dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

13. spēļu nedēļa


13. spēļu nedēļa

Aizvadītas 10 spēles.

Nedēļas izcilnieki

1.līga: Aleks Ušackis (Digital Mind) - 21

2.līga: Armands Vorps (RPP) - 31

+35: Uģis Kreicšteins (Rūja un Dēli) - 31

1.līga

++ Digital Mind – pirmā apļa finišā izdevās pārtraukt ieilgušo zaudējumu sēriju, kas pēc pus distances dod dalītu sesto vietu. Jau pēc nedēļas būs jāspēlē pret otrā apļa izskaņu labi spēlējošo Upesciemu.

+ Latvenergo – ļoti pārliecinoši mājās uzvarēja pēdējā laikā vāji spēlējošo Jūrmalu. Jau jaunnedēļ „Latvenergo” būs jādodas ciemos pie jūrmalniekiem.

-- BK Jūrmala – pamatīgi zaudēja turnīra tabulas līderim, piedzīvojot otro sagrāvi pēc kārtas. Pēc nedēļas būs iespēja ņemt revanšu.

-Lapenieki – cerīgi iesāka maču pret „Digital Mind”, taču turpinājums nepadevās, kā rezultātā tika piedzīvots jau desmitais zaudējums.

Otrā apļa pirmajā kārtā uzmanības centra būs otrajā un piektajā vietā esošo komandu mačs – „Zaļā josta” uzņems „exNexum”.

2.līga

+++ DzSK Lokomotīve – ļoti svarīga uzvara mājās pār „C4”. Deviņas uzvaras pēc kārtas ļāvušas pacelties uz trešo pozīciju.

++ Emerald – sagādāja šīs nedēļas lielāko pārsteigumu, mājās uzvarot uz četrinieku pretendējošo Ķekavu. Laba iespēja nākamnedēļ papildināt uzvaru ražu mājas spēlē pret „Pronetu”.

+ Ūpis – savā laukumā ar negaidīti lielu pārsvaru pieveica RPP, kurus arī kopvērtējumā izdevās apsteigt. Pirmo apli pabeiguši ar negatīvu bilanci – 6 uzvaras un 7 zaudējumi.

--- C4 – pirmā apļa finišā tomēr atstāja labāko trijnieku. Nākamā spēle pret Juglas kaimiņiem „Kodolu”.

--RXG/Ķekava – Ādažos attālinājās no labāko trijnieka. Šobrīd no tā šķir divu uzvaru tiesa.

-Kodols – lika panervozēt vienam no līderiem „Ultrai”, tomēr tika piedzīvots zaudējums. Sezonas gaitā kļuvis arvien cietāks rieksts turnīra vadošajām komandām.

Pēc nedēļas komandas pārsniegs turnīra ekvatoru un izcelsim VCG „ekspertu” viesošanos Juglā pie vietējās sporta skolas.

+35

++ Rūja un Dēli – čempions revanšējās Stopiņiem par pirmā apļa neveiksmi un šobrīd pārliecinoši var ieņem sev ierasto pirmo pozīciju.

+ Caparol/SC Group – mājās pārliecinoši pieveica vienu no saviem tiešajiem konkurentiem „R.A line”. Tagad jāmēģina „iekost” kādam no četrinieka.

-- BK Stopiņi – diezgan pārliecinoši piekāpās līderim, piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas, kas no pirmās vietas atmetis uz ceturto.

-R.A line – joprojām bez uzvarām. Arī šajā nedēļa bija patālu no panākuma.

Nākamās nedēļas uzmanības centra būs LVM un „Rūja un Dēli” tikšanās Turības zālē.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2008./09. gada sezonas 3.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Andris Kuksiks no "VCG ekspertu grupa". 21 spēlē viņš realizēja 69 tālmetienus.
krown.lv