dubultamatieru līga

Jaunumi

18. spēļu nedēļa


18. spēļu nedēļa

Aizvadītas 24 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Uvis Helmanis (Sport 2000) - 33

1.līga: Matīss Rožlapa (BK Liepāja/TBK) - 38

2.līga: Kārlis Ozoliņš (Lapenieki) -29

3.līga: Rolands Kronītis (E.Daniševska birojs) - 32

+35 grupa: Andris Liepiņš (RPP) - 22

Elites grupa

+++ Bottomline – izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru viesos pār LU cīņā par tikšanu play-off. No atlikušajām sešām spēlēm četras būs pret tuvākajiem konkurentiem tabulā.

++ Rūja un Dēli – arī turpina dzīšanos pakaļ aizejošajam izslēgšanas spēļu karuselim. Ārkārtīgi svarīgs panākums mājās pār „Turību”. Kalendārs gan daudz sarežģītāks kā „Bottomline”.  

+ Sport 2000 – neskatoties uz veselu virkni neiemestajiem soda metieniem galotnē nosargāja uzvaru pār „Kursu”. Spēles ar visiem tabulas kaimiņiem vēl priekšā.

---Heliotherm/Ķekava – vēl viens zaudējums, kas joprojām neļauj uzlabot situāciju tabulā. Labi, ka izspēlēts ar visiem turnīra favorītiem un būs jātiekas ar galvenajiem konkurentiem.

-- Latvijas Universitāte – zaudējums „Bottomline” krietni iedragāja izredzes pacīnīties par astotnieku. Jāņem vērā, ka pretiniekos palikušas pērnās sezonas piecas spēcīgākās komandas.

-Cavendish – zaudēja visas četras ceturtdaļas mačā ar „Latvijas Gāzi”. Vēl gan izdodas saglabāt piekto pozīciju.

19. spēļu nedēļā uzmanības centrā būs cīņa par izslēgšanas spēlēm – „Bottoline” uzņems „Rūja un Dēli”.

1.līga

+++ BTS – pašu kārtējā uzvara un tuvāko konkurentu zaudējums faktiski ļāvis jau piecas kārtas pirms turnīra beigām nodrošināt uzvaru 1.līgas turnīrā. Jānotiek milzu brīnumam, lai šī komanda neuzvarētu turnīru.

++ Latvenergo – minimāla uzvara pār BK „Kubs” saasinājusi intrigu par otro vietu. Divu spēļu summā gan „kubieši” ir priekšā.

+ Leifheit – beigās diezgan pārliecinoši pieveica „Ūpi”, nostabilizējoties astotniekā.

--- BK Kubs – pēc šīs nedēļas faktiski var aizmirst par uzvaru turnīrā. Tomēr joprojām paliek galvenie favorīti uz otro vietu.

-- BK Liepāja/TBK – neizmantoja teicamu iespēju pieveikt „Jungnet”. Pievīla pēdējais soda metiens. Jāsamierinās ar neizšķirtu. Pozitīvi, ka izdevies par punktiņu attālināties no pēdējās pozīcijas.

-Brikers/Lemisele – BTS arī šoreiz izrādījās pārāk ciets rieksts. Šobrīd piektie, bet priekšā ērti pretinieki pozīciju uzlabošanai. Un, protams, priekšā mačs ar galveno konkurentu no Salaspils.

19. spēļu nedēļā savā starpā tiksies divas pirmā četrinieka komandas – „Latvenergo” savā zālē uzņems BK „Salaspils”.

2.līga

+++ Lapenieki – ļoti veiksmīga nedēļa. Paši sagrāva „Smilšukasti”, bet tuvākais sekotājs piedzīvoja neveiksmi. Par galvenajiem konkurentiem tagad kļuvuši karavīri.

++ Ultra – ļoti svarīgs panākums savā laukumā pār „Hipotēku banku”. Paklupa šobrīd galvenie konkurenti „Digital Mind” un „Ultra” jau ir pilntiesīga pirmā četrinieka komanda. Nākamajā nedēļā ļoti svarīga spēle ar līderi „Lapeniekiem”.

+ DSV – uzvarējuši vicelīderi RCK, turpina kopvērtējuma situācijas uzlabošanu. Ja tādā garā turpinās, tad stabili finišēs tabulas vidusdaļā.

--- RCK – zaudējums viesos DSV, licis atkāpties kopvērtējumā uz trešo vietu. Nedrīkst atslābt, jo turpat rokas stiepiena attālumā tabulā pietuvojusies „Ultra”.

--Digital Mind – turpinās lejupslīde. Šoreiz zaudēts tika tabulas lejasgala komandai „Sportland”. Ja grib vēl pacīnīties par četrinieku, tad strauji jāuzlabo sniegums.

-C4 – zaudēja pastarītim „Hanzas SK”. Turpina neveiksmju sēriju un nonākuši vienā katlā ar komandām, kuras cīnās par tikšanu ārā no pārspēlēm.

Jau pašā 19. spēļu nedēļas sākumā savā starpā tiksies divas pirmā četrinieka komandas – „Ultra” uzņems līderi „Lapeniekus”.

3.līga

+++ BK Ķekari – smaga uzvara viesos pār pēdējā laikā ļoti neveiksmīgi spēlējošo „AF1”. Šonedēļ nespēlējot „Brīvostai”, pēc iegūtajiem punktiem atkal atgriezušies pirmajā pozīcijā.

++ Baltezers – pārliecinošākā uzvara šosezon pār vienu no pirmā četrinieka komandām. Visas iespējas tuvākajā laikā pakāpties līdz labāko sešiniekam.

+ VCG ekspertu grupa – arī bez līgas rezultatīvākā spēlētāja tika pie uzvaras. Pārspēt „E.Daniševska biroju” gan izdevās ar milzu piepūli.

--- Teikas Gaisma – zaudējums Baltezeram ļāvis apdraudēt savu ceturto pozīciju kopvērtējumā.  Ķekavas komandas atpalicība vairs ir tikai viens punkts.

--North Hub Services – pēdējo nedēļu rezultāti ir ar vien cerīgāki. Bet joprojām svarīgākais nav – nav uzvaras!

-E.Daniševska birojs – nu jau kārtējais „skaistais” zaudējums. Izskatās, ka veiksme pagriezusi muguru un pagriezties netaisās.

19. nedēļā cīņa par ceturto vietu Ķekavā – RXG pret „Teikas Gaismu”.

+35 grupa

+ Corporate Solutions – arī bez diviem spilgti izteiktiem līderiem diezgan pārliecinoši spēja uzveikt RPP. Regulārajā turnīrā atlikušas vēl divas spēles. Lai sāktu play-off no pirmās pozīcijas jācer uz Lapmežciema klupienu kādā no trim atlikušajām cīņām.

-RPP – atkal problēmas ar sastāva nokomplektēšanu. Uz cīņu pret čempioniem ieradās vien piecu vīru sastāvā, beigās paliekot pat četratā.

19. spēļu nedēļā četras spēles. Lapmežciemam būs jāspēlē divas dienas pēc kārtas. Redzēsim, vai spēļu pārcelšana nebūs iegriezusi?

„Melnais” saraksts

-Ivars Balodis (Heliotherm/Ķekava) – tehniskā piezīme

-Edgars Grieznis (VCG ekspertu grupa) – tehniskā piezīme

-Edgars Antoņevičs (Smilšukaste/SK Vētra) - tehniskā piezīme

-Mārtiņš Vīnbergs (Kursa MRU/Mārupe) – tehniskā piezīme

-Andrejs Ameļčenkovs (AF1) – 2 tehniskās piezīmes

-Māris Skrējāns (DSV) – tehniskā piezīme

-Kristaps Lauris (Leifheit) – tehniskā piezīme

-Kārlis Jaunzems (www.phazleapps.com) – tehniskā piezīme

-Ivars Strēlis (BK Grifs AG) - tehniskā piezīme

-Jānis Tiltiņš (BK Baldone) - tehniskā piezīme

-Kaspars Ozoliņš (BK Baldone) - tehniskā piezīme

-Pāvels Uškovs (RPP +35) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2010./11. gada +35 rezultatīvāko spēlētāju kļuva Andris Liepiņš (RPP): 14 spēlēs videji 23,1 punkts.
krown.lv