dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

26.spēļu nedēļa


26. spēļu nedēļa

Aizvadītas 20 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Dāvis Delveris (BTS) -36

1.līga: Reinis Tralmaks (Digital Mind) - 19

2.līga: Elvis Muste (RBP) - 25

3.līga: Salvis Skušķis (Ķekari-2) - 32

+35: Gatis Rombergs (Rīgas satiksme/AKC) - 43

SPORT 2000 elites grupa

+++ Latvijas Gāze – kļuva par pirmo komandu, kura iekļuva pusfinālā. Trešo gadu pēc kārtas ceturtdaļfinālā izslēdza Turības studentus, turklāt visās iepriekšējās reizes zaudējot izbraukuma spēli. Šogad sanāca vēl dramatiskāk, jo uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami divi pagarinājumi.

++ Rumba – ļoti tuvu uzvarai divu spēļu summā pret „Brikers Latvija”. Viesos izcīnīta uzvara ar 18 punktu pārsvaru.

+ Bottomline – bez problēmām saglabāja vietu elitē, arī otro reizi uzvarot „Latvenergo”.

--- BA Turība-2 – jau trešo gadu uzkāpj uz „Latvijas Gāzes” grābekļa. Otrajā aplī spēlēja tiešam labi un bija gatvi pacīnīties pat par čempiontitulu, bet tā vietā DAL sezona ir noslēgusies.

-- Brikers Latvija – jācīnās vienlaicīgi divās frontēs (arī LBL3). Pēc zaudējuma mājās „Rumbai” izskatās, ka pirmo play-off kārtu pārvarēt būs ļoti sarežģīti.

-BK Kubs – aizvadīja labu un līdzīgu maču ar regulārā turnīra uzvarētājiem. Tomēr uz atbildes cīņu nāksies doties ar triju punktu deficītu.

27. nedēļā turpināsies ceturtdaļfināla spēles, kurās uzzināsim abus pusfināla pārus.

1.līga

+ Digital Mind – sezonu noslēdza ar uzvaru mājās pār „Hipotēku banku”, kas sezonas kopvērtējumā ļāva finišēt septītajā pozīcijā.

-Hipotēku banka – uzvaras gadījumā pār „Digital Mind” būtu pacēlušies uz septīto pozīciju, bet tomēr zaudēja, kas nozīmē, astoto vietu.

1.līgas turnīrs ir noslēdzies.

2.līga

+++ BK Upesciems – pēc smagnējās uzvaras pār „Baltezeru” un „Lidojošā cirka” neveiksmes, atguvuši reālas cerības uz trešo pozīciju. Lai to paveiktu pašiem jāuzvar „cirks”, jācer, ka to pašu nedēļu vēlāk paveiks arī „Zaļā josta” un, ka RBP neizturēsies vieglprātīgi pret „AF1”.

++ C4 – pēdējās sekundēs pārtvēra bumbu un līdz ar beigu signālu realizēja uzvaru nesošo tālmetienu. Līdz sezonas finišam palikusi viena spēle.

+Rīgas Brīvostas pārvalde – atrodas viena soļa attālumā no DAL rekorda uzstādīšanas. Neviena komanda līdz šim DAL vēsturē nav izcīnījusi tik lielu uzvaru skaitu, nezaudējot nevienu punktu.

---Lidojošais cirks – izcili neveiksmīgi aizvadīja pēdējās sekundes pret „C4”, piedzīvojot ārkārtīgi sāpīgu zaudējumu. Lai nosargātu trešo pozīciju, viesos tagad noteikti jāuzvar „Upesciems”.

--Anzāģē/Baltezers – otro nedēļu pēc kārtas piedzīvoja sakāvi Juglā. Joprojām otrajā turnīra posmā bez panākumiem.

-Ultra – vēl viena komanda, kura otrajā posmā joprojām cīnās bez uzvarām.

27. nedēļā uzmanības centrā būs cīņā par trešo vietu – „Lidojošais cirks” viesosies Juglā pie „Upesciema”.

3.līga

+++ BK Grifs AG – viesos sakāva „Ūpi’ un ir vistuvāk uzvarai visā līgā. Lai to paveiktu pirmdien savā laukumā ir jānospēlē vismaz neizšķirts pret BK „ Daugava”.

++ BK Ķekari-2 – pārliecinoši tika galā ar „E.Daniševska biroju” un šobrīd ir labās pozīcijās, lai finišētu pat otrie. Lai to paveiktu, pēdējā kārtā ir jāuzvar Ķekava ar vismaz 14 punktu pārsvaru.

+ Swedbank – lai arī vairs nevar pacelties augstāk par pēdējo vietu, tomēr turpina cīnīties un izjauca visas kārtis „RXG/Ķekava” komandai.

---RXG/Ķekava – pēdējās divās kārtās izniekojuši iespējas kļūt par 3.līgas uzvarētājiem. Šobrīd pat var noslīdēt uz trešo pozīciju. Zemāk gan ne.

--Ūpis – pēc zaudējuma „Grifam” atvadījās no cerībām uz trijnieku, lai gan dažas kārtas atpakaļ atradās lieliskās pozīcijās.

-Pronets un E.Daniševska birojs – lai gan zaudēja šīs nedēļas spēles, vēl saglabā minimālas cerības uz trijnieku.

27.nedēļā noslēgsies 3.līgas turnīrs. Lai gan palikušas vēl piecas spēles, ļoti iespējams jau līdz otrdienai visi svarīgākie jautājumi tiks atrisināti.

+35

+++ Rīgas satiksme/AKC – piedzīvoja pilnu izjūtu buķeti abos ceturtdaļfinālos un otro gadu pēc kārtas iekļuva pusfinālā. Pirmajā mačā zaudējuši ar 34 punktu starpību, otrajā to ne bez pretinieku palīdzības atspēlēja un beigās papildpiecminūte uzvarēja. Pusfinalā gan gaida nopietns pārbaudījums „Rūja un Dēli” izskatā.

++ Corporate Solutions – bez lieka sasprindzinājuma izcīnīja uzvaru arī otrajā mačā un iekļuva pusfinālā.

+Rūja un Dēli – līdzīgi kā galvenie konkurenti CS atbildes cīņu aizvadīja pārliecinoši un bez it ne mazākā uztraukuma iesoļoja pusfinālā.

---LVM – pilnīgi muļķīgi izstājās no cīņas par medaļām. Pēc lieliskas uzvaras savā laukumā, atbildes spēlē sasita lērumu sodu un pamatlaikā palika triju vīru sastāvā, bet papildpiecminūti pamanījās pabeigt pat divatā!

--R.A line –pēc neveiksmīgā otrā apļa noslīdēja turnīra tabulā uz nevēlamo septīto pozīciju, kas deva ļoti spēcīgu pretinieku play-off pirmajā kārtā. Nekādi brīnumi nenotika.

-RPP/SC Group – jau regulārais turnīrs parādīja, ka būs jāpaveic brīnums, lai tiktu pusfinālā.

27.spēļu nedēļā pārī starp Lapmežciemu un Stopiņiem uzzināsim pirmo pēdējo pusfinālistu. Sāksies arī pirmā pusfinālsērija.

„Melnais” saraksts

-Kaspars Veide (Brikers Latvija) – tehniskā piezīme

- „Rīgas satikeme/AKC” komandai – tehniskā piezīme

-LVM komdani – tehniskā piezīme

-Jānis Utāns (Lapenieki) – tehniskā piezīme

Kļūdas labojums. „Lapmežciems +35” komandas spēlētājs Kaspars Graudiņš tika diskvalificēts līdz regulārā turnīra beigām, nevis līdz sezonas beigām, kā ziņojām iepriekš.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Uzvarot sēriju par bronzas medaļām ar 2-1 2013./14. gada sezonā bronzu +35 turnīra ieguva "Kursa MRU/Mārupe"
krown.lv