dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

2. spēļu nedēļa


2. spēļu nedēļa

Aizvadītas 16 spēles.

Nedēļas izcilnieki

b.a.L.L. elite: Ivars Ikstens (Kursa MRU/Mārupe) – 30

1.līga: Rolands Brenčs (RBP) – 38

2.līga: N.Ņedaškovskis (Kursa), A.Beitiņš (Krown), I.Pūce (Krown) – 26

Prognožu spēle: A.Smirnovs (exNexum), K.Šmits (Lapenieki) – 13

b.a.L.L. elite

Pieticīgais uzbrukums – ThermoKid/Ķekava iesākusi sezonu ar diviem pamatīgiem zaudējumiem. Divās spēles iemesti kopā 120 punkti, toties ielaists par 65 „acīm” vairāk.

8 no 8 – tāda Latvijas Gāzes komandas uzvarēto ceturtdaļu bilance turnīra pirmajās divās kārtās. Lieki piebilst, ka arī tabulā ierakstītas divas uzvaras.

Murgs – nekā citādi nevarētu nosaukt Mārupes/b.a.L.L. komandas pēdējās trīs tikšanās ar Rumba/LSPA.Pērn finālā abas spēles tika zaudētas ar vidēji 36 punktiem un arī šosezon nesanāca labāk 47:85.

Uzvaras grozs – Artūrs Melnieks no Salaspils komandas kļuva par varoni cīņā pret Pļavnieku komandu, kad pie neizšķirta rezultāta piecas sekundes pirms cīņas beigām guva uzvaras grozu.

Atspēlēšanās – 5 minūtes pirms beigām -10, 15 sekundes pirms beigām -4 un tik un tā tika izcīnīta uzvara. Šādu diezgan neticamu uzvaru Kursa MRU/Mārupe viesos izrāva pret Bottomline.

1.līga

Izlieto nesasmēla – Brīvosta galotnē pret Latvenergo no 90:97 pievilka līdz 96:97, bet ielaistos mīnusus atspēlēt nespēja.

Dzimšanas diena – ar 27 gūtajiem punktiem un komandas uzvaru savu dzimšanas dienu atzīmēja „VEF Rīga” galvenais treneris un „manaslecas.lv” spēlētājs Nikolajs Mazurs.

9 soda metieni – labā noskaņojumā ar 17 punktu pārsvaru pēdējo ceturtdaļu mājas spēlē pret wiseadvice.lv sagaidīja VCG eksperti. Tomēr galotnē nācās krietni pasvīst, lai nosargātu uzvaru (62:61). Viss būtu mierīgāk, ja pēdējā desmitminūtē nebūtu aizmesti garām 9 soda metieni.

Palīgi neatradās – Lokomotīves komandas spēlētājs Edgars Indāns pret Upesciemu salādēja gandrīz pusi no komandas punktiem, bet ar to bija par maz uzvarai. Pietrūka lielāka pienesuma no pārējās komandas.

Traka atspēlēšanās – Lidojošais cirks otrajā ceturtdaļā pret Lapniekiem atradās iedzinējos ar 25 punktu deficītu (14:39), bet laika un ticības bija pietiekoši, lai spēli novestu līdz pagarinājumam un neticamai uzvarai.

2.līga

Pieredzes dominance – otro nedēļu pēc kārtas +35 komandas spēj tikt pie vairāk uzvarām kā konkurenti no 2.līgas. Šīs nedēļās bilance 3-1.

Neatspēlēšanās – vairākām komandām šīs nedēļās laikā izdevās lielas un varenas atspēlēšanās. Ūpis mēģināja pēdējās ceturtdaļas laikā atspēlēt 20 punktu deficītu pret LVM +35. Tikt tuvāk par 5 punktiem neizdevās.

Pārspēks – Emerad/Zalaris izrādījās dažādās svara kategorijās ar Babītes Čiekuru.

Četri no deviņi- šāda attiecība sanāca Ultras komandai starp punktus guvušajiem un neguvušajiem spēlētājiem. Kursa MRU/Mārupe +35 punktu guvēji izrādījās krietni nadzīgāki.

Pagarinājums -par pirmo šīs sezonas pagarinājumu parūpējās 20.gadsimts +35 un Pronets. Veiksmīgā loze tika Pronets komandai.

26 – tik punktus guva uzreiz trīs rezultatīvākie šīs nedēļas spēlētāji šajā līgā. Un visi viņi pārstāvēja +35 komanda. Jaunajiem labs piemērs.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Artūrs Kramiņš no BK "Baldone" 2010./11. gada sezonā kļuva par Pretendentu līgas labāko punktu guvēju. 586 punkti 21 spēlē.
krown.lv