"Corporate Solutions" atgriežas +35 čempionu tronī

Pēc gada pārtraukuma DAL +35 čempionu tronī atgriezušies „Corporate Solutions”, kas sīvā finālsērijā ar 2-1 pieveica pērnā gada čempionus „Rūja un Dēli”.

„Corporate Solutions” regulāro turnīru noslēdza vien sestajā pozīcijā, uz reti kuru spēli ierodoties optimālajā sastāvā. Visas sezonas laikā komandas formas tērpus pielaikoja 17 dažādi spēlētāji. Uz play-off cīņām jau laukumā devās teju optimālais sastāvs ar Normundu Feierbergu un Oskaru Kalniņu priekšgalā. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā divu spēļu summā ļoti pārliecinoši izdevās uzveikt „Stopiņu” un „Kursas” komandas. „Rūja un Dēli” visus sezonu ar „Kursu” cīnījās par līderpozīcijām kopvērtējumā. Beigās izdevās finišēt pirmajiem un pusfinālā samērā viegli tikt galā ar LVM.

Pirmajā finālspēlē, CS komandai iztiekot bez abiem saviem līderiem, diezgan pārliecinoši savā laukumā triumfēja „Rūja un Dēli”. Otrajā finālsērijas spēlē mājnieki „Corporate” izšķirošo pārsvaru ieguva otrajā puslaikā, un pēcāk to laimīgi noturēja. Pēc trīs dienām komandas atgriezās Imantā, 69.vidusskolas zālē. Lai arī labāk cīņu iesāka viesi, tomēr pirmās ceturtdaļas beigās „Rūja” ar diviem tālmetieniem lauza cīņas gaitu un jau otrajā ceturksnī spēles pavediens atradās viņus rokās. Tomēr atkal viss ar kājām gaisā sagriezās pēc lielā pārtraukuma. „Corporate Solutions” atspēlēja mīnusus, bet ceturtajā ceturtdaļā galīgi nolika sāncenšus uz lāpstiņām, izcīnot uzvaru spēlē, sērijā un visā turnīrā.

Oskars Kalniņš noteikti bija viens no galvenajiem faktoriem kāpēc „Corporate Solutions” no pelnrušķītes regulārajā turnīrā kļuva par princesi play-off spēles. Oskars piecās play-off spēlēs vidēji guva 33,4 punktus, bet regulārajā turnīra viņa pakalpojumus komanda neizmantoja. „Corporate Solutions” tādejādi kļuvuši par trīskārtējiem DAL +35 čempioniem, bet „Rūja un Dēli” savā otrajā sezonā tiek pie sudraba.

DAL +35 finālspēles

Rūja un Dēli – Corporate Solutions (91:73; 60:71; 73:86) sērijā 1-2

CS.jpg2013./14. gada čempioni "Corporate Solutions"

Ruja un Deli.jpg2013./14. gada sudraba medaļu ieguveji "Rūja un Dēli"