dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

27.spēļu nedēļa


27. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Rihards Ginters (BK Ķekari) - 30

2.līga: Edgars Gusts (BK Upesciems) - 22

3.līga: Salvis Skušķis (Ķekari-2) - 37

+35: Atis Niedra (Lapmežciems) - 31

SPORT 2000 elites grupa

+++ Kursa MRU/Mārupe – ar negaidīti lielu pārsvaru uzvarēja otro ceturtdaļfināla spēli un iekļuva pusfinālā, kur spēkosies ar BTS.

++ BTS – pēc diezgan nepārliecinošas pirmās spēles pret BK „Kubs”, atbildes spēlē sadragāja savu pretinieku, pārliecinoši triumfējot divu maču summā.

+ Rumba – lai gan atbildes ceturtdaļfināla spēlē piekāpās „Brikers Latvija”, tomēr pirmajā spēlē iekrātais pārsvars ļāva pārliecinoši tikt pusfinālā. Tur jau gaida „Latvijas Gāze”.

--- Mārupe/Sport2000 – pērnā gada DAL čempionu mantinieki tomēr nespēja pārvarēt pirmo play-off barjeru. Līdzvērtīgs rezervistu soliņš acīmredzami bija viens no būtiskākajiem trūkumiem.

-- BK Kubs – vēl vienu brīnumu paveikt nespēja. Kopumā ar sezonu var būt apmierināti, jo izdevās sīvā cīņā iekļūt izslēgšanas spēlēs un tur likt par sevi runāt pozitīva nozīmē.

-Brikers Latvija – pirmajā spēlē piedzīvotais zaudējums izrādījās liktenīgs. Tagad varēs koncentrēt visus spēkus cīņai par LBL3 zeltu.

Turnīru turpina vairs tikai četras komandas un visai reāli uz uzvaru līgā var pretendēt jebkura no šīm komandām. To pierāda arī regulārā turnīra rezultāti, kur tieši šis četrinieks izrādījās labākais.

2.līga

+++ BK Upesciems – mājās uzvarēja „Lidojošo cirku” un joprojām turpina cerēt uz trešo pozīciju. Lai to izcīnītu, nepieciešams sagaidīt „Zaļās jostas” uzvaru pār „Lidojošo cirku”.

++ Lidojošais cirks –varēja nodrošināt trešo vietu šonedēļ, tomēr to nepaveica. Labā ziņa ir tā, ka viss joprojām ir pašu rokās.

+Rīgas Brīvostas pārvalde – uzstādīja DAL rekordu vienas sezonas laikā izcīnīto uzvaru skaita ziņā. 25 panākumi 25 cīņās!

---AF1 – nespēja sagādāt pārsteigumu. Mājās paspēkojās ar RBP, tomēr beigās zaudēja un zaudēja arī cerības uz trešo vietu.

--Sportland – varēja palīdzēt „Upesciemam” ar uzvaru viesos pār „cirku”. Piedzīvoja zaudējumu. Vēl palikušas divas spēles, kuras gan īpaši vairs nevar izmainīt vietu kopvērtējumā.

-Ultra – 2.līgas pastarīšu cīņā piekāpās Baltezeram. Tikai uzvaras abās spēlēs ļaus izvairīties no palikšanas pēdējiem.

28. nedēļā noskaidrosim, kura komanda izcīnīs trešo vietu. Viss atkarīgs no „Lidojoša cirka” snieguma pret „Zaļo jostu”.

3.līga

+++ BK Grifs AG – pārliecinoši mājās pieveica BK „Daugava” un kļuva par 3.līgas uzvarētājiem.

++ Pronets – ne bez Ķekavas palīdzības izcīnīja 3.vietu. Paši gan finiša spurtā savu darbiņu paveica godam – uzvarētas abas pēdējās spēles.

+ RXG/Ķekava – teorētiski varēja noslīdēt pat uz trešo vietu, bet savu darbiņu paveica un otrā vieta ir izcīnīta.

---BK Ķekari-2 – pirms pēdējās nedēļas spēlēm bija pateicīga situācija ar iespēju pacelties uz otro vietu. Tomēr piepildījās visnepateicīgākais scenārijs. Ļoti blīvajā turnīra tabulā noslīdēja uz piekto vietu.

--VCG ekspertu grupa – ar nepacietību gaidīja citu spēļu rezultātus. Izdevās izcīnīt tikpat punktus cik trešās vietas ieguvējiem, bet starp trim vienādu punktu skaitu izcīnījušajām komandām neuzradīja labāko rezultātu savstarpējās spēlēs.

-E.Daniševska birojs – pirms pēdējās kārtas spēlēm, varēja pat pacelties uz trešo vietu. Savu iespēju neizmantoja – zaudēja abas spēles un palika priekšpēdējie.

3.līgas turnīrs ar šīm spēlēm ir noslēdzies.

+35

++ Rūja un Dēli – ļoti pārliecinoši aizvadīja pirmo pusfinālmaču pret „Rīgas satiksmi”. 29 punktu pārsvaram pēc pirmās spēles vajadzētu būt pietiekamam iekļūšanai finālā.

+BK Stopiņi – spēja pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru. Smagā sērijā pret Lapmežciemu beigās izdevās uzvarēt ar astoņu punktu pārsvaru.

--Lapmežciems – pirmo reizi nespēja iekļūt labāko četriniekā. Regulārais turnīrs jau iezīmēja iespējamu šādu notikumu attīstību.

-Rīgas satiksme/AKC – lai gan savāca 80 punktus pret regulāra turnīra uzvarētajiem, tomēr ar to uzvaras izcīnīšanai bija daudz par maz.

„Melnais” saraksts

-Aleksands Orlovs (AF1) – tehniskā piezīme

-Andris Kuksiks (BK Kubs)– tehniskā piezīme

-Ģirts Strencis (Lidojošais cirks) – tehniskā un diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-„Ultra” komandai – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 1.līgā 4.vietu izcīnīja komanda BK Upesciems (bilance 15-7).
krown.lv