dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

17. spēļu nedēļa


17. spēļu nedēļa

Aizvadīta 21 spēle.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: V.Pusaudzis (Mārupe/Sport2000), P.Bergs (Leifheit/LU) - 26

1.līga: Jānis Zicāns (Lidojošais cirks) - 40

2.līga: A.Lunts (Miele), E.Indāns (Lokomotīve) - 35

+35: Normunds Ņedaškovskis (Kursa MRU/Mārupe) - 28

SPORT 2000 elites grupa

+++ Mārupe/Sport2000 – mājās arī otro reizi šosezon pieveica vienus no galvenajiem konkurentiem „Latvijas Gāzi”, turpinot cīņu par otro vietu regulārajā turnīrā.

++ ThermoKid/Ķekava – viesos ārkārtīgi svarīga uzvara pār Turību cīņā par play-off. Panākums ļāvis pacelties uz astoto pozīciju.

+ Rumba/LSPA – šķiet, ka jau šobrīd ir zināmi regulārā turnīra uzvarētāji. Šajā nedēļa arī trešajā vietā esošā „Kursa” tika pieveikta ļoti pārliecinoši.

--- Rīgas brīvostas pārvalde – nespēja nokomplektēt sastāvu cīņai ar „Bottomline” un arī pretiniekiem nebija pretimnākošas, kā rezultātā tika piešķirts tehniskais zaudējums.

-- BA Turība-2 – piedzīvoja zaudējumu pret Ķekavu, kas ļāva sāncenšiem aiziet garām tabulā. Tiesa, gan ir spēle rezervē pret Salaspili.

-Latvijas Gāze – otrā apļa sākumā smags kalendārs pret galvenajiem konkurentiem. Zaudējums Tīrainē bija šogad jau trešais, kas nozīmē noslīdēšanu uz piekto vietu.

18. nedēļā uzmanības centrā būs abu Tīrainē bāzēto komandu spēle, kur noskaidrosies arī šī brīža trešās vietas ieguvēji.

1.līga

+++ Karavīrs – joprojām ir vienīgā komanda šosezon, kura pieveiksi līderi „Latvenergo”. Šajā nedēļā to paveica arī otro reizi. Kopvērtējuma pozīcijas ar šo spēli sevišķi uzlabot gan neizdevās.

++ Lapenieki – priekšpēdējā vietā esošā komanda piecu vīru sastāvā viesos negaidīti pārliecinoši uzvarēja veiksmīgi otro apli uzsākušo „Scafoteam”. Šī bija tikai trešā uzvara sezonā.

+ BK Grifs AG/LLA – vēl viena komanda šīs nedēļas pārsteiguma autore. Turnīra pastarīte ļoti rezultatīvi un pārliecinoši tika galā ar pozitīvu bilance ieguvušo „Digital Mind”.

--- Latvenergo – pēc zaudējuma Karavīram konkurenti pietuvojušies līdz vienas neveiksmes attālumam. Nākamajās kārtās pretinieki no tabulas vidusdaļas

--Digital Mind – pirms nedēļas, spēlējot bez maiņām, apspēlēja „Anzāģi”, tad šonedēļ sešu vīru sastāvā nācās kapitulēt pastarīšu „Grifa” priekšā”.

-Scafoteam – cerīgi iesāktais otrais aplis aprāvās ar mājas zaudēju pret bez maiņām spēlējošo pastarīti „Lapeniekiem”.

Nākamās nedēļas uzmanības centrā „Zaļās jostas” viesošanās pie „Anzāģe”.

2.līga

+++ Miele – mājās spēja apturēt „Lokomotīvi”, izcīnot uzvaru un sperot lielu soli uz priekšu cīņā par uzvaru visā turnīrā. Vēl gan jātiekas ar galveno konkurentu VCG.

++ Kodols – lielākā uzvara DAL turnīrā. Izbraukumā spēja uzvarēt vienu no līderiem VCG. Tabula ir blīva un spēļu vēl daudz.

+ Pronets – tumšais zirdziņš mājās apspēlēja novājināto „Ultru”. Turpina cīņu par labāko četrinieku.

--- DzSK Lokomotīve – pārtrūka 12 uzvaru sērija. Zaudējums „Mielei” līdz minimumam samazinājis cerības uz uzvaru turnīrā. Jānosargā trešā pozīcija.

--VCG ekspertu grupa - piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas, noslīdot uz otro vietu kopvērtējumā. Ar „Mieli” gan vēl būs jāsamēro spēki aci pret aci.

-Ūpis – neveiksme pret „Emerald” lika atkāpties no cerībām pietuvoties ceturtajai pozīcijai. Joprojām mētājas pa tabulas vidusdaļu.

18.nedēļā turnīra līderi viesosies pie „Kodols” komandas, kura jau šajā nedēļā sarūgtināja vienu no līderiem.

+35

+++ Kursa MRU/Mārupe – nedēļas spēlē pieveica „Rūja un Dēli”, panākot viņus arī kopvērtējumā. Visticamāk, ka trešajā cīņā ar „Rūju” izšķirsies regulārā turnīra uzvarētājs.

++ LVM – spēles otrajā pusē nolauza „Corporate Solutions”, noslēdzot otro apli trešajā pozīcijā.

+ BK Stopiņi – ne bez problēmām pieveica turnīra pastarīti „R.A line”. Pēc otrā apļa ceturtajā pozīcijā.

---Rūja un Dēli – piedzīvoja otro zaudējumu šosezon. Uzvaras gadījumā pār „Kursu” faktiski jau būtu sasniegta uzvara regulārajā turnīrā.

--Corporate Solutions – joprojām viena uzvara. Otrajā aplī palikušas vēl divas spēles.

-R.A line – pacīnījās ar Stopiņiem, taču atkal zaudēja.

18.nedēļā cīņa par trešo vietu – LVM uzņems Stopiņus.

Melnais saraksts

-Jānis Bacāns (LVM) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Juris Skrinda (LVM) – tehniskā piezīme

-Renārs Buivids (Corporate Solutions) – tehniskā piezīme

-Renārs Uzraugs (Kodols) – tehniskā piezīme

-Kristaps Tretjakovs (Ūpis) – tehniskā piezīme

-Gundars Siliņš (BK Jūrmala) - tehnsikā piezīme

-Elvijs Junde (BK Upesciems) - tehniskā piezīme

-BK Upesciems komandai - tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2006./07. gada sezonā 2.līgas turnīrā ļoti pārliecinoši triumfēja Latcomfort/Ķekava, kas 22 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.
krown.lv