dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

8. spēļu nedēļa


8. spēļu nedēļa

Aizvadītas 23 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Ģirts Spēlmanis (Mārupe/Sport 2000) - 26

1.līga: Sandris Jēkabsons (BK Liepāja/TBK) - 33

2.līga: Jānis Zicāns (Swedbank) - 40

+35 grupa: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 36

SPORT 2000 elites grupa

+++ Rumba – nedēļas spēlē pieveica vienus no tuvākajiem konkurentiem „Kursa MRU”. DAL vicečempioni turpina nezaudēt spēļu sēriju. Nākamajā nedēļā vēl viens mačs pret tuvāko sekotāju – šoreiz BTS.

++ Brikers Latvija – turnīra autsaideru grupiņas spēlē Ķekavā izcīnīja uzvaru, kura bija tikai otrā šosezon. Atlikušās pirmā apļa spēles pret kaimiņiem tabulā.

+ Mārupe/Sport 2000 – sāk atgūties pēc neveiksmju perioda. Mājās pārliecinoši pieveikti BK „Ķekari”. Kopvērtējumā izdevies pakāpties uz piekto pozīciju.

--- ThermoKid/Ķekava – vēl viena neveiksme. Šoreiz savā laukumā pret limbažniekiem. Līdzīgs starts kā pirms gada.

-- Bottomline – bija ļoti tuvu viena no līdera pārspēšanai, tomēr zaudēja. Nākamā spēle viesos pret Turības studentiem.

-Kursa MRU/Mārupe – bija viena precīza metiena attālumā no „Rumbas” uzvaru sērijas pārtraukšanas. Zaudēja ar divu punktu pārsvaru, noslīdot uz ceturto pozīciju.

Devītajā spēļu nedēļā ceļi krustosies visām pirmā četrinieka komandām – BTS uzņems „Rumbu”, bet „Kursa” savā laukumā tiksies ar „Latvijas Gāzi”.

1.līga

+++ BK Salaspils – turnīra līderis ar 36 punktu pārsvaru sagrāva tā brīža tuvākos konkurentus. Joprojām izskatās daudz labāka par pārējiem konkurentiem.

++ BK Liepāja/TBK – beidzot tikuši pie pirmā panākuma. Turklāt izdarīja to grandiozi ar 40 „acīm” sagraujot „Hipotēku banku”.

+ Karavīrs – armijnieki iznīcināja „exNexum”, uzvarot ceturto spēli pēc kārtas. Šīs komandas bilance kļūst ar vien patīkamāka.

---Leifheit – jau piektais zaudējums pēc kārtas. Šoreiz mājās pret „Scafoteam”. Šobrīd vairs par vienu punktu apsteidz pēdējās vietas īpašniekus no Kurzemes.

--exNexum – pamatīga kapitulācija pret karavīriem. Komandas līderim Svenam Niedrītim pieticīgs sniegums.

-Digital Mind – līderu spēlē izskatījās pagalam nevarīgi, kas atspoguļojās uz rezultāta tablo – 57:93.

Devītajā nedēļā noslēgsies pirmais aplis. Pēdējā kārtā gan divas spēles ir pārceltas uz decembri.

2.līga

+++ Anzāģe/Baltezers – mačā pret C4 komandu, ar kuru pirms nedēļas bija pretējā noskaņojumā, laukumā izgāja ļoti saniknoti. Ievainots zvērs ir divtik bīstams, ko pierādīja arī gala rezultāts – 86:51.

++ Lidojošais cirks – mājās uzveikuši BK „Daugava” un ar sev ļoti labu bilanci ieņem septīto vietu.

+ E.Daniševska birojs – ļoti svarīga uzvara mājās pār vienu no galvenajiem konkurentiem „RXG/Ķeakva”. Atjaunots līdzsvars uzvaru un zaudējumu bilancē.

---BK Daugava – DAL jaunpienācēji vienīgie aizvadīja divas spēles, abās piedzīvojot zaudējumu. Joprojām tikai viena uzvara un priekšpēdējā vieta kopvērtējumā.

--Swedbank – Jānis Zicāns turpina būt superrezultatīvs, bet „baņķieri” turpina zaudēt.

-C4 – pēc nedaudz negaidītās uzvaras pār „Zaļo jostu”, sekojis pamatīgs klupiens Ādažos. Joprojām balansē uz pirmā devītnieka robežas.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā būs „Ultras” un „Zaļās jostas” tikšanās pirmdien Ķeizarmežā.

+35 grupa

+++ Rūja un Dēli – turpina uzvarēt. Šoreiz gan panākums tika gūts nedaudz neparastā veidā jau trešās ceturtdaļas vidū, kad spēle tika pārtraukta Lapmežciema spēlētāja radītā incidenta dēļ.

++ RPP/SC Group – izdevās apturēt jau labu tempu uzņēmušos LVM. Izdevās arī atjaunot neitrālu uzvaru un zaudējumu bilanci.

+ BK Stopiņi – viesos ļoti pārliecinoši tika pieveikta „Rīgas satiksme/AKC”. Beidzot tika atstāta priekšpēdējā vieta tabulā.

---Lapmežciems – spēlē pret turnīra līderiem trešajā ceturtdaļā, atrodoties palielos mīnusos, viens no komandas spēlētājiem veica uzbrukumu tiesnesim, pēc kura spēle tika pārtraukta. Vaininiekam DAL sezona jau ir beigusies.

--Latvijas Valsts meži – nedaudz negaidīti viesos pret „RPP/SC Group” pārtrauca četru uzvaru sēriju.

-BK Velvets – turpina spēlēt ļoti neveiksmīgi. Pirmajā aplī vairs palikusi viena spēle, bet diezin vai izdosies līdz ziemas brīvdienām atstāt pēdējo pozīciju.

„Melnais” saraksts

-Ģirts Strencis (Lidojošais cirks) – diskvalificējoša piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Kārlis Penders (BK Kubs) – tehniskā piezīme

-Aigars Vīksna (exNexum) – tehniskā piezīme

-Atis Niedra (Lapmežciems) – tehniskā un diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Kaspars Graudiņš (Lapmežciems) – diskvalificējošā piezīme (diskvalificēts līdz sezonas beigām)

-Atis Janons (Ūpis) – tehniskā piezīme

-Ansis Teteris (LVM) – tehniskā piezīme

-Jānis Bacāns (LVM) – tehniskā piezīme

SPORT 2000 prognožu spēle

Visi DAL dalībnieki var piedalīties SPORT 2000 prognožu spēlē, kur sezonas noslēgumā labākais prognozētājs savai DAL komandai uz nākamo sezonu balvā iegūs jaunus formas tērpus. Izdarīt savas prognozes un iepazīties ar spēles noteikumiem šeit - http://ej.uz/9voiAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2009./10. gada sezonā 3.līgā goda pjedestāls izskatījās sekojošs - Zaļā josta, Leifheit un Polārā Zvaigzne.
krown.lv