Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga

"Sport 2000" 2011./12. gada DAL čempioni! (+video)

Ar „Sport 2000” komandas triumfu noslēgusies  DAL 2011./12. gada finālsērija. Otrajā spēlē „divtūkstošnieki” uzvarēja ļoti pārliecinoši 83:52, pirmo reizi kļūstot par Dubultamatierulīgas čempioniem.

Pēc vienas dienas atpūtas abas komandas atkārtoti devās laukumā. Pirms spēles šķita, ka gados jaunākie „Rumbas” spēlētājiem būs daudz vairāk enerģijas un izturības rezervju.  „Sport 2000” diezgan trakais spēļu grafiks pie ļoti ierobežotas spēlētāju rotācijas varēja novest pie strauja spēku izsīkuma. Tomēr kā vēlāk izrādījās, tad tempa noteicēji bija „Sport 2000”. Ikdienā basketbolā dzīvojošie mājnieki tik ļoti gudri un prasmīgi aizsardzībā jauca un atšifrēja „Rumbas” sadarbības, ka no iecerētā septiņkārtējiem čempioniem nekas neizdevās. „Sport 2000” ieguva pārsvaru jau spēles sākumā, neskatoties uz Uvja Helmaņa neveiksmēm metienos.

Otrajā ceturtdaļā atvērās arī Helmanis un „Rumbas” grozā punkti bira kā no pārpilnības raga. Vienīgi Edmunda Dukuļa un Mārtiņa Rozenberga precīzie metieni ļāva viesiem pirmā puslaika beigās pārsniegt pieticīgo divdesmit gūto punktu robežu.

Pēc lielā pārtraukuma spēle turpinājās „Sport 2000” izdevīgā ritmā. „Rumbas” komanda ierastā spēle tika maksimāli bremzēta un spēlētāji brīžiem izskatījās diezgan apjukuši un demoralizēti. Trāpīt nekādi neizdevās arī no tālās distances. Šādi spēlei turpinoties, „divtūkstošnieku” uzvara  bija vairs tikai laika jautājums. Ceturtās ceturtdaļas sākumā pārsvars jau pieauga līdz graujošam. Bija pienācis arī rezervistu laiks. Spēles beigu signālam skanot „Sport 2000” varēja līksmot – 82:53. Pirmais Dubultamatierulīgas tituls šai komandai un visiem tās sastāvā spēlējošajiem spēlētājiem.