dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

17. spēļu nedēļa


17. spēļu nedēļa

Aizvadītas 22 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Mārtiņš Auns (BTS) - 31

1.līga: J.Bergs (Salaspils), M.Striks (Liepāja) - 29

2.līga: Toms Provejs (BK Daugava) - 43

+35 grupa: Gatis Rombergs (Rīgas satiksme/AKC) - 29

SPORT 2000 elites grupa

+++ BTS – nedēļas cīņā ļoti pārliecinoši pieveica tā brīža turnīra līderus „Kursa MRU”. Šis panākums ļāvis pacelties uz otro vietu kopvērtējumā.

++ Bottomline – savā laukumā uzvarēja BK „Ķekari”, atstājot iesildīto pēdējo pozīciju. Play-off zona atrodas tikai vienas uzvaras attālumā. Nākamajā nedēļā ārkārtīgi svarīgs mačs viesos pret Juglu.

+ BA Turība-2 – turpina savu uzvaru gājienu otrajā aplī. Bez sarežģījumiem izdevās tikt galā ar Juglu. Atpalicība no labāko četrinieka ir sadeldēta gandrīz līdz minimumam. Pēc nedēļas svarīgs mačs Mārupē.

--- ThermoKid/Ķekava – šajā kalendārajā gadā joprojām nav izdevies uzvarēt. Tikai ar diviem punktiem zaudēja vienam no favorītiem „Latvijas Gāzei”, bet „Bottomline” panākums atbīdīja uz pēdējo vietu.

-- Kursa MRU/Mārupe – pamatīgi piekāpās BTS, zaudējot līderpozīcijas. Turklāt jau nākamā spēle pret uz viļņa esošajiem Turības studentiem.

-BK Ķekari – nespēja izmantot labvēlīgo situāciju kalendārā un pieveikt turnīra pastarīti, kas ļautu nostabilizēties play-off zonā. Pēc nedēļas savā zālē jāuzņem turnīra līderi „Rumbu”.

18. spēļu nedēļā uzmanības centrā būs piektdien Mārupe, kur „Kursa MRU” tiksies ar BA Turība-2.

1.līga

+++ BK Salaspils – izcīnījuši divas uzvaras divās dienās un vēl vairāk pietuvojušies čempiontitulam. Vienīgie, kuri reāli varētu panākt salaspiliešus, ir „Latvenergo”.

++ Karavīrs – spēruši soli pretī top5. Vēl gan otrajā aplī palikušas divas smagas spēles pret „Leifheit” un „Lapeniekiem”. Ar vienu uzvaru šajās spēlēs vajadzētu pietikt tikšanai pieciniekā.

+ Leifheit – viesos pieveica un turnīra tabulā apsteidza „Scafoteam”. Nākamajā nedēļā paredzētas divas spēles pret top3 komandām. Tikšanai top5 var nepietikt tikai ar vienu uzvaru.

---Lapenieki – pieticīgs sniegums pēdējos divos mačos no trešās vietas komandu ir atmetis uz piekto. Vēl nāksies pacīnīties par piecinieku.

--Scafoteam – savā laukumā diezgan pārliecinoši zaudēja „Leifheit”. Sliktā ziņa, ka ir noslīdējuši uz sesto vietu, bet labā ziņa, ka vēl jātiekas ar komandām, kuras tabulā atrodas zemāk.

-exNexum – labi pacīnījās pret vienu no līderiem, tomēr piedzīvoja zaudējumu. Vai atlikušajās divās spēlēs spēs iekost kādam no favorītiem?

18. spēļu nedēļā spēlēs ļoti svarīga cīņa par tikšanu top5 trešdien ASK zālē, kur karavīri uzņems „Leifheit”.

2.līga

+++ Zaļā josta – viesos samērā pārliecinoši tika galā ar „AF1” un pirmo posmu noslēdza otrajā pozīcijā.

++ BK Upesciems – turpina uzvaru sēriju, savā laukumā pieveicot „Sportland”. Labāko trijnieks gan turpat vienas uzvaras attālumā.

+ Pronets – mājās negaidīti pieveica „Anzāģe/Baltezers”, kas ļāva izvairīties no pirmā posma palikšanas pēdējā vietā.

---Anzāģe/Baltezers – negaidīts klupiens viesos pret „Pronetu”, kas attālinājis no labāko trijnieka.

--RXG/Ķekava – nāksies spēlēt 3.līgā, bet tur būs vieni no favorītiem, bet zaudējums „Ūpim” sarežģīs cīņu par uzvaru šinī līgā.

-Sportland – vēl viena neveiksme. Otro posmu aizvadīs 2.līgā, bet būs grūti pacīnīties par trijnieku. Komanda šosezon spēlē diezgan nestabili.

18. spēļu nedēļā ir palikušas četras pirmā posma spēles. Komandas spēlēm nevar pieiet pavirši, jo visi izcīnītie punkti nāks līdzi uz otro posmu.

+35 grupa

+++ Rūja un Dēli – līderu cīņā pieveica „Corporate Solutions” un ieguva lieliskas pozīcijas, lai kļūtu par regulāra turnīra uzvarētājiem. Vēl gan palikušas četras spēles.

++ BK Stopiņi – mājās uzvarēja „R.A line” un pēc zaudētajiem punktiem šobrīd jau ir trešie. Ir arī reālas iespējas pacīnīties par otro vietu.

+ Rīgas satiksme/AKC – viesos bez sarežģījumiem tika galā ar pastarīti „Velvetu”, izcīnot piekto uzvaru šosezon.

---Corporate Solutions – zaudējums „Rūjai” faktiski bija zaudējums arī cīņā pār uzvaru regulārajā turnīrā. Ierasts jau, ka šī komanda savu spēku parāda play-off turnīrā.

--R.A line – šobrīd naskākie spēļu aizvadītāji. Ulbrokā nepatīkams zaudējums „Stopiņiem”. Pateicīgs spēļu kalendārs, kur pretiniekos ir komandas, kuras atrodas pozīcijās no sestās līdz astotajai.

-Velvets – veiksmīgi iesāka cīņu ar „Rīgas satiksmi”. Tomēr turpinājums bija bēdīgs un tika piedzīvots kārtējais zaudējums.

„Melnais” saraksts

-Edgars Lukša (RXG/Ķekava) – tehniskā piezīme

- Simonas Mockevičus (Digital Mind) – tehniskā piezīme

-Gustavs Gotauts (BK Salaspils) – tehniskā piezīme

- Kristaps Šaka (Karavīrs) – tehniskā piezīme

- Rihards Ginters (BK Ķekari) – tehniskā piezīme

SPORT 2000 prognožu spēle

Visi DAL dalībnieki var piedalīties SPORT 2000 prognožu spēlē, kur sezonas noslēgumā labākais prognozētājs savai DAL komandai uz nākamo sezonu balvā iegūs jaunus formas tērpus. Izdarīt savas prognozes un iepazīties ar spēles noteikumiem šeit - http://ej.uz/cuyc

Atminot precīzu visu nedēļas spēļu rezultātu balvā saņemsiet PEAK apavus.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ar bilanci 12-2 Lapmežciema komanda kļuva par 2011./12. gada +35 grupas regulārā čempionāta uzvarētājiem.
krown.lv