Elites grupa: Rūdolfs Rozītis (LU), Mārtiņš Teters (Turība) - 25

2.līga: Dainis Tutāns (RCK) - 31

3.līga: Rolands Brenčs (Rīgas brīvostas pārvalde) - 43

+35 grupa: Atis Niedra (Lapmežciems), Andris Liepiņš (RPP) - 34

Elites grupa

+++ BA Turība-2 – triju dienu laikā izcīnīja divas ārkārtīgi svarīgas uzvaras cīņā ar galvenajiem konkurentiem par vietu play-off. Šobrīd studenti pakāpušies uz septīto vietu.

++ Rumba – turnīra līderis savā laukumā pārspēja ceturtajā vietā esošo „Cavendish”. Turpina ceļu pretī uzvarai regulārajā turnīrā.

+ Swedbank – smaga un svarīga uzvara Mārupē pār „Kursa MRU”, kas ļāvis atkarot vienu pozīciju kopvērtējumā. Jāatceras, ka tabulas vidusdaļā ir ļoti blīva.

---Heliotherm/Ķekava – pret „Latvijas Gāzi” sasniedza šīs sezonas Elites antirekordu – 39 gūtie punkti. Otrajā puslaikā spēja savākt vien 13 „acis”.

-- CAO.LV – otro reizi šosezon zaudēja Turībai, noslīdot uz astoto pozīciju. No devītās vietas šķir vairs tikai viena uzvaras tiesa. Tiesa, komandai ir vēl viens mačs rezervē.

-Kursa MRU/Mārupe – uzvaras gadījumā pār „Swedbank” būtu pat pakāpušies uz ceturto vietu. Šoreiz baņķieri izrādījās pārāki.

18. spēļu nedēļā uzmanības centrā būs „Cavendish” un „Latvijas Gāzes” spēle otrdien Pļavniekos.

1.līga

+++ Brikers/Lemisele –otrajā aplī turpina spēlēt ļoti labi. Jau pirmajā puslaikā pret Ādažu komandu tika iekrāts komfortabls pārsvars. Nākamajā nedēļā būs jātiekas ar galveno favorītu BTS.

++ BK Jungent/LofbergaLila – pārliecinoši apspēlēja savus senos konkurentus no „Leifheit”, turpinot cīņu par iekļūšanu astotniekā. Visas iespējas to izdarīt jau nākamnedēļ, kad būs jāspēlē ar liepājniekiem.

+ Latvenergo – ar piecu vīru spēkiem bija pilnībā pietiekoši, lai pārspētu BK „Liepāja/TBK”. Pirms pēdējās ceturtdaļas pat bija iekrāts 29 punktu pārsvars.

--- www.phazleapps.com – nebija tālu, lai izcīnītu otro panākumu šosezon, tomēr vēlreiz pieveikt Salaspili nespēja. Pozitīvi, ka komanda tomēr vēl var sagādāt problēmas arī favorītiem.

-- Ūpis – izskatās, ka turpina spēlēt pēc plāna, taupīt spēkus pret favorītiem un muskuļus rādīt ar kaimiņiem tabulā. Pret BTS ļoti neglīti skaitļi.

-BK Liepāja/TBK – pēc sāpīgā zaudējuma pēdējā minūtē pirms nedēļas, šoreiz nespēja neko likt piecatā spēlējošajam „Latvenergo”. Izmukt no pārspēļu zonas ir visas iespējas, bet tam nepieciešamas uzvaras.

18. spēļu nedēļā ārkārtīgi interesanta solās būt spēle ceturtdien starp BTS un „Brikers/Lemisele”, bet dienu iepriekš otro – trešo vietu dalīs BK „Kubs” ar „Latvenergo”.

2.līga

+++ RCK – studenti turpina mīt uz pēdām turnīra līderim „Lapeniekiem”. Savā laukumā diezgan pārliecinoši tika pārtraukts „Ultras” uzvaras gājiens.

++ Lapenieki – mazrezultatīvā un nervozā spēlē turnīra līderis tomēr spēja uzveikt vēl vienu „karsto” komandu – DSV. Nākamajās divās nedēļās komandu sagaida ļoti smags kalendārs.

+ Zaļā Josta – pārliecinoši tika galā ar principiālo sāncensi „Polāro Zvaigzni”. Komandas mērķis paliek nemainīgs – iekļūt astotniekā, kas ļauj stabili palikt 2.līgā.

--- Ultra – vienas nedēļās brīvdienas komandai nav nākusi par labu. Joprojām gan visas iespējas pacīnīties par pārspēlēm. Pirmais trijnieks gan ir triju uzvaras tiesu attālumā.

--DSV – mačā pret līderi pārtrūka četru panākumu sērija. Redzēs, vai izdosies parādīt zobus arī vicelīderim RCK, ar ko būs jāspēlē jaunnedēļ.

-Polārā Zvaigzne – pamatīgi zaudēja „Zaļajai jostai”. Diezin vai komandas pārstāvji bieži ielūkojas turnīra tabulā. Nākamā spēle pret karavīriem, kuri atkal uzņēmuši labu tempu.

18. spēļu nedēļā vairākas ļoti interesantas spēles. Līderi „Lapenieki” viesosies pie neērtās „Smilšukastes”, vicelīderis RCK tiksies viesos ar DSV. Jāatzīmē arī pirmdienas mačs Ķeizarmežā, kur „Ultra” spēlēs ar „Hipotēku banku” – ārkārtīgi svarīga spēle par četrinieku.

3.līga

+++ RXG/Ķekava – izcīnīja jau piekto uzvaru pēc kārtas, savā laukumā nepaslīdot pret neprognozējamo „Pronets.lv”.

++ Lidojošais cirks – dramatiska uzvara pār „Grifu” (62:61), kas ļāvis šo komandu apsteigt kopvērtējumā. Varēt uzlikt mērķi finišēt sestajā vietā.

+ E.Daniševska birojs – pēkšņi ceturtajā ceturtdaļā eksplodēja pret „Baltezeru” (34:13). Joprojām atrodas savām spējām neatbilstotoši zemā pozīcijā.

--- BK Baldone – sagādāja pirmo nesmukumu šosezon, neierodoties uz spēli. Labi, ka vismaz pirms cīņas sākuma par to informēja pretiniekus.

--Baltezers – piedzīvoja smagāko zaudējumu šosezon. Un atkal pievīla pēdējā ceturtdaļa.

-Pronets.lv – cieta divus zaudējumus Pierīgā un abus ar gandrīz identisku pārsvaru.

18. nedēļā atzīmēsim VCG „ekspertu” viesošanos pie neprognozējamā „E.Daniševska biroja”.

+35 grupa

+++ Lapmežciems – izcīnīja ļoti smagu uzvaru Ulbrokā un joprojām nosargā līderpozīcijas. Katra neveiksme var maksāt uzvaru regulārajā turnīrā.

++ Arčers – šajā gadā turpina pozitīvi pārsteigt. Tomēr būs grūti pakāpties augstāk par priekšpēdējo vietu, jo palikušas spēles ar abiem līderiem.

+ RPP – beidzot uzvarējuši pēc septiņu zaudējumu sērijas. Joprojām gan pēdējie kopvērtējumā.

--- Stopiņi – ļoti sāpīgs zaudējums pret Lapmežciemu. Bija ļoti laba iespēja arī uzvarēt.

--Rīgas satiksme/AKC – spēj uzvarēt čempionus, bet tagad zaudēja turnīra vienam no pastarīšiem. Neizmantoja iespēju iekļūt trijniekā.

-LVM – diezgan pamatīgi zaudēja RPP. Vēl palikušas divas spēles regulārajā turnīrā. Būs labi, ja izdosies saglabāt piekto pozīciju.

18. spēļu nedēļā tikai viena spēle – „Corporate Solutions” pret RPP.