dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

12. spēļu nedēļa


12. spēļu nedēļa

Aizvadīta 14 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Dāvis Delveris (BTS) - 20

1.līga: Jānis Viškurs (Karavīrs) - 27

2.līga: Oskars Rusmanis (RBP) - 36

+35 grupa: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 39

SPORT 2000 elites grupa

++ BTS – starpsvētku periodā savā laukumā izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār „Mārupe/Sport2000”, kas kopvērtējumā ļāva pacelties uz trešo pozīciju, tikai par punktu atpaliekot no abiem līderiem.

+ BK Kubs – otrā uzvara pēc kārtas un atpalicība no play-off zonas vairs tikai viena uzvaras tiesa.

-- Bottomline – sliktā ziņa, ka pirmais aplis pabeigts pēdējā vietā, bet labā, ka tuvākie konkurenti ir tupat līdzās.

-Mārupe/Sport 2000 – piekāpās BTS, patālu atpaliekot no labāko četrinieka. Uzvaru pirmajā pusgadā bijis vairāk par zaudējumiem.

Otrā apļa ievadkārtā uzmanības centrā būs „Kursas” tikšanās ar „Brikers Latvija”.

1.līga

++ BK Salaspils – līderu cīņā pārliecinoši tika galā ar karavīriem. Tik pat pārliecinošs pārsvars pār konkurentiem arī salaspiliešiem kopvērtējumā.

+ Leifheit – neticami izrāva neizšķirtu pret Karavīru, 35 sekundes pirms beigām atrodoties 8 punktu iedzinējos. Neizšķirts uzvaras vērtībā.

-Karavīrs – šo nedēļu sagaidīja ar piecu uzvaru sēriju, bet šīs nedēļas divos mačos neizšķirts zaudējuma vērtē.

13. spēļu nedēļā savā starpā tiksies abi turnīra līderi – „Latvenergo” uzņems Salaspili.

2.līga

+++ AF1 – decembri pabeidza ar perfektu bilanci (4-0), kas ļāvis kopvērtējumā pacelties jau uz ceturto pozīciju. Priekiem gan vairs nav daudz laika, jo janvārī ir spēles ar tuvākajiem konkurentiem.

++ BK Upesciems – pēc tehniskā zaudējuma piešķiršanas, ir zaudējuši tikai turnīra neapturamajiem līderiem un paši diezgan pārliecinoši apspēlē vienu pretinieku pēc otra. Šajā nedēļā lupatās tika samalts „E.Daniševska birojs”.

+ Rīgas brīvostas pārvalde – turpina pīpēdami krāt uzvaras ar milzīgu skaitu tālmetienu. C4 grozos tika sabērti 19 „trejači”.

---VCG ekspertu grupa – piektais zaudējums pēc kārtas bija īpaši sāpīgs, jo tika piedzīvots ar viena punkta pārsvaru. Kopvērtējumā ļoti skumīgā priekšpēdējā pozīcija.

--C4 – pēdējos mačos spēlēja diezgan veiksmīgi, tomēr „Rīgas brīvostas pārvalde” bija galīgi no citas svara kategorijas.

-BK Daugava – pirms tam divas uzvaras pēc kārtas izcīnījušie turnīra debitanti, tomēr nespēja pārsteigt vienu no līderiem „Zaļo jostu” un zaudēja ar minimālu pārsvaru.

13. spēļu kārtā savā starpā tiksies pirmā četrinieka komandas – „AF1” uzņems „Lidojošo cirku”.

+35 grupa

+ Corporate Solutions – čempionu līderim Normundam Feierbergam atradās labi palīgi pārējo komandas biedru personā un pārliecinoša uzvara pērna gada fināla atkārtojumā pret Stopiņiem ļāva pirmo apli noslēgt pirmajā vietā.

-BK Stopiņi – pirmssvētku pievakarē tika piedzīvots bezierunu zaudējums pret „Corporate Solutions”. Turnīra ekvatoru sasnieguši sev pieticīgajā sestajā pozīcijā.

„Melnais” saraksts

-Ģirts Strencis (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

SPORT 2000 prognožu spēle

Visi DAL dalībnieki var piedalīties SPORT 2000 prognožu spēlē, kur sezonas noslēgumā labākais prognozētājs savai DAL komandai uz nākamo sezonu balvā iegūs jaunus formas tērpus. Izdarīt savas prognozes un iepazīties ar spēles noteikumiem šeit - http://ej.uz/echx

Atminot precīzu visu nedēļas spēļu rezultātu balvā saņemsiet PEAK apavus. Par pirmo veiksminieku ir kļuvis „Brikers Lemisele” pārstāvis Niks Gaigalietis.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2014./15. gada sezonā par b.a.L.L. elites labāko novembra soda metienu izpildītāju kļuva Niks Gūtmanis no ThermoKid/Ķekava - 9 no 10.
krown.lv