dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

20. spēļu nedēļa


20. spēļu nedēļa

Aizvadītas 29 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Jānis Bērziņš (Heliotherm/Ķekava) - 31

1.līga: Gints Kapzems (Brikers/Lemisele) - 34

2.līga: Ivo Popmanis (Zaļā Josta) - 33

3.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) - 52

+35 grupa: Māris Krastiņš (ex-Velvets) - 20

Elites grupa

+++ Kursa MRU/Mārupe – viesos atstāja uz 52 punktiem Turības studentus, izcīnot uzvaru un nodrošinot vietu izslēgšanas mačos.

++ Cavendish – piecu vīru sastāvā, spēlējot bez maiņām, sameta 104 punktus Ķekavas grozā un arī izcīnot uzvaru. Pēc šīs nedēļas sevi var saukt par pilntiesību play-off komandu.  

+ Sport 2000 – tomēr izmocīja uzvaru pār „Bottomline” ar viena punkta pārsvaru. Joprojām trešie, bet atlicis ļoti smags spēļu kalendārs.

---Bottomline – ļoti sāpīgs zaudējums „Sport 2000”. Par laimi zaudēja arī visi tuvākie konkurenti tabulā.

-- Heliotherm/Ķekava – nespēja izmantot „Cavendish” problēmas ar sastāva komplektāciju, piedzīvojot kārtējo zaudējumu. Nākamnedēļ ārkārtīgi svarīga spēle pret „CAO.lv”.

-CAO.lv – vēl viens zaudējums ar nelielu punktu starpību. Šoreiz pret „Swedbank”. Nākamai spēlei Ķekavā būs milzīga nozīme.

Tuvojoties regulārā turnīra izskaņai katrai spēlei var būt ļoti liela nozīme. Nākamajā nedēļā izcelsim divas spēles, kur komandas cīnās par play-off – Ķekava uzņems „CAO.lv” un „Bottomline” tiksies ar „Turību”.

1.līga

+++ BTS – trīs kārtas pirms turnīra beigām kļuvuši par 1.līgas čempioniem. Atliek izdarīt to, ko neizdevās pērn – uzvarēt visus regulārā turnīra mačus. Protams, priekšā arī izslēgšanas mači.

++ BK Salaspils – negaidīti pārliecinoša uzvara mājās pār „Kubu”. Komanda joprojām otrajā aplī cīnās bez zaudējumiem un reāli iesaistījusies cīņā nu jau par 2.vietu.

+ Latvenergo – Ādažos atspēlējās no 14 punktu mīnusiem un izcīnīja uzvaru pār „Emerald/Matthai”, turpinot cīņu par vietu uz goda pjedestāla un pārspēlēm.

--- www.phazleapps.com – otro nedēļu pēc kārtas pacīnījās par uzvaru, taču pie tās netika. Pēc šīs nedēļas kļuvis zināms, ka 1.līgu pēc sezonas nāksies atstāt.

-- BK Kubs – diezgan stabila otrā pozīcija ir izsēta un nu ir apdraudēta komandas tikšana pārspēlēs vispār. Turklāt atlikušo spēļu kalendārs nav no tiem pateicīgākajiem.

-Matthai/Emerald – neizmantoja iespēju uzvarēt „Latvenergo”, kas būtu liels solis pretī astotniekam. Tagad par to vēl būs jāpacīnās. Atlikušās spēles nesola vieglu dzīvi.

21. spēļu nedēļā jaunizceptie čempioni uzņems „Latvenergo”. BK „Kubs” sagaida ļoti smags mačs ar „Matthai/Emerald”.

2.līga

+++ Hipotēku banka – nedēļas ietvaros uzvarēja divas spēles, atgriežoties cīņā par ceturto vietu. Diezgan pateicīgs atlikušo spēļu kalendārs.

++ DSV – kārtējā uzvara. Šoreiz uzvarēta „Ultra”. Uzvarot visas piecas atlikušās spēles vēl var pamanīties tikt uz pārspēlēm.

+ Zaļā Josta – pārliecinoši izrēķinājās ar senajiem konkurentiem no „Digital Mind”, paceļoties uz daudzu komandu kāroto astoto pozīciju. „Zaļajiem” gan pārsvarā palikuši mači ar vadošajām komandām.

--- Ultra – februārī uzvarējuši tikai vienu spēli no četrām. Pēc šīs nedēļās klāt pienākusi „Hipotēku banka” un strauji tuvojas DSV.

--C4 – turpina spēlēt ļoti neveiksmīgi. Bezierunu zaudējums „Polārajai Zvaigznei”. Pēdējo nedēļu tendence nav cerīga.

-Sportland – ārkārtīgi mazrezultatīvā spēlē pakutināja nervus līderim. Kārtējo reizi jāatgādina, ka par skaistiem zaudējumiem papildus punktus nedod.

21. spēļu nedēļā tikai piecas spēles. Pēc komandu atrašanās tabulā par centrālo maču būtu jāizvirza „Digital Mind” un „Karavīra” tikšanos pirmdien.

3.līga

+++ Rīgas brīvostas pārvalde – smagā spēlē pieveica „Teikas Gaismu”, pēc uzvaru procenta saglabājot pirmo pozīciju.

++ RXG/Ķekava – savā laukumā pateicoties ļoti veiksmīgajai otrajai ceturtdaļai (27:7), uzvarēja Baltezeru, turot sasprindzinājumā „Teikas Gaismu”.

+ BK Ķekari – turnīra līderi tikai ceturtajā ceturtdaļā spēja nolauzt „E.Daniševska biroja” pretestību.

--- Lidojošais cirks – četru dienu laikā piedzīvoti divi zaudējumi pret komandām, kuras bija pa zobam. Īpaši jau „Pronets”. Atkrituši uz desmito pozīciju.

--Teikas Gaisma – līdzīgi pacīnījās ar „Brīvostu”, bet kārotā uzvara tomēr izpalika. Nedrīkst atslābt, jo uz papēžiem min Ķekava.

-BK Baldone – otro nedēļu pēc kārtas zaudēja pretiniekam ar iekrājušos pamatīgu zaudējumu bagāžu. Turnīra tabulā noslīdējuši uz 11. pozīciju.

21. nedēļā divu pirmā četrinieka komandu spēle – VCG „eksperti” pie sevis uzņems „Teikas Gaismu”.

+35 grupa

++ LVM – regulāro turnīru pabeidza uz ļoti pozitīvas nots. Tagad jāgaida citu spēļu rezultāti, lai uzzinātu savu pretinieku ceturtdaļfinālā.

+ ex-Velvets – uzvara Āgenskalnā ļāvusi atstāt tik neierasto priekšpēdējo pozīciju.

--Rīgas satiksme/AKC- zaudējums „Velvetam” iespējams neļaus regulāro turnīru noslēgt sev ļoti augstajā trešajā pozīcijā.

-Corporate Solutions – otro nedēļu pēc kārtas bez līderiem kapitulē nosacīti vājāku komandu priekšā. Pozīciju regulārā turnīra finišā tas gan neietekmēs.

21. spēļu nedēļā svarīga solās būt „ex-Velvets” un Stopiņu cīņa, pēc kuras kopvērtējuma tabulas aprises kļūs nedaudz skaidrākas.

„Melnais” saraksts

-Mārtiņš Zvaigzne (Sport 2000) – tehniskā piezīme

-Jānis Zeltiņš (Bottomline) – tehniskā piezīme

-Andis Cīrulis (Cavendish) – tehniskā piezīme

-Ivo Poļaks (Heliotherm/Ķekava) – tehniskā piezīme

-Uģis Kreicšteins (Rūja un Dēli) – tehniskā piezīme

-Bruno Kārlis (Latvenergo) – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Roķis (Hipotēku banka) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Andris Liepiņš no RPP 2011./12. gada sezonā kļuva par +35 grupas labāko punktu guvēju. 14 spēlēs viņš guva 323 punktus.
krown.lv