dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

12. spēļu nedēļa


12. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Ģirts Spēlmanis (Mārupe/SPORT2000) - 25

1.līga: Matīss Caune (Karavīrs) - 40

2.līga: Igors Golovka (RPP) – 29

+35: Ansis Teteris (LVM) - 20

SPORT 2000 elites grupa

++ Leifheit/Latvijas Universitāte – izcīnīja divas nebūt ne vieglas uzvaras pret tabulas vidusdaļas komandām, kas ļāva pirmo apli noslēgt otrajā pozīcijā. Īpaši gan eiforijai nav pamata, jo piektās vietas īpašnieki ir tikai viena punkta attālumā.

+ Mārupe/SPORT2000 – mājās mazrezultatīvā cīņā tomēr pieveica pastarīti „Bottomline”. Pirmā sezonas puse aizvadīta godam – bilance 8-3.

--- Bottomline – Tīraines zālē bija izcīnīta šīs sezonas vienīgā uzvara. Otro reizi tikt pie panākuma neizdevās un jāsamierinās ar atrašanos pēdējā pozīcijā.

-- ThermoKid/Ķekava – pirmo apli pabeidza ar četriem zaudējumiem pēc kārtas, kas gan joprojām ļauj atrasties play-off zonā.

-Rīgas brīvostas pārvalde – sešu vīru sastāvā spēki bija par maz, lai pacīnītos par uzvaru ar „Leifheit/LU”. Debijas pusgads elitē dalītā sestajā-septītajā pozīcijā.

1.līga

+++ ex-Nexum – pret karavīriem izcīnīta piektā uzvara pēc kārtas. Neveiksmīgs sezonas starts ir pārvērties ļoti veiksmīgā turpinājumā, cīņā par goda pjedestālu.

++ BK Grifs AG/LLA – pirmais panākums nāca kā lieliska Ziemassvētku dāvana. Pirmais aplis gan būs pabeigts pēdējā pozīcijā.

+ Zaļā josta – Ģirtam Lediņam kārtējā rezultatīvā spēlē, bet komandai pārliecinoša uzvara pār Jūrmalu. Pēc pirmā apļa otrā pozīcija.

--Karavīrs – vēsture atkārtojas. Ir bijušas sezonas, kurās komanda pēc teicama sezonas starta visu iekrāto pazaudē dažās nedēļās, kad radušas problēmas ar sastāvu. Nedēļas ietvaros divi zaudējumi, kas nozīmē triju zaudējumu sēriju.

-BK Jūrmala – neko nespēja likt viesos pretī „Zaļajai jostai”. Pirmajā aplī vēl palicis pārceltais mačs pret „Latvenergo”.

2.līga

+++ DzSK Lokomotīve – joprojām ir viena no karstākajām komandām līgā. Pret „Ultru” tika izcīnīta astotā uzvara pēc kārtas. Un tas viss pēc četriem zaudējumiem turnīra ievadā.

++ RXG/Ķekava – mājās ļoti pārliecinoši pieveica pēdējā laikā labi spēlējošo Juglu. Turpina cīņu par goda pjedestālu, no kura šobrīd atrodas pusotras uzvaras attālumā.

+ C4 – uzvara mājās pār „Emerald” ļāva svētku brīvdienās doties trešajā pozīcijā.

--- Ultra – zaudējums „dzelzceļniekiem” atmeta soli atpakaļ. Uz vietām trijniekā pretendē astoņas komandas.

--Jugla/SPORT2000 – triju uzvaru sēriju aprāvās ar pamatīgu sakāvi Ķekavā.

-Ūpis – divas nedēļas pēc kārtas spēlēja ar līderiem. Ja pirms nedēļas lika panervozēt pirmajā vietā esošajam VCG, tad šajā nedēļā vicelīderis „Miele” netika pabaidīts.

+35

++ Kursa MRU/Mārupe – revanšējās Stopiņiem par pirmā apļa zaudējumu. Tabulā gan pirmais četrinieks pēc punktiem ir turpat blakus.

+LVM – ļoti smaga uzvara pār šosezon ļoti neveiksmīgi spēlējošo „Corporate Solutions”. Otrajā aplī pagaidām nav spēlēts pret galvenajiem konkurentiem.

--Corporate Solutions – ļoti sāpīgs zaudējums mājās pret LVM. Diezgan droši var teikt, ka play-off būs jāsāk nefavorītu statusā.

-BK Stopiņi – svarīgā spēlē par uzvaru regulārajā čempionātā piedzīvoja neveiksmi pret „Kursu”. Regulārā turnīra uzvarētājiem vieta pusfinālā būs jau garantēta.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2015./16. gada sezonas decembra mēneša labāko 1.līgas spēlētāju tika atzīts Jānis Ramšs no "exNexum".
krown.lv