dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

10. spēļu nedēļa


10. spēļu nedēļa

Aizvadītas 24 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: N.Sondors (BAT-2); H.Šliters (Ķekari-2) - 28

1.līga: Artūrs Melnieks (BK Salaspils) - 30

2.līga: Artūrs Petrovs (Anzāģe/Baltezers) - 33

+35 grupa: Atis Niedra (Lapmežciems) - 41

SPORT 2000 elites grupa

+++ BA Turība-2 – lai arī sezonas pirmie mēneši pagājuši kā pa viļņiem, taču priekšpēdējā pirmā apļa kārtā no studentu rokas krita pārliecinošie līgas līderi.

++ Mārupe/Sport 2000 – Mārupes derbijā pieveikuši „Kursa MRU” (70:68), kopvērtējumā atjaunojot līdzsvaru uzvarētu un zaudēto spēļu bilancē. Atlikusī šī gada spēle pārcelta pēc Ziemassvētkiem.

+ Latvijas Gāze – cīņā par kopvērtējuma otro vietu tika galā ar BTS unšobrīd no „Rumbas” atpaliek par vienu uzvaras tiesu.

--- BTS – pārītis tehnisko piezīmju pievīla mačā pret „Latvijas Gāzi”. Nācās piedzīvot trešo neveiksmi šosezon.

-- Jugla/Sport 2000- pēc diviem mačiem brīvdienās jaunatnes līgā, uzreiz iekrita cīņa Ķekavā. Enerģijas pietika tikai pirmajam puslaikam, kuru Juglas puiši uzvarēja, bet turpinājums pagāja pēc ķekavnieku stabules.

-Pļavnieku pamatskolas grozs – neizturēja kādu bumbas triecienu no augšās un nolūza, kā rezultātā bija jāpārceļ BK „Kubs” un „Bottomline” cīņa.

Pirmais aplis gan īsti vēl nefinišēs nākamajā nedēļā kā plānots. Bet lielāko intrigu sola spēle Turībā, kur vietējie studenti uzņems vicelīderi „Latvijas Gāzi”.

1.līga

+++ Scafotem – sameta 112 punktus līderu salaspiliešu grozā un sagādāja viņiem pirmo zaudējumu sezonā – 112:93. Interesanti, ka pirmā apļa spēlē spēja pret šo pašu komandu gūt vien 50 „acis”.

++ Karavīrs – turpina savu veiksmju sēriju. Savā laukumā ļoti pārliecinoši tika galā ar „Digital Mind”. Pēc zaudētajiem punktiem ir pat otrie.

+ Leifheit – turnīra pastarītis pārtrauca piecu zaudējumu sēriju un viesos ar desmit punktu pārsvaru uzvarēja vicelīderi „Latvenergo”.

---BK Salaspils – acīmredzot spēlēt divas dienas pēc kārtas līderim bija par traku. Pamatīgi caurumi aizsardzībā, lai gan uzbrukums bija labā līmenī. Līderpozīcijas gan joprojām ļoti stabilas.

--Hipotēku banka – nedēļas sākumā aizvadīja divas spēles un abās cieta neveiksmes. Diezgan likumsakarīgi ieņem vietu kopvērtējuma lejasgalā.

-Latvenergo – pārāk lielus mīnusus salaida pret „Leifheit” cīņas sākumā un turpinājumā atspēlēties vairs neizdevās.

Vienpadsmitajā nedēļā ļoti interesanta solās būt pirmā trijnieka komandu spēle Salaspilī, kur viesosies uz viļņa esošie karavīri.

2.līga

+++ Rīgas brīvostas pārvalde – šķiet, ka šo komandu neviens neapturēs. Šajā nedēļā pieveica tuvākos sekotājus un nu jo otro vietu apsteidz par trim uzvarām! Iespaidīgs sākums turnīra ievadam.

++ Anzāģe/Baltezers – viesos pieveica „Ultru”, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. Pateicoties arī sāncenšu neveiksmēm jau ir pakāpušies uz trešo pozīciju.

+ AF1 – piecu dienu laikā tika pie diviem panākumiem un pavisam klusiņām jau ir pacēlušies uz sesto pozīciju.

---BK Grifs AG – nesenie vicelīderi šonedēļ zaudēja divus mačus, bet kopumā trīs neveiksmes pēc kārtas, un atkrišana uz septīto pozīciju.

--Sportland – līdzīgi kā „Grifs”, no vadošajām pozīcijām piekāpušies trijos mačos pēc kārtas. Šonedēļ, piemēram, zaudēts vienam no turnīra pastarīšiem BK „Daugava”. Likumsakarīga ir arī izslīdēšana no labāko devītnieka.

-Ultra – pasmags zaudējums pret tabulas kaimiņiem no Baltezera. Katrs zaudējums liek zaudēt arī pozīcijas kopvērtējumā.

Nākamajā nedēļā uzmanības centrā būs „Brīvostas” un Baltezera tikšanās. Vai beidzot izdosies apturēt „Brīvostas” uzvaru sēriju?

+35 grupa

+++ R.A line – noslēdza pirmo apli ar četrām uzvarām pēc kārtas un uz pozitīvas nots var dodoties ziemas brīvdienās.

++ Rūja un Dēli – bez lieliem sarežģījumiem pieveica „RPP/SC Group”. Pirmajā aplī palikusi viena spēle pret nominālo vicelīderi „Corporate Solutions”.

+ Lapmežciems – Atim Niedram gūstot 41 punktu, pārliecinoši viesos sagrāva šosezon vāju sniegumu demonstrējošo „Velvetu”.

---Rīgas satiksme/AKC – svarīgā spēlē ar trim punktiem piekāpās „R.A line”. Vēl gan palikušas divas spēles.

--Velvets – pavāja sezonas pirmā puse. Uzvarēta vien viena spēle no astoņām.

-RPP/SC Group – nespēja paspēkoties par uzvaru ar turnīra līderiem.

„Melnais” saraksts

-Mārtiņš Auns (BTS) – tehniskā piezīme

-BTS komandai – tehniskā piezīme

-Artis Ziemelis (BK Velvets +35) – tehniskā piezīme

-Jēkabs Bergs (BK Salaspils) – tehniskā piezīme

-RPP/SC Group komandai – tehniskā piezīme

-Sergejs Bažoks (AF1) – tehniskā piezīme

-Māris Daniševskis (E.Daniševska birojs) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par pirmā Pretendentu līgas uzvarētājiem 2007./08. gada sezonā kļuva Carnikavas komanda.
krown.lv