dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Pirmajā finālspēlē pieredze ņem virsroku


Svētdien basketbola dienas ietvaros pirmo reizi Dubultamatieru līgas spēlē risinājās  Arēnā Rīga. Pirmajā finālspēlē laukumā devās „Rumbas” un „Sport 2000” komandas.

Abām komandām ierindā bija teju labākie sastāvi un pirms spēles par favorītiem bija jāuzskata pašreizējie čempioni, kuri šinī kalendārajā gadā vēl nebija zaudējuši. „Sport 2000” šī jau bija trešā spēle nedēļas laikā, kas arī nebija mazsvarīgs faktors.

„Rumba” spēli iesāka veiksmīgāk un azartiskāk pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā ar 20:13.  Uzbrukumā atveroties Uvim Helmanim, „Sport 2000” otrajā ceturtdaļā pārņēma iniciatīvu izvirzoties nelielā vadībā.

Pēc lielā pārtaukuma  „divtūkstošnieki” veiksmīgi turpināja  slāpēt „Rumbas” ierasto ātro spēli, atrodoties nelielā vadībā. Svarīgs moments spēlē bija ceturtās ceturtdaļas vidū Edmunda Dukuļa nopelnīta piektā piezīme. Pēdējās minūtēs „Sport 2000” ar lieliem pūliņiem tomēr nosargāja nelielo pārsvaru, izcīnot laimīgu pirmo uzvaru – 79:76.

Uvis Helmanis ar 28 un Salvis Mētra ar 24 punktiem bija produktīvākie uzvarētāju rindās. „Rumbai” Andim Misteram 22, bet Edmundam Dukulim 19 punkti.

Finālsērijas nākamā spēle 8. maijā Rīdzenes zālē.

Finals.jpgAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ģirts Spēlmanis (Swedbank) 2010./11. gada sezonā sasniedza visas līgas rekordu realizēto soda metienu precizitātē (izmesti vismaz 60) - 92,3%!
krown.lv