dubultamatieru līga

Jaunumi

27. spēļu nedēļa


27. spēļu nedēļa

Aizvadītas 18 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Jānis Gailītis (Sport 2000) - 37

1.līga: Lauris Krūmiņš (RCK) - 35

2.līga: Reinis Zābers (Digital Mind) - 24

3.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) - 40

+35 grupa: L.Jākobsons (RS), O.Stivriņš (Stopiņi) - 23

Elites grupa

+++ Rumba – no trim jau aizvadītajiem ceturtdaļfināliem uzvara nākusi vissmagāk. Lai gan summā CAO tika pieveikts pārliecinoši, tomēr atsevišķi katra spēle aizritēja diezgan līdzīgi.

++ Heliotherm/Ķekava – dabūja pamatīgi pasvīst, lai nosargātu vietu Elites grupā. BK „Kubs” izrādījās cienīgs pretinieks.

+ Rūja un Dēli – negāja tik grūti kā Ķekavai, tomēr vieta elitē uz nākamo gadu ir saglabāta.

--- CAO.lv – atzīstami cīnījās pret čempioniem, tomēr čempions bija pārak augsta latiņa. Iespējams pret citu pretinieku būtu gājis vieglāk.

-- 1.līgas komandas – mačos starp 1.līgas vadošajām un Elites lejasgala komandām, turpina dominēt elites pārstāvji. No septiņām aizvadītajām spēlēm 1.līgai vienīgo uzvaru (turklāt ar +1) izcīnījuši BTS.

-Kursa MRU/Mārupe – tik cerēts sagaidīt sīvākas cīņas ar „Swedbank”. Divu spēļu summā – 35!

28. nedēļā:

Latvijas Gāze – BA Turība-2: pirms atbildes cīņas studentiem būs neliels divu punktu pārsvars no pirmās cīņas. Atcerēsimies pirms gada bija līdzīgi, bet „gāzenieki” uz atbildes cīņu noskaņojās ne pa jokam, sagraujot pretinieku. Šogad viņu statuss kā favorītiem vairs nav tik izteikts.

Swedbank – Rumba: pirmā pusfinālsērijas spēle. Arī pērn šīs abas komandas tikās pusfinālā. Tad „Rumba” uzvarēja ļoti pārliecinoši. Šogad ceram sagaidīt līdzvērtīgāku sēriju.

Bottomline – Brikers/Lemisele: Limbažu komandai pēdējā iespēja glābt 1.līgas godu. Pagaidām neviena 1.līgas komanda savu sēriju nav uzvarējusi. Turklāt būs jāsāk ar mīnusiem no pirmās cīņas.

1.līga

++ RCK – bez liela apgrūtinājuma divas reizes apspēlēja „Ūpi” un pirmo reizi komandas pastāvēšanas vēsturē iekļuva 1.līgā.

+ BK Liepāja/TBK – bija jādodas laukumā pēc ilgākas dīkstāves. Viesos rezultāts pret karavīriem diezgan veiksmīgs.

--Ūpis – diezgan neveiksmīgā sezona ir finišējusi. Otro gadu pēc kārtas komanda ir izkritusi uz 2.līgu. Pērn gan izdevās palikt 1.līgā, jo vairākas komandas no dalības turnīrā atteicās.

-Karavīrs – mājās zaudēja vienai no 1.līgas vājākajām komandām. Lai atgrieztos 1.līgā, nepieciešama uzvara ar vismaz 4 punktu pārsvaru.

28. nedēļā:

Ultra – Emerald/Matthai: ādažniekiem kopš pēdējās spēles bijusi pagara pauze, bet domājams, ka rūgtums par palikšanu aiz astotnieka nav zudis. „Ultra” pateicoties „Digital Mind” tomēr tika uz pārspēlēm un tagad varēs parādīt uz ko ir spējīgi.

Liepāja/TBK – Karavīrs: prognozēsim, ka arī otrā spēle būs līdzīga un viss izšķirsies pēdējās minūtēs.

2.līga

++ Ultra – iespējams pēc pagājušās nedēļas cīņām jau bija devušies vasaras atvaļinājumā, bet diezgan negaidītā „Digital Mind” uzvara ļāva pacīnīties par tikšanu uz 1.līgu.

+ Digital Mind – daudziem par pārsteigumu pieveica „Hipotēku banku”, iekļūstot astotniekā un bez pārspēlēm paliekot 2.līgā.

--Hipotēku banka – iespējams, ka domās bija jau pārspēlēs pret „Emerald”, taču sanāca sezonu pabeigt pēc regulārā čempionāta.

-Sportland – visas kārtis izjauca „Digital Mind” panānākums. Tagad savu piederību 2.līgai nāksies apliecināt pārspēlēs.

28. nedēļā:

RXG/Ķekava – Sportland: abas komandas labāku sniegumu demonstrējuši tieši sezonas izskaņā. Nelielas priekšrocības gribētos atdot rīdziniekiem.

VCG ekspertu grupa – Polārā Zvaigzne: viss būs atkarīgs vai VCG „ekspertiem” ierindā būs Raimonds Feldmanis. Ja ta notiks, tad neapšaubāmi viņi būs favorīti, ja ne, tad priekšroku atdosim „polārajiem”.

3.līga

+++ VCG ekspertu grupa – regulāro turnīru pabeidza ar diviem panākumiem un labu noskaņojumu pirms pārspēlēm.

++ E.Daniševska birojs – finišēja ar sešām uzvarām pēc kārtas. Tikai vienas uzvaras pietrūka līdz sestajai vietai.

+ Pronets.lv – pārliecinoši uzvarēja pēdējo spēli. Tas gan neglāba no palikšanas priekšpēdējā vietā.

--- SC Upesciems – sezonas finišs diezgan pavājš. Šajā nedēļā vēl divas neveiksmes.

--North Hub Services – tā arī uzvara pār Baldoni palika vienīgā šosezon.

-Lidojošais cirks – vēl viena komanda, kurai sezonas izskaņā nav sanākusi veiksmīga. Pamatīgs zaudējums VCG „ekspertiem” un sezonas noslēgumā 12. pozīcija.

28. nedēļā:

SC Upesciems – Brīvosta: palikusi pēdējā spēle, kurā noskaidrosim turnīra uzvarētājus. Neizšķirta vai „Brīvostas” uzvaras gadījumā par čempioniem kļūs tieši viņi, bet ja negaidītu uzvaru svinēs Upesciems, tad 3.līgā triumfēs BK „Ķekari”.

+35 grupa

+++ Corporate Solutions – jau pēc pirmās pusfinālspēles faktiski nodrošinājuši vietu finālā. „Rīgas satiksme” tika sagrauta ar 33 punktu pārsvaru.

++ Stopiņi – nedaudz negaidīti savā laukumā ar 7 punktiem pieveica Lapmežciemu. Domājams, ka mājniekiem šī uzvara bijusi ar rūgtuma piegaršu, jo 4.ceturtdaļas sākumā bija arī +16.

+ Arčers – mazajā pusfinālā pieveica LVM, nodrošinot vismaz septīto vietu turnīrā.

--- Rīgas satiksme/AKC – neko tā arī nespēja likt pretī „Corporate Solutions”. Jāgatavojas cīņai par bronzu.

--Lapmežciems – sagādāja sev problēmas Ulbrokā. Labi, ka izdevās divciparu pārsvaru sadeldēt, lai savā laukumā to likvidētu.

-LVM – laikam cīņām par zemākām vietām motivācijas nav. Bija tuvu pusfinālam, bet tagad jāspēlē par 7.vietu.

28. nedēļā:

Atbildes cīņas pusfinālos. Ja viens no tiem varētu būt formalitāte, tad Lapmežciemā gan varētu iet karsti.

„Melnais” saraksts

-Atis Nieda (Lapmežciems) – tehniskā piezīme

-Edgars Pazāns (Ūpis) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Rolands Kronītis no "E.Daniševska birojs" 2011./12. gada sezonā kļuva par 3.līgas labāko punktu guvēju. 26 spēlēs viņš guva 599 punktus.
krown.lv