dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

23. spēļu nedēļa


23. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Eduards Ķikuts (BA Turība-2) - 31

1.līga: Bruno Kārlis (Latvenergo) - 23

2.līga: Oskars Rusmanis (RBP) - 49

3.līga: Salvis Skušķis (BK Ķekari-2) - 27

+35: Normunds Feierbergs (CS) - 49

SPORT 2000 elites grupa

+++ BTS – viesos pārliecinoši tika galā ar Mārupi un nodrošināja uzvaru regulārajā turnīrā. Ceturtdaļfināla pretiniekus gan vēl nāksies pagaidīt.

++ Kursa MRU/Mārupe – pēdējā kārtā labvēlīgi sagulās kārtis, lai nebūtu ceturtdaļfinālā jātiekas ar Turību. Ceturtdaļfinālā gaida Mārupes derbijs pret „Sport2000” komandu.

+ Jugla/Sport 2000 – pirms nedēļas šķita, ka paliks pēdējie, taču tagad divas uzvaras un pacelšanās uz desmito pozīciju.

--- ThermoKid/Ķekava – zaudēja „Kursai” un elites grupā finišēs pēdējā divpadsmitajā pozīcijā. Teorētiski zaudējuši vietu spēcīgāko grupā.

-- BA Turība-2 – otro apli iesāka vareni, tomēr beigās zaudēja visām trim regulāra turnīra spēcīgākajām komandām. Visticamāk ceturtdaļfinālā gaida tikšanās ar „Latvijas Gāzi”.

-Mārupe/Sport2000 – pamatīga sakāve mājās pret BTS. Abas play-off pirmās kārtas spēles gan būs jāaizvada savā ierastajā zālē.

Šīs nedēļas izšķirošā spēle par pēdējo ceļazīmi uz play-off tiek pārcelta uz nākamo nedēļu. Jautājums gan ir iepriekšējais – Kubs vai Ķekari?

1.līga

+++ Lapenieki – viesos izcīnīja ārkārtīgi svarīgu uzvaru pār „Latvenergo”. Trešās vietas liktenis izšķirsies nākamajā spēlē pret „Leifheit”.

++ BK Salaspils – regulāro turnīru noslēdza ar smagu uzvaru pār „Scafoteam”. Varam pavilkt svītru un konstatēt, ka salaspilieši uzvarējuši 19 no 22 mačiem.

+Hipotēku banka – domājams, ka neguva nekādu gandarījumu no uzvaras pār karavīriem, kuri acīmredzot bija aizņemti svarīgākās lietās, lai ierastos uz spēli.

---Karavīrs – neieradās uz spēli RSU zālē. Zaudējuši interesi par turnīru pēc neiekļūšanas top5 stadijā.

--Scafoteam – pēc zaudējuma Salaspilī arī zaudējuši izredzes pacelties augstāk par piekto pozīciju. Sezonā palikusi vairs viena spēle.

-Latvenergo – zaudējums „Lapeniekiem” tik un tā neatņems šai komandai otro vietu. Vienīgi tehniskais zaudējums pēdējā spēlē var šo komandu atbīdīt uz leju.

24. spēļu nedēļā izšķirsies trešās vietas liktenis. „Leifheit” savā laukumā uzņems „Lapeniekus”.

2.līga

++ AF1 – joprojām karsti. Šajā nedēļā izrēķinājās ar trešajā vietā esoši Upesciemu. Nākamajā nedēļā lieliska iespēja papildināt uzvaru skaitu, jo jātiekas ar pēdējā laikā vairāk spēles pārcēlušo „Ultru”.

+Rīgas brīvostas pārvalde – sagrāva „C4”. Komandas pūrā jau divdesmit viens panākums.

--BK Upesciems – piedzīvoju otro neveiksmi pēc kārtas. Turklāt nākamajā nedēļā mačs pret „Brīvostu”. Būs smagi jācīnās par trešo vietu kopvērtējumā.

-C4 – ceturtais zaudējums pēc kārtas. Ja izdotos finišēt sešiniekā, tad nebūtu sliktākais scenārijs.

24. nedēļā ļoti iespējams būs tā, ka „Rīgas brīvostas pārvalde” pilnīgi oficiāli var nodrošināt uzvaru 2.līgā.

3.līga

+++ BK Ķekari-2 – savā laukumā sagrāva trešajā vietā esošo „Ūpi”, kas ļāva kopvērtējumā atgriezties cīņā par trijnieku.

++ VCG ekspertu grupa – pārtrauca piecu neveiksmju sēriju, viesos pieveicot otrajā vietā esošo „Grifu”. Vēl gan ir nelielas izredzes uz tikšanu trijniekā.

+ BK Daugava – dramatisks panākums pār pastarīti „Swedbank” ļāvis pacelties vēl vienu vietu. Joprojām atrodas pretendentu lokā uz trijnieku.

---BK Grifs AG – pieticīgs uzbrukums, lika kapitulēt mača ar VCG „ekspertiem”. Atdevuši priekšrocības Ķekavai.

--Ūpis – bezcerīgi spēlē pret „Ķekariem”. Joprojām gan izdodas saglabāt trešo pozīciju.

-Swedbank – vēl viena sāpīga neveiksme, kas pietuvina palikšanai pēdējā pozīcijā.

Kopvērtējums: RXG/Ķekava 39 (21), BK Gifs AG 39 (21), Ūpis 37 (22), Pronets 35 (21), BK Ķekari-2 35 (21), BK Daugava 35 (22), VCG ekspertu grupa 34 (22),E.Daniševska birojs 32 (20), Swedbank 30 (21).

+35

+++ Corporate Solutions – pirms play-off cīņām demonstrē muskuļus. Negribētos būt pirmās kārtas pretinieku vietā.

++ Rūja un Dēli – pēdējā regulārā turnīra cīņā sagrāva Stopiņus, parādot „varenajiem runčiem”, ka uzvara regulārajā turnīrā nav bijusi nejauša.

+Rīgas satiksme/AKC – svarīga uzvara mājās pār RPP, kas ļauj regulāro turnīru noslēgt ceturtajā pozīcijā. Atliek sagaidīt pretinieku ceturtdaļfinālā.

--RPP/SC Group – paliels zaudējums „Rīgas satiksmei”. Maz izredžu ceturtdaļfinālā pret „Rūju”.

--Lapmežciems – nespēja pacīnīties pret „Corporate solutions”. Vēl palicis atliktais mačs pret Stopiņiem, kurā noskaidrosies būs piektie vai sestie pēc regulārā čempionāta.

-BK Stopiņi – piedzīvoja pamatīgu sagrāvi Imantā. Pirms play-off cīņām trešā vieta gan jau ir kabatā.

„Melnais” saraksts

-Kaspars Budzila (VCG ekspertu grupa) – tehniskā piezīme

- RPP/SC Group komandai – 2 tehniskās piezīmes

-Andis Cīrulis (Brikers Latvija) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada SPORT2000 Elites grupas čempioniem kļuva "Rumba/LSPA", sezonas gaitā piedzīvojot tikai vienu zaudējumu.
krown.lv