dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

4. spēļu nedēļa


4. spēļu nedēļa

Aizvadītas 23 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Roberts Plivčs (Kursa MRU/Mārupe) - 28

1.līga: Svens Niedrītis (exNexum) - 30

2.līga: Oskars Rusmanis (Rīgas brīvostas pārvalde) - 28

+35 grupa: Ivo Pūce (Rūja un Dēli) - 23

Elites grupa

+++ BK Ķekari – daudzus pārsteidza ar uzvaru pār BA „Turība”. Jaunieguvums un vairāku DAL sezonu rezultatīvākais spēlētājs Hedijs Šliters izšķirošajos brīžos nodemonstrēja ļoti labu sniegumu.

++ Rumba – tikai pēdējās minūtēs tika galā ar Ķekavas komandas pretestību, lai gan beigu rezultāts izskatās visnotaļ pārliecinošs. Joprojām maksimālais punktu skaits tabulā.

+ Brikers Latvija – vienā vakarā vajadzēja sadalīt spēkus DAL un LBL3. Izdarīja to veiksmīgi, uzvarot abās frontēs. DAL šī bija pirmā uzvara elitē.

--- Heliotherm/Ķekava – labi pacīnījās par uzvaru ar turnīra līderi, bet rezultāts tāds pats kā iepriekšējās trijās. Kopā ar „Kubu” dalīta pēdējā vieta.

-- BA Turība – negaidīti mājās atzina „Ķekaru” pārākumu. Bilance 2-2, bet nav spēlēts ar nominālajiem favorītiem.

-Bottomline – nespēja izmantot „Brikers” komanda spēku pārdali diviem turnīriem, ļaujot limbažniekiem līksmot pirmo reizi šosezon. Iespējams, ka atkal turnīra ievadā izsēs pārāk daudz, lai pavasarī mēģinātu izlieto ūdeni sasmelt.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā atkal būs pārceltā.„Latvijas Gāzes” un „Mārupe/Sport 2000” tikšanās ceturtdien. Bet piektdien Mārupē pie nezaudējušās „Kursas” viesosies BTS.

1.līga

+++ exNexum – ar Svena Niedrīša lielisko sniegumu uzbrukumā uzvarēja nedēļas spēlē „Leifheit”. Turpina atrasties labāko trijniekā.

++ Hipotēku banka – pamazām ieskrienas, uzvarot otro spēli pēc kārtas. Šoreiz savā RSU zālē izdevās pieveikt Karavīru. Nākamā spēle viesos pret „Leifheit”.

+ Lapenieki – ļoti bija saniknoti par diviem zaudējumiem, sagraujot „Digital Mind”. Pēc nedēļas būs jārāda spēks pret turnīra līderi Salaspilī.

---Digital Mind – pilnīgi bezcerīgs mačs Āgenskalnā pret „Lapeniekiem” „-35”.

--Leifheit – nedēļas spēles pirmajā puslaikā pret „exNexum” „iekrāja” pamatīgus mīnusus. Turpinājumā sekoja pakaļdzīšanās. Iespējams, ka pietrūka pāris minūšu uzvaras izcīnīšanai.

-BK Liepāja/TBK – pieticīgs sniegums uzvarā pret turnīra līderi. Joprojām bez uzvarām.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā būs otrdien Salaspils, kur viesosies „Lapenieki”.

2.līga

+++ Sportland – nedēļas mačā izrādījās pārāki pār „Anzāģe/Baltezers”, sagādājot tam pirmo neveiksmi. Kopā ar „Ultru” un „Brīvostu” turpina tikai ar uzvarām.

++ BK Grifs AG – atveda smagu uzvaru no Ķekavas, kur daudzām nosacīti spēcīgākām komandām rodas problēma. „Grifs” pēc šīs nedēļas iekļuvis labāko sešiniekā.

+ BK Daugava – beidzot pie pirmās uzvaras tikuši arī turnīra debitanti. Viesos tika pieveikta „Ķekaru” otrā vienība.

---BK Upesciems – mēģinājums spēlēt zem cita spēlētāja uzvārda, tika atklāts, par ko DAL vadībā bija barga, sodot Upesciema komandu ar tehnisko zaudējumu.

--BK Ķekari-2 – gaužām slikta metienu precizitāte no soda metienu atzīmes un zaudējums BK „Daugava”. Pietrūkst stabilitātes.

-Swedbank – baņķieriem bezcerīgs sniegums pret „Zaļo jostu”. Gan aizsardzība, gan uzbrukums bija patālu no vēlamā.

Nākamās nedēļas uzmanības centrā „Zaļās Jostas” un „RXG/Ķekava” tikšanās.

+35 grupa

+++ Latvijas Valsts meži – jau trešā spēle, kurā viss izšķiras galotnē. Un beidzot uzvara, turklāt pret pašreizējo čempionu.

++ RRP/ SC Group – arī tika pie pirmās uzvaras. Mājās arī diezgan negaidīti, turklāt ar 12 punktu pārsvaru, tika pieveikts Lapmežciems.

+ R.A line – vēl viena komanda, kurai pirmā uzvara turnīrā. Savā laukumā ar 55:46 tika pārspēts „Velvets”.

---Corporate Solutions – lai arī kādā sastāvā spēlētu, tomēr čempionam vienmēr tiks pievērsta papildus uzmanība. Un katrs zaudējums mēdz tomēr būt ne ikdienišķs gadījums.

--Lapmežciems – pēc uzvaras pirmajā spēlē pār Stopiņiem, atkal tika pieskaitīts pie sezonas favorītiem. Taču viesos pret „RPP/SC Group” nācās apdedzināties.

-Velvets – šosezon pieticīgākais sniegums uzvarā. Tikai 46 punkti pret „R.A line”.

„Melnais” saraksts

-Andris Vanags (Corporate Solutions +35) – tehniskā piezīme

-Aleksejs Romanovs (AF1) – tehniskā piezīme

-Dzintars Ozols (Ultra) – tehniskā piezīme

-Edgars Kapustins (Karavīrs) - tehniskā piezīme

-Artis Jansons (Ūpis) - tehniskā piezīme

-Māris Bērziņš (RPP/SC Group +35) – tehniskā piezīme

-Simonas Mockevicus (Digital Mind) - tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas b.a.L.L. elites labāko novembra spēlētāju kļuva Oskars Kalniņš no "Latvijas Gāzes".
krown.lv