dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

28. spēļu nedēļa


28. spēļu nedēļa

Aizvadītas 13 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Kristaps Šteinbergs (BA Turība-2) - 29

1.līga: Agris Kazāks (Karavīrs) - 25

2.līga: Raimonds Feldmanis (VCG ekspertu grupa) - 48

3.līga: Francis Ķeirāns (Rīgas brīvostas pārvalde) - 27

+35 grupa: Edgars Kļava (RPP) - 26

Elites grupa

+++ Latvijas Gāze – izlīda kā caur adatas aci ceturtdaļfināla sērijā pret Turību. Spēja veiksmīgāk nospēlēt pamatlaika un pagarinājuma izšķirošos mirkļus. Tagad reaktīvā tempā jāizspēlē pusfināls.

++ Rumba – smagā pusfinālsērijas pirmajā mačā pieveica „Swedbank”. Lai arī septiņu punktu pārsvars mūsdienu basketbolā nav nekas, bet pamatakmens iekļūšanai finālā ir ielikts.

+ Bottomline – neskatoties uz zaudējumu pēdējā spēlē, nosargāja vietu Elites grupā.

--- BA Turība-2 – domājams vēl ilgi acu priekšā būs pēdējās minūtes mačā pret „Latvijas Gāzi”. Faktiski izdarīja visu, lai netiktu pusfinālā. Acīmredzot šoreiz pievīla pieredzes trūkums.

-- Brikers/Lemisele – tomēr neizdevās iekļūt Elites grupā. Pēc rezultātiem redzams, ka varēja jau šosezon spēlēt stiprāko sabiedrībā.

-Swedbank – kā pa viļņiem pirmais pusfinālmačs pret „Rumbu”. Sāncenšiem tika ļauts atrauties, tad paši pietuvojās. Jau ceturtdien uzzināsim vai baņķieriem būs pa spēkam izsist čempionus.

29. nedēļā:

Sport2000 – Latvijas Gāze: ievilktā ceturtdaļfinālsērija un maija svētku brīvdienas pusfinālsēriju liks aizvadīt mežonīgā ritmā. Pēc aprīlī demonstrētā snieguma gribētos par favorītiem izvirzīt „divtūkstošniekus”

Rumba – Swedbank: daudz interesantākas pusfinalcīņa nekā pirms gada. Pēc pirmās spēles „Swedbank” vēl saglabā cerības uz finālu, bet jāatceras, ka 2012. gadā „Rumba” nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

1.līga

++ Karavīrs – atbildes cīņā ieguva sev nepieciešamo pārsvaru, lai pēc divu gadu pārtraukuma atgrieztos 1.līgā.

+ Matthai/Emerald – otrajā spēlē pārliecinoši revanšējās „Ultrai” par diezgan negaidīto zaudējumu trīs dienas iepriekš. Vienīgā 1.līgas komanda, kura šopavasar uzvarēja pārspēļu pārī.

--BK Liepāja/TBK – tomēr nespēja nosargāt vietu 1.līgā. Jācer, ka kāda no augstākstāvošām komandām atteiksies, lai varētu turpināt cīņas 1.līgas turnīrā.

-Ultra – saniknoja pirmajā spēlē Ādažu komandu un otrajā piedzīvoja pamatīgu sakāvi, kas neļāva pakāpties vienu līgu augstāk.

2.līga

++ VCG ekspertu grupa – arī 2.līgas komanda nebija šķērslis Raimondam Feldmanim atkal izcelties ar mega rezultativitāti. Faktiski „eksperti” jau ir otrajā līgā.

+ Sportland – var justies apmierināti ar viesos nospēlēto neizšķirtu. Atbildes cīņā mājās sola izcīnīt uzvaru.

--Polārā Zvaigzne – atliek tikai cerēt uz brīnumu atbildes cīņā ...

-RXG/Ķekava – savā laukumā neizšķirts pret „Sportland” nav labākais rezultāts. Atbildes spēle būs diezgan šaurajā Arkādijas zālē.

29. nedēļā:

Rīgas brīvostas pārvalde – C4: šajā pārī pirmā cīņa, kur noteikti par favorītiem būs jāuzskata 3.līgas čempioni.

Sportland – RXG/Ķekava: pirms nedēļas Ķekavā tika fiksēts neizšķirts. Domājams, ka „Sportland” izredzes jāvērtē par vienu procentu augstāk, jo savi grozi un zāle nav mazsvarīgs faktors.

Polārā Zvaigzne – VCG ekspertu grupa: „polārajiem” jāpaveic brīnums, lai apturētu Raimondu Feldmani un atspēlētu 28 punktu deficītu no pirmās spēles.

3.līga

+ Rīgas Brīvostas pārvalde – paveica formalitāti čempiontitula izcīnīšanai. Upesciems tika pieveikt gan pārliecinoši un pirmā vieta ir kabatā.

--BK Ķekari – nepiepildījās nelielā cerība, ka Upesciems spēs piesist Brīvostu. Jāsamierinās ar otro vietu, lai gan lielāko sezonas daļu atradās līderpozīcijās.

-SC Upesciems – pagalam neveiksmīgs sezonas noslēgums. Pierīgas komanda sezonas finišā palika desmitajā vietā.

+35 grupa

+++ Stopiņi – izjauca daudzu prognozēto finālu. Jāteic, ka iekļūšana finālā, pēc diezgan neveiksmīgā regulārā turnīra un saspringtā ceturtdaļfināla,  jāuzskata par pārsteigumu.

++ Corporate Solutions – arī otrajā pusfinālspēlē izrēķinājās ar „Rīgas satiksmi” un finālā iesoļoja kā pārliecinoši favorīti.

+ ex-Velvets – uzvarēja gandarījumturnīra pusfinālcīņā RPP. Labas iespējas finišēt piektajiem.

--- Lapmežciems – regulārā turnīra uzvarētāji tā arī nespēja aizsniegties līdz finālam. Ulbrokas blice lika atstāt laukumu kā zaudētājiem abās cīņās.

--Rīgas satiksme/AKC – ko nevar celt to nevar nest. Daudz nedomāja par pusfinālcīņu, kurā viss jau bija skaidrs pēc pirmās cīņas. Tagad jācīnās par bronzu.

-RPP – šoreiz neizdevās paveikt to, ko izdevās regulārajā turnīrā divas reizes – pieveikt „Velvetu”.

29. nedēļā:

3.maijā pirmā cīņā par bronzu Lapmežciemā, kur viesosies „Rīgas satiksme/AKC”. Uzvarētājs tiks noteikts sērijā līdz divām uzvarām.

„Melnais” saraksts

-Atis Nieda (Lapmežciems) – tehniskā piezīme

-CAO.lv komandai – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Junkers (Ultra) – diskvalificējošā piezīme

-Andrejs Cīrulis (Matthai/Emerald) – diskvalificējošā piezīme

-Andris Kozlovskis (Brikers/Lemisele) – tehniskā piezīme

-„Swedbank” komandai – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Stopiņu komanda triumfēja pirmajos trijos DAL +35 turnīros, bet nākamajos divos izcīnīja bronzu.
krown.lv