dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

18. spēļu nedēļa


18. spēļu nedēļa

Aizvadītas 18 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Aivars Svirido (Latvijas Gāze) - 29

1.līga: Jānis Zicāns (Lidojošais cirks) - 36

2.līga: Edgars Krūze (Emerald) - 30

+35: Aldis Stivriņš (Stopiņi) - 28

SPORT 2000 elites grupa

+++ Mārupe/Sport2000 – Tīraines „derbijā” ļoti svarīga uzvara pār „Kursu”, kas ļauj šobrīd ierindoties trešajā pozīcijā. Nākamnedēļ jāspēlē ar turnīra līderi „Rumba/LSPA”.

++ BK Kubs – atveda ļoti vērtīgu uzvaru no Ķekavas, turpinot cīņu par izslēgšanas spēlēm. Nākamajā kārtā smags pārbaudījums mājās pret „Latvijas Gāzi”.

+ BK Salaspils – ļoti pārliecinošā uzvara savā laukumā pār „Ķeizarmežs/Ķekava” ļāva nostabilizēties sestajā pozīcijā. Vieta izslēgšanas cīņās izskatās visnotaļ droša.

--- ThermoKid/Ķekava – spēlē ar dubultuvērtību piekāpās „Kubam”. Jākoncentrējas nākamajām cīņām, kuras būs arī pret play-off iekļūt alkstošām komandām.

-- BA Turība-2 – bija ļoti tuvu panākumam pret „Latvijas Gāzi” izbraukumā. Šoreiz nepaveicās. Šobrīd ir devītie ar vienu spēli rezervē.

-Ķeizarmežs/Ķekava – piedzīvoja ceturto pasmago zaudējumu pēc kārtas. Šobrīd pēdējie un ar šādu sniegumu uzlabot pozīcijas būs ārkārtīgi sarežģīti.

19. nedēļā vairāki principiāli dueļi cīņā par astotnieku. No tabulas viedokļa svarīgākā varētu būt „Mārupe/Sport2000” un „Rumba/LSPA” tikšanās trešdien.

1.līga

+++ Digital Mind – kļuva par otro komandu šosezon, kura pieveikusi līderi „Latvenergo”. Turklāt izdarīja to ļoti pārliecinoši.

++ Lidojošais cirks – Jāņa Zicāna ārkārtīgi rezultatīvais sniegums ļāva negaidīti mājās pieveikt par čempiontitulu cīņu turpinošo „Upesciemu”, kas tieši pēdējās spēlēs rādīja labu sniegumu. Kopvērtējumā gan joprojām desmitie.

+ Anzāģe – mājās panākums pār spēcīgo „Zaļo jostu” ļauj turpināt cīņu par četrinieku. Pagaidām cīņas1.līgā ir neprognozējamas, kam pieradījums bija šī spēļu nedēļa.

--- Latvenergo – savu diezgan drošo pārsvaru pazaudējuši divās spēļu kārtās. Vienīgais mierinājums, ka zaudēja arī tuvākie konkurenti.

--BK Upesciems – no trim šonedēļ zaudējušajiem līderiem piekāpās viszemāk rangā esošajai komandai. Nākamās nedēļas spēle ir pārcelta. Būs laiks sakopot spēkus turpmākajām cīņām.

-exNexum – ļoti neveiksmīgi iesāktais otrais aplis turpinās ar zaudējumu tā brīža pastarītim „Grifam”.

Nākamās nedēļas līderi tiksies ar lejasgala komandām. Vai šoreiz iztiks bez pārsteigumiem?

2.līga

+++ VCG ekspertu grupa – viesos ļoti pārliecinoši tika galā ar līderu tuvumā esošo „Ultru”.

++ BK Ķekari – viens no turnīra autsaideriem ticis pie trešās uzvaras pēc kārtas. Jāatceras, ka pirmajās 15 cīņās tika izcīnīts viens panākums.

+ Miele – bez problēmām apspēlēja iepriekšējās kārtās ūdeni sašūpojošo „Kodolu”. Nākamajās divās kārtās diezgan neērti pretinieki no tabulas vidusdaļas.

--- BS Jugla/Sport2000 – joprojām spēlē neveiksmīgi otrajā aplī, par ko liecina šīs nedēļas zaudējums otrai vājākajai līgas komandai.

--RPP – pieticīgs sniegums uzbraukumā zaudējumā pret „RXG/Ķekava”. Otrajā aplī pagaidām tikai pārspēti pastarīši „Čiekurs.

-Ultra – tika cerēts sagaidīt sīvāku pretestību pret VCG. Joprojām saglabā vietu labāko sešiniekā.

19.nedēļā abi turnīra līderi mājās tiksies ar tabulas vidusdaļas komandas. Cīņā par titula klupiens var izrādīties liktenīgs.

+35

+ BK Stopiņi – trešā aplī beidzot izdevās pārspēt LVM un pacelties uz trešo vietu kopvērtējumā.

-LVM – atkāpušies uz ceturto pozīciju. Priekšā gan vēl piecas cīņas trešajā aplī.

19.nedēļā trīs no līderu kvarteta komandām tiksies ar pēdējo triju vietu īpašniecēm. Vai būs kāds pārsteigums?

Melnais saraksts

-Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Arnolds Krauklis (BA Turība-2) – diskvalificējošā piezīme (jāizlaiž nākamā spēle)

-Ivars Strēlis (Lidojošais cirks) – tehniskā piezīme

-Ģirts Magone (Rumba/LSPA) – tehniskā piezīme

-„Ķeizarmežs/Ķekari” komandai – tehniskā piezīme

-Edgars Pazāns (Ūpis) – tehniskā piezīme

-„Ūpis” komandai – tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada sezonas 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Lauris Kindzulis no "Hipotēku bankas". No 65 metieniem precīzi bija 53, jeb 81,5%.
krown.lv