dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

9. spēļu nedēļa


9. spēļu nedēļa

Aizvadītas 20 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Roberts Plivčs (Kursa MRU/Mārupe) - 29

1.līga: Artis Lunts (Scafoteam) - 21

2.līga: Ivars Strēlis (Lidojošais cirks) - 36

+35 grupa: A.Teteris (LVM), A.Beitiņš (Rūja un Dēli) - 25

SPORT 2000 elites grupa

+++ Rumba – turpina savu uzvaru sēriju. Uz pēdām minošie BTS tika pieveikti ar minimālu 66:65. Ja nenotiks nekādi brīnumi, tad Ziemassvētku brīvdienās dosies ierastajā pirmajā pozīcijā.

++ Kursa MRU/Mārupe – savā laukumā ar septiņiem punktiem apspēlēja tā brīža vicelīderus „Latvijas Gāzi”. Kopā ar „gāzeniekiem” un BTS dala otro līdz ceturto vietu.

+ Jugla/Sport 2000 – uzvarēja abu „Sport 2000” komandu cīņā, kas daudziem bija diezgan negaidīti. Juglas puiši šobrīd ieņem piekto vietu. Domājams, ka daudzi pirms sezonas viņiem atvēlēja atsaudera statusu.

--- Bottomline – viesos bezcerīgi zaudēja Turībai un noslīdējuši uz pēdējo divpadsmito pozīciju.

-- BTS – tomēr neizdevās apturēt līderus, bet jau nākamajā nedēļā būs jāsamēro spēki ar citiem tiešajiem konkurentiem – „Latvijas Gāzi”.

-BK Ķekari – turpinās ieilgusī neveiksmju sērija. Šoreiz savā laukumā nācās atzīt tabulā zemāk stāvošās Ķekavas komandas pārākumu.

Desmitajā nedēļā centrālā būs „Latvijas Gāzes” un BTS spēle trešdien.

1.līga

Diezgan unikāls gadījums noticis 1.līgā, kur visas trīs notikušās nedēļas spēles noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, tādejādi arī neizcelsim ne ieguvējus, ne zaudētājus.

Desmitajā spēļu nedēļā sāksies otrais aplis. Izcelsim trešajā un ceturtajā vietā esošo karavīru un „Digital Mind” cīņu ASK zālē trešdien.

2.līga

+++ Zaļā josta – viesos pieveica vienu no tiešajiem konkurentiem kopvērtējumā „Ultru”. Pēc „Grifa” zaudējuma pilntiesīgi pacēlušie uz otro vietu.

++ Lidojošais cirks – viesos ar negaidīti lielu pārsvaru pieveica BK „Grifs AG”, paceļoties kopvērtējumā uz ceturto pozīciju.

+ Ūpis – par sevi pozitīvā nozīmē lika runāt vieni no turnīra autsaideriem. Savā laukumā pārsteidzoši tika pieveikti līderu grupā atrodošies „Sportland”.

---Sportland – negaidīti paklupa pret lejasgala komandu „Ūpis”. Pēc izcīnītajiem punktiem noslīdējuši uz astoto vietu, tiesa ar vienu spēli rezervē.

--BK Grifs AG – pilnīgs fiasko mačā ar „Lidojošo cirku”. Tuvākie konkurenti to vien gaida un jau ir gatavi aizsteigties garām turnīra kopvērtējumā.

-Ultra – nedēļas spēlē jau pirmajā ceturtdaļā iedzīvojās pamatīgos mīnusos pret (11:24) pret „Zaļo jostu” un vēlāk intrigas dzirksti mačam atgriezt nespēja.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā būs abu līderkomandu spēle – „Zaļā josta” pret „Brīvostu”.

+35 grupa

+++ R.A line – izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas, savā zālē pieveicot LVM. Kopvērtējumā ļoti laba bilance 4-3.

++ Corporate Solutions – arī bez sava līdera Normunda Feierberga viesos spēja uzveikt senos konkurentus no Lapmežciema.

+ BK Stopiņi – atņēma pirmo punktu līderiem „Rūja un Dēli”, nospēlējot neizšķirtu. Maču beidza ar divējādām sajūtām. Pirms ceturtās ceturtdaļas bija iedzinējos ar deviņiem punktiem, bet galotnē pārsvars bija viņu pusē.

---Lapmežciems – neizmantoja iespēju, kad „Corporate Solutions” ieradās bez sava līdera. Pagaidām galīgi bēdīga bilance – divas uzvaras četrās spēlēs.

--Latvijas Valsts meži – piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, noslēdzot pirmo apli ar vienādu uzvarēto un zaudēto spēļu skaitu.

-Rūja un Dēli – pārtrūka piecu uzvaru sērija. Labā ziņa, ka joprojām nav zaudējumu un konkurenti viens otram ražīgi atņem punktus.

„Melnais” saraksts

-Reinis Rozenbergs (Ultra) – tehniskā piezīme

-BK „Grifs AG” komandai – tehniskā piezīme

-Juris Fjodorovs (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Juris Skrinda (LVM +35) – tehniskā piezīme

-Ronalds Rusmanis (LVM +35) – tehniskā piezīme

-Ansis Teteris (LVM +35) – tehniskā piezīme

-Ralfs Ozolnieks (BK Ķekari) – tehniskā piezīme

-Aivars Birkovs (Scafoteam) – tehniskā piezīme

-Jānis Jukna (Sportland) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gadā Elites grupā bronzas medaļas izcīnīja "Latvijas Gāze", cīņā par bronzu pieveicot "Leifheit/Latvijas Universitāte" sērijā 2-0.
krown.lv