dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL pirmā finālspēle svētdien Arēnā


Svētdien, 6.maijā Basketbola dienas ietvaros „Arēnā Rīga pirmo finālspēli aizvadīs abas šīs sezonas DAL spēcīgākās komandas – „Rumba” un „Sport 2000”. Spēles sākums plkst.21:00. Spēlei on-line režīmā būs iespēja sekot basket.lv .

Septiņkārtējie DAL čempioni „Rumba” šajā kalendārajā gadā joprojām nav zaudējuši. Vienīgā nosacītā neveiksme neizšķirta izskatā piedzīvota pret Turības studentiem. „Rumba” arī uzvarēja regulāro turnīru un līdzšinējās visas play-off spēles – pirmajā kārtā „CAO.lv”, bet pusfinālā „Swedbank”. DAL turnīra vēsturē, ja „Rumba” sasniegusi finālu, tad allaž arī to uzvarējuši.

„Sport 2000” tik augstu tikuši pirmo reizi, par ko gan nav jābrīnās, jo šosezon komandas virknējumu papildinājuši daudz pudu sāls basketbolā apēduši vīri ar dažāda vecuma Latvijas izlašu pieredzi. Līdzšinējais ceļš uz finālu bijis maķenīt vieglāks kā sāncenšiem. Ceturtdaļfinālā „Cavendish” komanda tika pieveikta ļoti pārliecinoši, kam sekoja divu dienu pusfinālcīņas ar „Latvijas Gāzi”. Pirmajā tika iekrāts 17 punktu pārsvars un nākamajā dienā atbildes cīņā tika izdarīts viss, lai „gāzenieki” šo pārsvaru nesadeldētu.

Līdzīgi kā pērn, tad šogad finālserijā un cīņā par bronzas medaļām uzvarētājs tiks noteikts sērijā līdz divām uzvarām. Otrā spēle paredzēta 8.maijā „Sport 2000” mājvietā Rīdzenes zālē.

9.maijā bronzas medaļas sāks dalīt „Latvijas Gāze” un „Swedbank”.

Fināls (līdz 2 uzvarām)

1. Rumba - 3.Sport 2000

- 6.maijs. 21:00. Arēna Rīga

- 8.maijs. 21:30. Rīdzenes zāle

- 17.maijs. 19:00 Starptautiskā skola (ja būs nepieciešama)

Par 3.vietu (līdz 2 uzvarām)

2. Latvijas Gāze - 4. Swedbank

- 9.maijs. 19:00. Latvijas Gāzes zāle

- 17.maijs. 20:15. 47.vidusskola

- 23.maijs. 19:00. Latvijas Gāzes zāle (ja būs nepieciešama)Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ģirts Spēlmanis (Swedbank) 2010./11. gada sezonā sasniedza visas līgas rekordu realizēto soda metienu precizitātē (izmesti vismaz 60) - 92,3%!
krown.lv