"Rūja un Dēli" triumfē +35 grupas turnīrā

Ar „Rūja un Dēli” komandas pārliecinošu triumfu noslēdzies DAL +35 septītais turnīrs. „Rūjas” komanda pēdējās četras sezonas startēja Elites grupā, bet šosezon pārcēlās uz +35 grupu, kur jau pēc komandu sezonas sastāvu pieteikuma kļuva skaidrs, ka šī komanda būs favorīti. To arī viņiem izdevās apliecināt laukumā. Nedaudz kāja paslīdēja pirmā apļa finišā, kad tika nospēlēts neizšķirts pret Stopiņiem un piedzīvots vienīgais sezonas zaudējums pret „Corporate Solutions”. Pēc tam tika izcīnītas 14 uzvaras pēc kārtas. Vispirms pārliecinoši uzvarēts regulārais turnīrs, bet pēc tam arī sešas play-off spēles. Otrajā finālspēlē pret „Corporate Solutions” līdzīga spēkošanās aizritēja pirmajā puslaikā, kurā nākamie čempioni bija iekrājuši astoņu punktu pārsvaru. Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kura tika uzvarēta ar 23:13, bet visa spēle ar 77:59. „Rūja un Dēli” komandai (pirmajās divās sezonas ar „Elsauta” nosaukumu) šī bija astotā DAL sezona un piektais izcīnītais kauss.„Corporate Solutions” komandai pēc uzvaras iepriekšējos divos turnīros jāsper solis atpakaļ un jāsamierinās ar otro vietu. Interesanti, ka viens no „Rūjas un Dēli” šīs sezonas līderiem Ivo Pūce kļūst par trīskārtējo čempioni, jo iepriekšējās divas sezonas aizstāvēja „runču” krāsas.

+35 grupā vēl turpinās cīņas par bronzu, kur Stopiņi atrodas vadībā pret „Rīgas satiksme/AKC”.

DAL +35 grupas otrā finālspēle. 09.05.2013.

Rūja un Dēli – Corporate Solutions 77:59 (20:17, 20:15, 23:13, 14:14), sērijā 2-0

J.Baumerts 21, I.Pūce 15, U.Kreicšteins 12, J.Kosuškins 9,A.Beitiņš 8, K.Buls 5, G.Lukševics 4, M.Ozoliņš 2, K.Zelmenis 2, E.Kļava, D.Čapkovskis, A.Pumpurs; N.Feierbergs 26, U.Valneris 10, A.Švītiņš 10, D.Stašāns 7, A.Straume 6, R.Buivids, A.Vanags, A.Purmalis, K.Tīliks.