dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

24. spēļu nedēļa


24. spēļu nedēļa

Aizvadīta 21 spēle.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Jānis Ramšs (Ķeizarmežs/Ķekari) - 31

1.līga: Ēriks Eglītis (exNexum) - 34

2.līga: Edgars Indāns (Lokomotīve) - 39

+35: Uldis Valneris (Corporate Solutions) - 43

SPORT 2000 elites grupa

+++ Mārupe/Sport2000 – visu sezonu atrodoties pozīcijās no trešās līdz piektajai, finiša taisnē apsteidza „Leifheit/LU”, pakāpjoties uz otro vietu. Pārliecinošs regulārā turnīra noslēgums ar graujošu uzvaru pār „Bottomline”.

++ Bottomline – lai arī piedzīvoja sagrāvi cīņā pret Mārupi, nedēļu iesāka ar panākumu pret Salaspili, kas garantēja vietu play-off. Tur gan vispirms būs jāpārvar 1.līgas čempionu barjera un ja tas izdosies, tad pretiniekos nāks draudīgā „Rumba/LSPA”.

+ Rumba/LSPA – sīvā cīņā uzvarēja „Leifheit/LU”, otro apli aizvadot ar uzvarām visās spēlēs. Play-off sasniegts ar vienpadsmit uzvaru sēriju kabatā.

--- Leifheit/LU – divās spēlēs vajadzēja neizšķirtu otrās vietas nosargāšanai, taču to neizdevās izdarīt. Pēdējo sekunžu zaudējumam LSPA studentiem, sekoja arī neveiksme Salaspilī. Tagad tieši ar salaspiliešiem nāksies cīnīties play-off.

-- ThermoKid/Ķekava – nepiepildījās teorētiskās iespējas par play-off. Paši arī nenosargāja uzvaru pret spēcīgo „Latvijas Gāzi”, nospēlējot neizšķirtu.

-Ķeizarmežs/Ķekari – zaudēja Turības studentiem, pabeidzot turnīru uz gaužām skumjas nots. 3 uzvaras 22 spēlēs un pēdējā vieta elitē.

Jāaizvada vēl trīs atlikušas regulārā turnīra spēles. Vienīgā intriga, kura komanda iegūs ceturtdaļfinālā mājas spēļu priekšrocības starp „Kursu” un „Latvijas Gāzi”.

1.līga

+++ Latvenergo – vēl viena izbraukuma uzvara. Šoreiz pret „Grifu”. Pirmās vietas izcīnīšanai pēdējā kārtā mājās jāpieveic „Lidojošais cirks”.

++ Karavīrs – ļoti vērtīga uzvara mājās pret „Upesciemu”, kas ļauj turpināt cīņu par trešo un pat otro vietu. Otrai vietai nepieciešami divi panākumi, bet trešajai viena uzvara un neizšķirts. Pretinieki gan nopietni.

+ Lapenieki – kamēr lielie dūži cīnās par trijnieku, šai komandai ar vērienīgu uzvaru pret „Anzāģi” izdevās izvairīties no palikšanas pēdējiem.

--- Zaļā josta – pirmās vietas pretendenti mājās nospēlēja neizšķirtu pret „Digital Mind”. Pēdējā kārtā pret karavīriem gan vairāk nāktos padomāt par otrās vietas nosargāšanu.

--BK Upesciems – divas dienas izbraukumā spēlēt pēc kārtas laikam bija par smagu. Uzvara pret karavīriem dotu trešo vietu, bet tagad ar bažām jāgaida nākamās nedēļas spēļu iznākumi.

-Anzāģe – viens no otrā apļa patīkamākajiem pārsteigumiem, aizvadīja divu zaudējumu nedēļu. Vēl viena spēle, bet skaidrs, ka kopvērtējumā būs sestā pozīcija.

Līdz pat pēdējai spēļu nedēļai nav zināma galīgā atbilde par vietām uz goda pjedestāla.

2.līga

+++ VCG ekspertu grupa – ceturtajā ceturtdaļā uz lāpstiņām nolika „Ūpi”, saglabājot nelielu pārsvaru cīņā par otro vietu pār „Lokomotīvi”. Nākamajā nedēļā ciemos gaidīs nevienam ceļu negriezošos „Ķekarus”.

++ DzSK Lokomotīve – ātrvilciena režīmā sabradāja „Kodolu”. Turpina elpot pakausī „ekspertiem”. Palikušas divas spēles ar pieredzējušajām „Ultras” un „C4” komandām.

+ Emerald – Nedēļas visizreklamētākajā spēlē mājās pieveica „Ultru”. Izdevies sasniegt vienādu uzvaru un zaudējumu bilanci. Pēc ļoti neveiksmīgā sezonas starta septītā pozīcija nudien neizskatās peļami.

--- RPP – iespējams stāšanās pretī turnīra līderiem nobiedēja, jo uz spēli ieradās vien trīs vīri. Tika piešķirts tehniskais zaudējums.

-- Čiekurs – iespējams palaida garām pēdējo reālo iespēju tikt pie pirmās uzvaras. Visu spēli neļāva komfortabli justies „Pronetam”. Palikušas divas spēles pret top3 komandām.

-Kodols – otrajā aplī spēja pieveikt VCG „ekspertus”, bet viņu tabulas kaimiņi „Lokomotīve” bija krietni augstāka un nepārvaram latiņa.

Visas trīs top komandas spēlēs mājas. „Miele” un „Lokomotīve” uzņems „Ultru”, bet VCG „Ķekarus”. Pretinieki sīksti, bet uzvaras nepieciešamas pašreizējo pozīciju saglabāšanai.

+35

++ Corporate Solutions – divu vīru izcili rezultatīvais sniegums ļāva pārspēt „R.A line”. Palikušas divas spēles pret tiešajiem konkurentiem.

+ Rūja un Dēli – bez sevišķiem sarežģījumiem tika galā ar „Caparol”. Nākamajā spēlē jānoskaidro regulārā turnīra uzvarētājs cīņā pret „Kursu”.

--R.A line – nespēja tik galā ar duetu Valneris & Feierbergs piedzīvojot sagrāvi pret CS. Skaidrs, ka regulārajā turnīrā paliks pēdējie.

-Caparol/SC Group – pret „Rūju” bezierunu zaudējums. Vēl palikusi spēle ar CS, kurā izšķirsies 5.-6.vietas liktenis.

Melnais saraksts

-Artūrs Sproģis (Zaļā josta)– tehniskā piezīme

-Māris Baranovskis (Rumba/LSPA) – tehniskā piezīme

-Edgars Burkevics (Leifheit/LU) – 2 tehniskās piezīmes

-„Ķeizarmežs/Ķekari” komandai – tehniskā piezīme

-Reinis Fabians (exNexum) – tehniskā piezīme

-Andulis Vitte (DzSK Lokomotīve) – tehniskā piezīme

-Uldis Kleinbergs (DzSK Lokomotīve) – tehniskā piezīme

-Mārtiņš Liepa (BK Jūrmala) - tehniskā piezīmeAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

"Latvenergo" komanda (15-1-6) 2011./12. gada sezonā izcīnīja trešo vietu 1.līgā.
krown.lv