dubultamatieru līga

Jaunumi

7. spēļu nedēļa


7. spēļu nedēļa

Aizvadīta 21 spēle.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Aivars Svirido (Latvijas Gāze) - 29

1.līga: Jānis Saliņš (Latvenergo) - 31

2.līga: Igors Golovka (RPP) - 33

+35: Uldis Rutkovskis (Kursa MRU/Mārupe) - 27

SPORT 2000 elites grupa

+++ Latvijas Gāze – pamazām uzspodrina sezonas sākumā nesmukās pozīcijas. „Ķeizarmežs/Ķekari” tika atstāti uz 46 punktiem un izcīnīts trešais panākums pēc kārtas.

++ Rumba/LSPA – turpina ātrvilciena uzņemto kursu. Viesos ar 20 punktiem pieveica Turību. Tuvākos konkurentus apsteidz jau par četriem punktiem.

+ Mārupe/SPORT2000 – savā mājas spēlē negaidīti pārliecinoši sagrāva RBP – 103:51! Nākamajā nedēļā ciemos tiek gaidīti Turības studenti.

--- Rīgas brīvostas pārvalde – cieta nepieklājīgi lielu sagrāvi viesos pret Mārupi. Zaudējumu skaits pieaug straujāk, kā uzvaras.

-- Ķeizarmežs/Ķekari – mājās vājš sniegums abos laukuma galos un sagrāve pret „Latvijas Gāzi”. Pēc septiņām spēļu kārtām noslīdējuši uz devīto vietu kopvērtējumā.

-Bottomline – atveda zaudējumu no Ķekavas ar pieticīgu sniegumu uzbrukumā. Pirmajā pusgadā palikuši vēl četri mači un visos pretī būs vieni no turnīra favorītiem.

8.nedēļas uzmanības centrā būs „Mārupe/SPORT2000” un BA Turība-2 tikšanās trešdien Tīrainē.

1.līga

+++ Latvenergo – pērnās sezonas vicečempioni viesos pieveica līdzšinējo līderi „Zaļo jostu”, paši kļūstot par pašreizējās pirmās ailītes īpašnieci. Priekiem gan nav daudz laika, jo pēc nedēļas jaunajam līderim jātiekas ar „Upesciemu”.

++ BK Upesciems – mājās svarīga uzvara pār Jūrmalu. Lai ielauztos labāko trijniekā, nākamnedēļ jāuzvar līderis „Latvenergo”.

+ Scafoteam – viesos pieveica vienu no līderiem „Digital Mind”. Pēc šī panākuma pacēlušies uz 7.vietu kopvērtējumā.

--- Zaļā josta – pārtrūka uzvaru sērija spēlē pret „Latvenergo”. Šobrīd arī zaudētas iesildītās līderpozīcijas.

--Digital Mind – viens no līderiem mājās atzina ļoti neērtā „Scafoteam” pārākumu. Nākamnedēļ viesos izbraukums pie karavīriem.

-Lidojošais cirks – labi pacīnījās pret „Anzāģi”, tomēr atkal zaudējums. Nu jau septītais pēc kārtas.

8.nedēļas uzmanības centrā būs divas spēles. Karavīri uzņems „Digital Mind”, bet „Latvenergo” uzņems „Upesciemu”. Atzīmēsim arī spēli otrdien 49.vidusskolā, kur kāda no komandām tiks pie pirmās uzvaras, protams, ja neizdosies nospēlēt neizšķirti.

2.līga

+++ VCG ekspertu grupa – joprojām izvēršas ļoti veiksmīga sezona. Mājas uzvara pār „RXG/Ķekava” bija 99.startējot DAL. Turklāt klupienus piedzīvoja tuvākie sekotāji.

++ Ūpis – iespējams, ka visneprognozējamākā 2.līgas komanda. Pirms nedēļas piekāpās vienam no autsaideriem „Kodolam”, bet šonedēļ uzvarēja vienu no līderiem „Ultru”.

+ C4 – viesos pieveica vicelīderi „Mieli”, turpinot atrasties līdergrupu pulkā. Pirmā apļa kalendārs pateicīgs, jo pārsvarā pretiniekos tabulas vidus un lejasgala komandas.

--- Ultra – viesos negaidīti zaudēja „Ūpim”. Labā ziņa, ka izspēlēts pret visiem līderiem. Bet kā pierādīja šī nedēļā, tad arī tabulas vidusdaļā mājo ļoti nopietni pretinieki.

--Miele – pēc piecu uzvaru sērijas nu jau piedzīvots otrais zaudējums pēc kārtas. Arī nākamnedēļ nopietns pārbaudījums Ķekavā

-RXG/Ķekava – pliekans sniegums uzbrukumā pret līderi VCG. Pagaidām nepatīkams sezonas ievads.

8. nedēļā uzmanības centrā „Pronets” un VCG „ekspertu” tikšanās Ķengargā.

+35

+++ Rūja un Dēli – nedēļas spēlē viesos pieveica „Kursu”. Panākums ļauj atrasties dalītā pirmajā vietā ar „Stopiņiem”.

++ Caporol/SC Group – ļoti svarīga uzvara mājās pār tabulas kaimiņiem „Coroporate Solutions”. Panākums ļāvis pacelties uz piekto vietu.

+ BK Stopiņi – vienam no līderiem viesos smaga uzvara pār pēdējā vietā esošo „R.A line”.

---Corporate Solutions – pagaidām ļoti neveiksmīgs sezonas sākums. Pirmā apļa finiša taisnē priekšpēdējā sestā pozīcija.

--Kursa MRU/Mārupe – zaudējums čempionam „Rūjai” licis atkāpties uz dalītu trešo-ceturto vietu. Pirmajā aplī palicis vēl mačs ar pastarīti „R.A line”.

-R.A line – joprojām pirmās uzvaras gaidās.

8.nedēļā noslēgsies pirmais un jau startēs otrais aplis.

„Melnais” saraksts

-Artūrs Papāns (Digital Mind) – tehniskā piezīme

-Aleks Ušackis (Digital Mind) – tehniskā piezīme

-Kaspars Ginters (Scafoteam) – tehniska piezīme

-Armands Ratnieks (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Rolands Brenčs (Rīgas brīvostas pārvalde) – tehniskā piezīme

-Ričards Roziņš (BA Turība-2) – tehniskā piezīme

-Reinis Fabians (exNexum) – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2015./16. gada decembra mēneša 2.līgas labāko spēlētāju tika atzīts Kristaps Emīls Lapsa no BK "Ķekava/ThermoKid 2".
krown.lv