Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
1. līga

15. spēļu nedēļa

Aizvadītas 23 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: P.Bergs (Leifheit/LU), Ģ.Spēlmanis (Mārupe), E.Muste (RBP) - 22

1.līga: Elvijs Junde (BK Upesciems) - 35

2.līga: Edgars Indāns (DzSK Lokomotīve) - 37

+35: Aldis Stivriņš (BK Stopiņi) - 35

SPORT 2000 elites grupa

+++ Kursa MRU/Mārupe – savā laukumā ļoti labs sniegums pret vienu no galvenajiem konkurentiem „Latvijas Gāzi” un vēl viena pārliecinoša uzvara.

++ Rīgas brīvostas pārvalde – svarīgs panākums viesos pret „Ķeizarmežs/Ķekari”, kas ļāvis nostiprināties sestajā pozīcijā. Augstāk stāvošās komandas gan krietni priekšā.

+ Rumba/LSPA – mājās ļoti pārliecinoši tika galā ar Ķekavas komandu. Joprojām pārliecinoša vadība turnīra kopvērtējumā.

--- BK Salaspils – otro apli iesākuši ar diviem pasmagiem zaudējumiem. Pirms nedēļas pret neapšaubāmo līderi „Rumba/LSPA”, bet šonedēļ viesos nācās kapitulēt „Mārupe/Sport2000” priekšā.

-- BK Kubs – labi noslēdza pirmo apli, bet otrais iesākts ar divām neveiksmēm pret spēkos līdzīgiem pretiniekiem. Cīņa par play-off gan vēl priekšā.

-BA Turība-2 – ļoti sāpīgs zaudējums galotnē pār vicelīderi „Leifheit/LU”. Pēc nākamās brīvās nedēļas gaida ļoti svarīga cīņa ar Ķekavu.

16. nedēļā redzēsim vai ceturtajā vietā esošā „Latvijas Gāze” spēs paspēkoties ar līderi „Rumba/LSPA”.

1.līga

+++ BK Upesciems – katastrofāli slikti aizvadītā ceturtā ceturtdaļa tomēr neliedza izcīnīt ļoti svarīgu uzvaru pār „exNexum”. Ar to izdevies nostiprināt trešo pozīciju, palielinot pārsvaru pār ceturto vietu.

++ Digital Mind – mājās aizvadīja stabilu maču pār „Lidojošo cirku”, kas ļauj turpināt cīņu par ceturto pozīciju.

+ Scafoteam – otrajā puslaikā ieslēdza pamatīgus apgriezienus pret pastarīti „Grifu”, pret kuru pirmo puslaiku zaudēja. Pēc pārtraukuma „Scafoteam” pārākums šaubas neradīja 45:17.

--- exNexum – gandrīz paveica neticamo, likvidējot ceturtajā ceturtdaļā 26 punktu pārsvaru pār „Upesciemu”. Šoreiz gan tika piedzīvots zaudējums.

--Lidojošais cirks – pēc labas spēles pagājušajā nedēļā, šoreiz tika piedzīvots zaudējums pret „Digital Mind”.

-BK Grifs AG – jaudas pietika tikai vienas un neīstajam puslaikam...

16.nedēļā cīņa par otro vietu tabulā – „Upesciems” uzņems „Zaļo jostu”.

2.līga

+++ Miele – savā laukumā svarīga uzvara pār visiem neērto Juglu. Nākamajās nedēļās gaida nopietni pretinieki.

++ Kodols – viens no pastarīšiem viesos pieveica Ķekavu. Vēl pāris uzvaras ļautu pakāpties tabulā.

+ Ultra – uzvara un neizšķirts, šķiet, ka nav pati sliktākā divu dienu triecienciklā, pret nopietniem sāncenšiem. Kopvērtējumā gan priekšā aizsteigusies „Lokomotīve”.

--- Jugla/Sport2000 – nedēļas ietvaros piedzīvoja divas neveiksmes, kas turnīra tabulā lika atkāpties uz devīto pozīciju.

--Emerald – vēl viena komanda, kurai šonedēļ divi zaudējumi. Tiesa, pretiniekos bija nopietnāka kalibra pretinieki.

-RXG/Ķekava – mājās piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu pret vienu no turnīra autsaideriem. Gads iesākts pagalam neveiksmīgi.

16.nedēļā ārkārtīgi interesanta spēle, kur sacentīsies divas 2.līgas karstākās komandas „Lokomotīve” uzņems VCG „ekspertus”.

+35

+++ BK Stopiņi – 16 realizētie tālmetieni bija pamatā pārliecinošajai uzvarai pār „Corporate Solutions”.

++ Kursa MRU/Mārupe – mājās bez liekām problēmām tika galā ar „Caparol/SC Group”. Nākamā nedēļa brīva un tad jātiekas ar galveno konkurentu „Rūja un Dēli”.

+ Rūja un Dēli – sešu vīru sastāvā nebija viegla pastaiga pār līdz šim neuzvarējušo „R.A line”. Galarezultātā iztika bez pārsteigumiem.

--- Corporate Solutions – viesos Ulbrokā sešu vīru sastāvā ļāva samest veselu lērumu tālmetienu, piedzīvojot likumsakarīgu neveiksmi.

--Caparol/SC Group – jau pēc pirmā puslaika bija iedzīvojušies 18 punktu mīnusos pret „Kursu”. Otrajā puslaikā pārsvars vēl pieauga.

-R.A line – spēja uzvarēt pirmo ceturtdaļu pret čempionu „Rūju”. Pēc tam gan laukumā dominēja turnīra līderi.

Nākamās nedēļas uzmanības centrā būs cīņa par trešo vietu – LVM pret Stopiņiem.

Melnais saraksts

-Artūrs Dubra (Čiekurs) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Igors Golovka (RPP) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamās 2 spēles)

-Jānis Vuļs (Emerald) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamās 2 spēles)

-Andris Vētra (Latvijas Gāze) – tehniskā piezīme

Edijam Neilandam (Roja/Rīga) pieder gūto punktu rekords vienas sezonas summā 2.līgas turnīrā. 2005./06. gada sezonā viņš 18 mačos guva 595 punktus, jeb 33,1 punktu vidēji spēlē.