SPORT 2000 elites grupa: Vairis Pusaudzis (Mārupe/SPORT2000) - 29

2.līga: Romans Larionovs (Pronets) - 25

+35: Oskars Kalniņš (Corporate Solutions) - 27

SPORT 2000 elites grupa

Kamēr pusfināla pāris „Rumba/LSPA” – „Latvijas Gāze” briest savām trieciencikla cīņām pēc maija svētkiem (trīs dienās divas spēles), tikmēr „Leifheit/Latvijas Universitāte” un „Mārupe/SPORT2000” pirmo tikšanos aizvadīja LU mājvietā Diagnostikas centrā. Cīņa aizritēja kā pa amerikāņu kalniņiem. Otrajā ceturtdaļā viesi no -9 panāca +6. Pēc lielā pārtraukuma viss atkal mainījās. Jau „Leifheit/LU” bija iekrājuši 17 punktu pārsvaru, kuru mārupieši pēdējā minūtē sadeldēja līdz 12. Pirms atbildes cīņas Tīrainē „Leifheit/LU” ieguva 12 punktu pārsvaru (87:75).

2.līga

Ar BK „Ķekari” un „Pronets” cīņu noslēdzies 2.līgas turnīrs. „Pronets” otrajā aplī atkārtoti uzvarēja „Ķekarus”, apsteidzot „Ūpi” un Ādažu „Emerald”, finišējot 7. pozīcijā. „Ķekari”, lai arī otrajā aplī tika pie četrām uzvarām, tomēr tas viņus neglāba no palikšanas priekšpēdējā vietā. Atgādinām, ka 2.līgā triumfēja DAL debitanti „Miele”, otrie finišēja „VCG ekspertu grupa”, bet trešie DzSK „Lokomotīve”.

+35

Diemžēl 1/4 fināla atbildes spēlēs intriga izpalika. Diezgan pārliecinošas uzvaras izcīnīja komandas, kuras bija veiksmīgākas arī pirmajās spēlēs. Cerības uz to, ka Stopiņi spēs sakurināt intrigu pret uz play-off muskuļus uzaudzējušo „Corporate Solutions” izplēnēja jau pirmajā ceturtdaļā. Stopiņi pirmo reizi palika ārpus pirmā četrinieka, savukārt CS gatavi turpināt triumfa gājienu pret „Kursu”. Savukārt pirmo reizi četriniekā izdevies iekļūst LVM, kuru pretinieki „Caparol/SC Group” uz atbildes spēli ieradās vien piecu vīru sastāvā. Vai LVM spēs ko likt pretī pašreizējiem čempioniem „Rūja un Dēli”?

„Melnais” saraksts

-Vairis Pusaudzis (Mārupe/SPORT2000) – tehniskā piezīme

-„Leifheit/LU” komandai – tehniskā piezīme

Par 2014./15. gada Elites ProBasketball līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Vairis Pusaudzis no "Mārupe/ProBasketball". No 61 mēģinājuma viņš realizēja 53 (86,9%).