dubultamatieru līga

Jaunumi

Dultmatierulīgas dalībkomandu sastāvs 2013./14.


Elites grupa

1. Latvijas Gāze (2.vieta Elites grupā)

2. Kursa MRU/Mārupe (3.vieta Elites grupā)

3. Rumba/LSPA (4.vieta Elites grupā)

4. Mārupe/SPORT 2000 (5.vieta Elites grupā)

5. BA Turība-2 (6.vieta Elites grupā)

6. BK Kubs (8.vieta Elites grupā)

7. BK Ķekari (9.vieta Elites grupā)

8. Bottomilne (10.vieta Elites grupā)

9. BK Salaspils (1.vieta 1.līgā)

10. Leifheit/Latvijas Universitāte (3.vieta 1.līgā)

11. ThermoKid/Ķekava (12.vieta Elites grupā)

12. Rīgas brīvostas pārvalde (1.vieta 2.līgā)

2 apļu turnīrs pēc tam play-off

1.līga

1. Latvenergo (2.vieta 1.līgā)

2. Lapenieki (4.vieta 1.līgā)

3. Scafoteam (5.vieta 1.līgā)

4. Karavīrs (6.vieta 1.līgā)

5. Digital Mind (7.vieta 1.līgā)

6. exNexum (9.vieta 1.līgā)

7. Zaļā Josta (2.vieta 2.līgā)

8. BK Upesciems (3.vieta 2.līgā)

9. Lidojošais cirks (4.vieta 2.līgā)

10. Anzāģe (9.vieta 2.līgā)

11. BK Grifs AG (1.vieta 3.līgā)

12. BK Jūrmala (jauna komanda)

2 apļu turnīrs.

2.līga

1. C4 (6.vieta 2.līgā)

2. Ultra (8.vieta 2.līgā)

3. RXG/Ķekava (2.vieta 3.līgā)

4. Pronets (3.vieta 3.līgā)

5. VCG ekspertu grupa (4.vieta 3.līgā)

6. BK Ķekari-2 (5.vieta 3.līgā)

7. Ūpis (6.vieta 3.līgā)

8. BS Rīga/Jugla (spēlēja Elites grupā)

9. Baltezers (atdalījās no "Anzāģe/Baltezers")

10. MIELE (jauna komanda)

11. Čiekurs (jauna komanda)

12. DzSK Lokomotīve (jauna komanda)

13. Hugo & Co (nosaukums tiks precizēts)

2 apļu turnīrs.

+35 grupa

1. Rūja un Dēli (1.vieta)

2. Corporate Solutions (2.vieta)

3. BK Stopiņi (3.vieta)

4. LVM (5.vieta)

5. R.A line (7.vieta)

6. Caparol/SC Group (8.vieta)

7. Kursa MRU/Mārupe (jauna komanda)

3 apļu turnīrs + play-off



Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Raimonds Vaikulis no "Rīgas brīvostas pārvaldes". No 65 metieniem viņš realizēja 60, jeb 92,3 %.
krown.lv