi piedzīvotiem zaudējumiem pēkšņi izšāva pret vienu no līderiem „Sport2000”, ļoti rezultatīvā spēlē izcīnot uzvaru. Neviens negrib palikt pēdējais.  

+ Rumba – pašreizējais čempions turpina krāt uzvaras. Šoreiz atvests panākums no Ķekavas. Uz sāncenšu neveiksmes rēķina kļuvuši par vienīgajiem turnīra līderiem.

---Sport2000 – ar sešu vīru spēkiem tomēr bija par maz, lai apturētu LU studentu uzņemtos apgriezienus. Beigās gan pavisam maz pietrūka, lai glābtu šo spēli. Jāsakopo resursi, lai nosargātu iekrātās pozīcijas.

-- Rūja un Dēli – pēc trim uzvarētām spēlēm sapņus par play-off piezemēja „Kursa MRU”.

-Heliotherm/Ķekava – piedzīvoja jau ceturto zaudējumu pēc kārtas, joprojām atrodoties pēdējā pozīcijā kopvērtējumā.

17. spēļu nedēļā uzmanības centrā būs ceturtdien Piņķos notiekošā spēle starp „Rumbu” un „Cavendish”.

1.līga

+++ Emerald/Matthai – savā Ādažu zālē pārliecinoši uzvarēja „Ūpi”, kas tabulā samainīja abas komandas vietām. Ādažnieki pacēlušies uz astoto pozīciju.

++ Latvenergo – no trim līderiem sagaidīja nopietnākais pretinieks, ar ko tika galā diezgan pārliecinoši. Joprojām trešie.

+ Leifheit – līdzīgā spēlē galotnē izrāva uzvaru pār BK „Liepāja/TBK”, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju. Šī uzvara arī ļāva nostabilizēt pozīcijas astotniekā.

--- BK Liepāja/TBK – neizmantoja labas iespējas uzlabot situāciju kopvērtējumā. Līdz ar to joprojām jāsamierinās ar priekšpēdējo vietu.

-- Ūpis – otro apli turpina ar palieliem zaudētājiem. Šobrīd izkrituši uz pārspēļu zonu. Atcerēsimies gan, ka pirmajā aplī arī ievads bija līdzīgs.

-www.phazleapps.com – spēlē pret BK „Kubs” visa intriga pazuda jau pirmajās minūtēs (4:17) un beigās tika zaudēts ar teju tikpat lielu pārsvaru, cik komanda guva punktus.

17. spēļu nedēļā jāizceļ mačs starp komandām, kuras pēdējā laikā uzlabojušas sniegumu – „Brikers/Lemisele” uzņems „Emerald/Matthai”.

2.līga

+++ RCK – viesos ļoti pārliecinoši uzvarēja vēl nesen uz viļņa esošo „Hipotēku banku”. Pirmo reizi arī šosezon izdevās pārsniegt simts gūto punktu robežu. Nākamnedēļ ļoti interesants mačs pret uzvaras strauji krājošo „Ultru”.

++ DSV – turpina šī gada uzvaru sēriju. Šajā nedēļā savā zālē izdevās pārspēt „C4”. Šobrīd aizmukšana no pārspēļu zonas ir viena soļa attālumā.

+ Smilšukaste/SK Vētra – ar vien regulārāk tiek pie uzvarām un nebūs brīnums ja sezonas finišā ieņems vietu astotniekā.

--- Hipotēku banka – piedzīvoja jau trešo zaudējumu pēc kārtas. Lai arī noslīdējuši uz sesto pozīciju, bet par laimi ceturtā vieta ir turpat līdzās.

--Digital Mind – iet līdzīgu ceļu kā „baņķieri”. Varbūt pie uzvaras beidzot izdosies tikt nākmanedēļ, kad būs jātiekas ar pēdējā vietā esošo „Hanzas SK”.

-C4 – uzvaras nāk ar vien retāk. Ņemot vērā, ka strauji tuvojas dažas tabulas lejasgala komandas, draud izkrišana uz pārspēlēm.

17. spēļu nedēļā ārkārtīgi interesanta spēle starp divām četrinieka komandām – RCK uzņems „Ultru”.

3.līga

+++ VCG ekspertu grupa – ar savu līderi Raimondu Feldmani turpina uzvarēt. Šoreiz viņa konta atkal vairāk par pusi no gūtajiem punktiem un pieveikt BK „Grifs AG”.

++ RXG/Ķekava – viesos uzvarēja SC „Upsesciems” un pakāpās vēl vienu pozīciju. Skaidrs, ka vēl augstāk tikt būs ļoti sarežģīti.

+ BK Ķekari – viesos iznīcināja Baldoni, turpinot mīt uz papēžiem „Brīvostai”, kura arī šajā nedēļā tika pie uzvaras.

--- BK Baldone – otro nedēļu pēc kārtas bezcerīgi kapitulā līderu priekšā. Par tikšanu pārspēlēs visticamāk var aizmirst.

--North Hub Services – izskatās, ka šīs komandas spēlētājiem entuziasms ir apsīcis. Gūto punktu skaits pēdējos mačos līdzinās rokasbumbas ne basketbola ierastajiem cipariem.

-E.Daniševska birojs – otro nedēļu pēc kārtas labi nocīnījās ar pirmā četrinieka komandu. Par skaistiem zaudējumiem punktus nopelnīt nevar.

17. nedēļā vadošās komandas savā starpā nespēlēs. Labi gadu iesākušajai Ķekavas komandai savā laukumā būs jāuzņem pilnīgi neprognozējamais „Pronets.lv”.

+35 grupa

++ Corporate Solutions – Normunds Feierbergs ir viena no galvenajām šīs komandas uzvaras atslēgām. 35 gūtie punkti bija tam apstiprinājums līderu mačā Lapmežciemā.

+ Arčers un LVM – otro nedēļu pēc kārtas šīs komandas saņem pa plusiņam. Šoreiz abas krustoja šķēpus savā starpā un lai arī spēle bija diezgan nervoza, beigās tika fiksēts draudzīgs neizšķirts.

-Lapmežciems – tomēr spēlējot pret „Corporate solutions” sāncenšiem labākā virknējumā ir pārāk ciets riekstiņš. Līderpozīcijas gan vēl joprojām ir saglabātas.

17. spēļu nedēļā plānotas četras spēles. No tabulas viedokļa interesantākā solās būt Stopiņu un Lapmežciema tikšanās trešdien Ulbrokā.

„Melnais” saraksts

-Raivis Ušackis (Karavīrs) – tehniskā piezīme

-Zigmārs Urbāns (Leifheit) – tehniskā piezīme

-BK „Liepāja/TBK” komandai – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Lagzdiņš (ex-Nexum) – tehniskā piezīme

-Kristaps Dambinieks (Ūpis) – tehniskā piezīme

-BK „Grifs AG” komandai – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada 1.līgas čempioniem kļuva komanda "Latvenergo" (bilance 18-4).
krown.lv