dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

11. spēļu nedēļa


11. spēļu nedēļa

Aizvadīta 21 spēle.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Mārtiņš Vīnbergs (Kursa MRU/Mārupe) – 25

1.līga: Mārtiņš Striks (BK Liepāja/TBK) - 32

2.līga: Ģirts Lediņš (Zaļā josta) - 31

+35 grupa: Māris Bērziņš (RPP/SC Group) - 29

SPORT 2000 elites grupa

+++ Bottomline – turnīra pastarītis negaidīti pārsteidza turnīra līderus „Rumbu”, uzvarot tos un izcīnot otro panākumu. Vēl gan pirmajā aplī ir pārceltā spēle pret BK „Kubs”, kuru uzvarot var atstāt iesildīto divpadsmito pozīciju.

++ Latvijas Gāze – viesos pieveica „Turību” un pēc „Rumbas” neveiksmes pēc pusdistances tomēr ir noķēruši vicečempionus.

+ Brikers Latvija – izdevies lielisks pirmā apļa finišs, ar četriem panākumiem pēc kārtas.

--- Rumba – negaidīti piekāpās „Bottomline”. Otrais zaudējums pēc kārtas ļāvis strauji pietuvoties tuvākajiem sekotājiem.

-- BK Ķekari – joprojām nav uzvarējuši kopš oktobra beigām. Izņēmums nebija arī spēle pret BK „Kubs”.

-BA Turība-2 – pēc trim uzvarām pēc kārtas varēja gaidīt arī panākumu mačā ar „Latvijas Gāzi”. Taču nekā. „Gāzenieki” izrādījās spēcīgāki, kas nozīmē, ka studentiem pēc vienpadsmit spēlēm ir 5 uzvaras un seši zaudējumi.

Pirmajā aplī palikušas vēl divas spēles.

1.līga

+++ Latvenergo – izgāza dusmas uz „Digital Mind” par iepriekšējā nedēļā piedzīvoto zaudējumu. „Latvenergo” niknums bija diezgan liels, jo sāncenši tika sagrauti ar 84:46.

++ Scafoteam – savu nezaudēto spēļu sēriju pagarināja līdz sešām. Brīvdienās dosies trešajā vai ceturtajā pozīcijā. Lai to uzzinātu, jāsagaida karavīru atlikto spēļu rezultāti.

+ Lapenieki – otrais aplis iesākts ar divām uzvarām. 1.līgā turnīra tabula ir tik blīva, ka viens panākums vai neveiksme var strauji izmainīt pozīciju kopvērtējumā.

---Digital Mind – nav uzvarējuši pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas. Ja nebūtu neizšķirta ar „Scafoteam”, tad būtu trīs pamatīgas sakāves pēc kārtas.

--BK Liepāja/TBK – novājinātā sastāvā guva daudz punktus pret „Leifheit”, taču aizsardzība bija diezgan pavāja, par ko liecina 102 ielaistie punkti.

-Hipotēku banka – baņķieriem zaudējumu sērija ievilkusies jau līdz sešām neveiksmēm pēc kārtas un atkrišanu uz 9.pozīciju.

Atlikušajās šī gada spēlēs laukumā izies Karavīrs, kas vispirms viesosies pie Salaspils, bet pēc divām dienām pie „Leifheit”.

2.līga

+++ C4 – trešā uzvara pēc kārtas ļāvusi pakāpties uz ceturto pozīciju kopvērtējumā. Bet Ziemassvētku pantiņi nākamajā nedēļā būs jāskaita rūķīšiem no „Brīvostas”, kuri šosezon dāvanu maisu vēl nav atvēruši.

++ Lidojošais cirks – kurš gan būtu domājis, ka šī komanda atradīsies tik augstu. Tieši tā ir noticis. Šonedēļ 15 punktu uzvara viesos pār „E.Daniševska biroju”.

+ Rīgas brīvostas pārvalde – ar 13 punktu pārsvaru apspēlēja uz to brīdi otrajā vietā esošo „Anzāģe/Baltezers”. Vēl gan šajā kalendārajā gadā palicis viens mačs.

---Ultra – pēc zaudējuma „C4” pirmo reizi šosezon noslīdējuši ārpus pirmā devītnieka.

--BK Grifs AG – ļoti svarīgā spēlē pa četriem punktiem piekāpās „Sportland”. Pēdējā spēle šogad pret turnīra autsaideru „Swedbank”.

-BK Ķekari-2 – šajā nedēļā pieticīgākais sniegums uzbrukumā. Tikai 40 punkti pret „Upesciemu” un kārtējā neveiksme. Domājams, ka paši bija cerējuši uz daudz veiksmīgāku sezonu.

Šis gads noslēgsies ar deviņām spēlēm, no kurām izcelsim „C4” un „Brīvostas” cīņu.

+35 grupa

+++ Corporate Solutions – pašreizējie čempioni apspēlēja šīs sezonas līderus „Rūja un Dēli”. Ja izdosies uzvarēt pēdējo sezonas spēli, tad pirmo apli noslēgs dalītās līderpozīcijās.

++ BK Stopiņi – viesos diezgan pārliecinoši pieveica „RPP/SC Group”, izlīdzinot uzvaru un zaudēto spēļu bilanci.

+ Lapmežciems – smagā cīņā mājās pieveica „Rīgas satiksmi”. Pirmais aplis noslēgts tabulas vidusdaļā.

---Rūja un Dēli – pirmais zaudējums +35 grupas turnīrā. Līderpozīcijas gan saglabās.

--Rīgas satiksme/AKC – tomēr neizdevās atvest uzvaru no Lapmežciema. Pagaidām diezgan neveiksmīga sezona, kaut gan tā sākās ar uzvaru.

-RPP/SC Group – pārliecinoši zaudēja Stopiņiem. Septiņās spēlēs šis bija ceturtais zaudējums un vieta tabulas otrajā pusē.

„Melnais” saraksts

-BK „Kubs” komandai – tehniskā piezīme

-Elvis Muste (Rīgas brīvostas pārvalde) – tehniskā piezīme

-Māris Bērziņš (RPP/SC Group) – tehniskā piezīme

SPORT 2000 prognožu spēle

Visi DAL dalībnieki var piedalīties SPORT 2000 prognožu spēlē, kur sezonas noslēgumā labākais prognozētājs savai DAL komandai uz nākamo sezonu balvā iegūs jaunus formas tērpus. Izdarīt savas prognozes un iepazīties ar spēles noteikumiem šeit - http://ej.uz/xj5z

Atminot precīzu visu nedēļas spēļu rezultātu balvā saņemsiet PEAK apavus. Pagaidām nevienam tas vēl nav izdevies. Kļūsti par pirmo!Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par Ballzy Elites grupas 2016./17. gada sezonas oktobra MVP kļuva Roberts Plivčs (Kursa MRU/Mārupe).
krown.lv