dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

27. spēļu nedēļa


27. spēļu nedēļa

Aizvadītas 10 spēles.

Nedēļas izcilnieki

SPORT 2000 elites grupa: Aivars Svirido (Latvijas Gāze) - 21

2.līga: Renārs Uzraugs (Kodols) -33

+35: Oskars Kalniņš (Corporate Solutions) - 26

SPORT 2000 elites grupa

+++ Leifheit/Latvijas Universitāte – pēc pirmās spēles Salaspilī atgriezās ar neizšķirtu, bet atbildes spēlē spēja pieradīt savu pārākumu. Pirmo reizi iekļuva līgas labāko komandu četriniekā.

++ Latvijas Gāze – līdz ceturtās ceturtdaļas sākumam pārliecinoši kontrolēja notikumus otrajā spēlē pret „Kursu”. Ceturtais ceturksni gan tika izgāzts, kā rezultātā nācās piedzīvot zaudējumu, bet ceļazīme uz pusfinālu jau faktiski bija nopelnīta pirmajā spēlē.

+ Rumba/LSPA – bez lieka sasprindzinājuma iekļuva labāko komandu četriniekā. Uzvara pret „Bottomline” gan atnāca krietni pieticīgāk kā pirmajā spēlē.

--- BK Salaspils – ceturtajā savstarpējā šīs sezonas spēlē pret „Leifheit/LU” pirmo reizi kapitulēja šī pretinieka priekšā un šis zaudējums izrādījās liktenīgs. Sezona noslēgusies.

--Rīgas brīvostas pārvalde – nespēja nokomplektēt sastāvu sarunātajā datumā un neizdevās arī vienoties ar pretinieku par spēles aizvadīšanu citā laikā. Nācās ierakstīt tabulā tehnisko zaudējumu.

-Kursa MRU/Mārupe – pērnās sezonas bronzas medaļnieki šosezon paliek ārpus labāko četrinieka. Jāatzīst, ka sērijā pret „Latvijas Gāzi”, šoreiz nebija daudz ieroču.

Dienas kārtībā ir pusfināla spēles. Pirmie attiecības sāks skaidrot „Leifheit/LU” un „Mārupe/SPORT2000”.

2.līga

++ Kodols – pēdējā spēlē izbraukumā ar 8 punktu pārsvaru tika pieveikts RPP. Ar to pietika, lai kopvērtējumā tiktu garām Juglai un finišētu 10.pozīcijā.

+ VCG ekspertu grupa – ļoti pārliecinoši uzvarēja katru no ceturtdaļām viesos pret pastarīti Čiekuru. Pelnīta otrā vieta kopvērtējumā.

-- RPP – šo sezonu noslēdz ar zaudējumu mājās „Kodolam”. Otrais aplis sanāca visnotaļ murgains, jo tika izcīnīta tikai viena uzvara.

-Čiekurs – pēdējā spēlē brīnumi nenotika. Pierīgas komanda palika pēdējā vietā, neizcīnot nevienu uzvaru.

Komandas pamanījās vienu spēli pārcelt uz nākamo nedēļu.

+35

+++ Corporate Solutions – uz play-off spēlēm izvilka visus azotē paslēptos trumpjus un pirmajā spēlē ielika labus pamatus, lai apspēlētu regulārā turnīra trešo komandu Stopiņus.

++ LVM – viesos uzvara ar 26 punktu pārsvaru nudien nav peļams rezultāts pirms atbildes spēles. Ļoti laba iespēja pirmo reizi ielauzties četriniekā.

+ Kursa MRU/Mārupe – 30 punktu uzvara pirmajā ceturtdaļfinālā. Atbildes spēlē jāpārkāpj pāri suņa astei un jāsagaida pretinieks pusfinālā.

--- BK Stopiņi – ļoti tuvu, lai pirmo reizi +35 neiekļūtu četriniekā. Mājās būs jāiet uz maksimumu.

--Caparol/SC Group – regulārajā turnīrā neuzvarētā LVM komanda izrādījās ļoti ciets rieksts arī play-off. Iekļūšana pusfinālā līdzināsies brīnumam.

-R.A line – šosezon pārāk dažādās „svara kategorijas” ar „Kursu” parādījās arī laukumā.

Atbildes ceturtdaļfināla spēles. Lielākā intriga, protams, būs Ulbrokā, kur Stopiņi mēģinās atspēlēt paprāvu pārsvaru pret „Corporate”.

Prognožu spēle

Šosezon nevienam no spēlētājiem nav izdevies atminēt pilnīgi visus nedēļas uzvarētājus. Ņemot vērā, ka palicis neliels spēļu skaits, tad iespēja atminēt visus nedēļas uzvarētājus un tikt pie PEAK apaviem šosezon vairs nebūs. Taču līdz pat sezonas pēdējai spēlei turpināsies cīņa par uzvaru kopvērtējumā.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada ProBasketball elites grupas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Māris Jurjāns no "Bottomline". 17 spēlēs viņa konta 291 punkts.
krown.lv