dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

7. spēļu nedēļa


7. spēļu nedēļa

Aizvadītas 12 spēles.

Nedēļas izcilnieki

b.a.L.L. elite: Jānis Engers (Leifheit/LU) – 24

1.līga: Jānis Zicāns (Lidojošais cirks) – 36

2.līga, +35: Raivis Alksnis (Krown +35) – 33

Prognožu spēle: K.Šmits, U.Kleinbergs, E.Pazāns – 9

b.a.L.L. elite

Triple double. Pirmais oficiāli DAL šo elementu sasniedzis Jānis Gailītis. Leifheit/LU uzvarētajā spēlē pret Pļavniekiem viņš guva 18 punktus, izcīnīja 11 atlecošās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. Leifheit/LU pārtrauca triju zaudējumu sēriju.

Pārliecinoši. DAL čempioni Rumba/LSPA izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, viesos pārliecinoši pārspējot Bottomline. Rumba/LSPA ar 6 uzvarām 7 spēlēs ir līgas līderi.

Nelaimīgā Tīraine. Latvijas Gāze, kura pirms šīs nedēļas dalīja līdera godu ar Rumba/LSPA, ieradās otro reizi šosezon Tīrainē, šoreiz lai spēlētu ar Kursu. Un atkal tika piedzīvots zaudējums. No septiņās spēlēs abi zaudējumi „gāzeniekiem” piedzīvoti tieši Tīrainē. Viņiem par laimi vairāk spēļu šinī zālē regulārajā turnīrā nebūs. Kursa tikmēr pakāpusies uz otro pozīciju.

1.līga

Zaudējumu sastāvs. DzSK Lokomotīve pēc uzvaras sezonas pirmajā spēlē sakrājies sešu zaudētu spēļu vagonu sastāvs. Pēdējais viesos pret Lapeniekiem, esot vadība ceturtās ceturtdaļas sākumā ar 5 punktu pārsvaru.

Piezemēšanās. Lidojošā cirka pēc četru uzvaru lidojuma piezemējās izbraukuma cīņā pret Latvenergo. Nelīdzēja arī ceturtās ceturtdaļas sākumā esošais +14 un Jāņa Zicāna 36 gūtie punkti.

Izrāviens. exNexum komanda pēc divām neveiksmēm atkal tikusi pie panākuma mājās pieveicot BK Upesciems. Līdzīgajā spēlē viss pamainījās 3.ceturtdaļā pēc mājnieku 17:3 izrāvienu. Noķert aizmukušos exNexum upesciemieši nespēja.

Atspēlēšanās. VCG ekspertu grupa izbraukuma spēlē pret manaslecas.lv ceturtajā ceturtdaļā vispirms atspēlējās no 10 punktu deficīta, tad no 5 punktu, pagarinot spēli līdz papildlaikam un beigās arī laimīgi uzvarot. „Eksperti” pārtrauca ieilgušo četru zaudējumu sēriju.

2.līga, +35

Bez satraukuma. C4 bez lieka sasprindzinājuma viesos pieveica pēdējā vietā esošo SK Babīte/Čiekurs. Starp 2.līgas komandām C4 dala līderpozīcijas ar Emerald/Zalaris.

Uz simta robežas. Krown +35 jau piekto spēli pēc kārtas vairāk sacenšas paši ar sevis nevis ar pretinieku, mēģinot sasniegt 100 gūto punktu robežu. Šajā nedēļa pret Stopiņu komandu pietrūka viena punkta.

Pirmā. Jugla/b.a.L.L. komanda tikusi pie pirmās uzvaras, mājās pieveicot vienu no līderiem RXG/Ķekava. Mājniekiem šis bija tikai pirmais panākums, bet ievērības cienīgu to padara veids kā šīs panākums tika izcīnīts. Ceturtā ceturtdaļa pie astoņu punktu deficīta tika uzvarēta ar +20, desmit minūšu laikā realizējot 7 trejačus.

Veiksmīgās mājas. Ūpis tikuši pie otrās uzvaras pieveicot 20.gadsimta spēlētājus. Ūpis no trim mājas spēlēm uzvarējuši divas, bet viesos zaudējuši visus četrus mačus.

Sākuma nokdauns. Kursa MRU/Mārupe +35 mājās pret Pronetu spēli iesaka ar 0:2, bet pēc mājnieku 22:2 viesiem lika spēli turpināt no pamatīgu iedzinēju pozīcijām. Atgūties pēc tik neveiksmīga sākuma Pronets vairs nespēja.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2012./13. gada DAL čempioniem kļuva "Baltijas Tranzīta Serviss". Komanda uzvarēja arī regulāro turnīru (17-1-4), bet pēc tam izcīnīja uzvaras visās sešās play-off cīņās.
krown.lv