SPORT 2000 elites grupa: R.Brenčs (RBP), A.Kuksiks (Kubs) - 26

1.līga: Aleks Ušackis (Digital Mind) - 33

2.līga: Renārs Uzraugs (Kodols) - 34

+35: Normunds Feierbergs (Corporate Solutions) - 25

SPORT 2000 elites grupa

+++ Rumba/LSPA – pēc šīs nedēļas spēlēm kļuva par regulārā čempionāta uzvarētajiem.

++ Bottomline – sagādāja lielāko nedēļas pārsteigumu, mājās pārliecinoši pieveicot „Kursa MRU/Mārupe”. Ķekavas neveiksme, ļāvusi kļūt par galvenajiem favorītiem cīņā par astoto pozīciju.

+ Rīgas brīvostas pārvalde – panākums mājās pār Turību ļāvis vēl vairāk nostabilizēties play-off zonā. Svarīgi būtu nepalikt astotajiem, kas nozīmētu kvalifikācijas kārtu un „Rumbu” ceturtdaļfinālā.

--- ThermoKid/Ķekava – pēdējās sekundēs izlaidu uzvaru pret Salaspili, krietni sarežģījot sev turpmāko dzīvi. Nepieciešamas uzvaras atlikušajās divās spēlēs.

-- BA Turība-2 – pēc neveiksmes RBP faktiski atvadījās no cerībā uz play-off. Tomēr sasniegta jau astoņu zaudējumu sērija.

-Kursa MRU/Mārupe – negaidīti paklupa viesos pret „Bottomline”, kas atmeta atpakaļ cīņā par trijnieku regulārajā turnīrā.

22. nedēļā pēdējās cerības spēle Ķekavai, bet „Leifheit/LU” un „Kursa MRU” cīkstēšanās par labāko vietu pirms play-off.

1.līga

+++ Anzāģe – piektais panākums pēc kārtas ļāvis iesaistīties cīņā par ceturto vietu un pārspēlēm ar Elites komandām. Palikušas spēles ar teju vai visiem līderiem, kurās tad būs iespēja paradīt savu varēšanu. Pirmais pārbaudījums jau nākamnedēļ pret „Latvenergo”.

++ exNexum – vēl viena komanda, kura pēdējās nedēļās krietni sasparojusies. Ļoti neveiksmīgi iesāka otro apli, bet nu jau trešais panākums pēc kārtas, turklāt par trijnieku cīņu turpinošajiem karavīriem. Divas kārtas pirms turnīra beigām stabila septītā pozīcija.

+ BK Upesciems – diezgan plānots panākums pret lejasgalā esošajiem „Lapeniekiem”. Bija ļoti tuvu pirmajam simtam šosezon. Nākamnedēļ mājās jāuzvar „Scafoteam”.

--- Karavīrs – viens no goda pjedestāla pretendentiem zaudēja pāris pozīcijas zemāk esošajam „exNexum”. Šis zaudējums krietni apgrūtinās dzīvi cīņā par trijnieku. Jāatceras pirmā apļa izcili neveiksmīgais finišs.

--BK Jūrmala – sāpīgs viena punkta zaudējums viesos pret „Digital Mind”. Atlikušajai sezonas daļai varētu uzlikt mērķi – astotās vietas izcīnīšana.

-BK Grifs AG/LLA – salūza trešajā ceturtdaļā (6:23) pret „Anzāģi”. Lai nepaliktu pēdējie, jāuzvar kāda no atlikušajām divām spēlēm.

23. nedēļā būsim vēl tuvāk atrisinājumam cīņā par pirmo četrinieku – „Zaļā josta” uzņems karavīrus, bet „Anzāģe” savā laukumā tiksies ar „Latvenergo”.

2.līga

+++ Miele – turpina bruģēt ceļu pretī uzvarai 2.līgā. Pret „Pronetu” viss tika nokārtots jau pirmajā puslaikā.

++ DzSK Lokomotīve – ceturtajā ceturtdaļā izdevās nolauzt pēdējās nedēļās ļoti labi spēlējošo „Emerald”. Turpina cīņu par otro vietu.

+ RXG/Ķekava – pēc ļoti neveiksmīga spēles sākuma, attapās un pieveica mājas „Ūpi”. Joprojām ceturtā vieta ir aizsniedzama.

--- Čiekurs – diemžēl joprojām nav izdevies tikt pie panākuma. Šajā nedēļā pieticīgs sniegums uzbrukumā.

--Jugla/SPORT2000 – vēl viena komanda, kurai otrajā aplī turpinās neveiksmes. Zaudēts kaimiņiem no „Kodola”. Noslīdējuši līdz 11.pozīcijai.

-Ūpis – teicami iesāka spēli Ķekavā (23:11), taču turpinājumā krietni spraunāki bija mājnieki, sagādājot viesiem no Iļģuciema 12.zaudējumu.

+35

+++ Rūja un Dēli – divas labas ceturtdaļas ļāva tikt pie trešā panākuma pret LVM. Varbūt ar šo komandu būs darīšana arī play-off.

++ BK Stopiņi – viesos pieveica pagājušajā nedēļā otro elpu atguvušo CS. Ieguvuši vienas uzvaras pārsvaru cīņā par 3.vietu.

+ Kursa MRU/Mārupe – uzvarēja visas ceturtdaļas cīņā pret pastarīti „R.A line”.

--- Corporate Solutions – šoreiz ar sešu vīru virknējumu bija par maz, lai sagādātu vēl vienu pārsteigumu.

--LVM – tā arī ar trešo piegājienu neizdevās pieveikt pašreizējos čempionus.

-R.A line - „Kursa” šoreiz bija pārāk ciets rieksts.

Melnais saraksts

-Jurģis Eglītis (Kursa MRU/Mārupe) – tehniskā piezīme

-Juris Stikāns (ThermoKid/Ķekava) – tehniskā piezīme

-Jānis Šults (Latvijas Gāze) – tehniskā piezīme

Par 2013./14. gada 1.līgas 3.vietas ieguvējiem kļuva komanda "Zaļā josta" (sezonas bilance 15-2-5).