dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

9. spēļu nedēļa


9. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

b.a.L.L. elite: Jānis Engers (Leifheit/LU) – 26

1.līga: Jānis Zicāns (Lidojošais cirks) – 44

2.līga, +35: Eduards Grabovskis (C4) – 35

Prognožu spēle: U.Kleinbergs, E.Pazāns – 12

b.a.L.L. elite

Mainīgām sekmēm. Pierīgas komandu spēlē Mārupe/b.a.L.L. pieveica ThermoKid/Ķekava. Mārupiešiem šis bija jau ceturtais panākums pēc kārtas, bet ķekavnieki joprojām ir bez uzvarām, piedzīvojot astoto neveiksmi pēc kārtas.

Dubulta likme. Leifheit/LU viesošanās Salaspilī pie vietējās komandas abām vienībām bija ļoti svarīga, jo mājnieku uzvaras gadījumā viņi nostiprinātos play-off zonā, bet viesiem panākums nodrošinātu nostiprināšanos tabulas augšpusē. Saspringtā spēlē rīdzinieki uzvarēja, saglabājot vietu četriniekā, bet salaspilieši turpina balansēt uz izslēgšanas spēļu sliekšņa.

Čempionu ritmā. BA Turība-2 līdz pat trešās ceturtdaļas vidum turējās čempionu Rumba/LSPA tempā, taču cīņas izskaņā nācās atzīt Rumbas pārākumu. Rumba/LSPA noslēdza pirmo apli līderpozīcijās.

Kļūdu lērums. Bottomline savā laukumā cīņā pret Latvijas Gāzi pieļāva 31 kļūdu, kad ir šīs sezonas elites antirekords. Latvijas Gāze šajā spēlē pieļāva par 12 kļūdām mazāk.

Saniknoja vicelīderus. Pļavnieki aizvadīja labu pirmo puslaiku pret 2.vietā esošo Kursu, esot nelielā vadībā. Tomēr pēc pārtraukuma viss strauji mainījās. Kursa uzvarēja otro puslaiku ar 50:24, svinot pārliecinošu uzvaru.

1.līga

Rezultatīvais Taurenītis. Jūrmalā Taurenīša zālē vietējā komanda aizvadīja ļoti rezultatīvu cīņu ar viesiem no Upesciema. Viesu komanda svinēja uzvaru ar 108:90, sasniedzot punktu gūšanas rekordu 1.līgā šosezon. Jūrmala kļuva par pirmo komandu, kura, gūstot 90 punktus, piedzīvoja zaudējumu. Uzreiz trīs Upesciema spēlētāji guva vairāk par 20 punktiem.

Uzvaru nesošie sodi.Kristiana Šmita precīzie soda metieni cīņas izskaņā atnesa Lapenieku komandai uzvaru pār Latvenergo. Šmits šinī spēlē guva 28, bet novembra 1.līgas labākais spēlētājs Hedijs Šliters 31 punktu.

Aptur līderus. Lidojošais cirks jau pirmajā ceturtdaļā ieguva un pārliecinoši nosargāja pārsvaru pār tā brīža līderiem wiseadvice.lv. Jāņā Zicāna 44 gūtie punkti bija otrs lielākais viena spēlētāja rezultativitātes rādītājs 1.līga šosezon. Viņam arī rekords realizēto tālmetienu skaita ziņā – 9. Dēļ komandu nevienlīdzīgā aizvadīto spēļu skaita turnīra tabula līderis šobrīd dažādās kategorijās atšķirtas.

Bez variantiem. DzSK Lokomotīve viesos izcīnīja uzvaru pār VCG ekspertiem, kas viņiem bija otrā pēc kārtas. Par „dzelzceļnieku” pārsvaru šajā spēlē runā ne tikai 20 punktu uzvara uz tablo un protokolā, bet arī uzvarētās visas četras ceturtdaļas.

Pietrūkst jaudas. Manaslecas.lv pret RBP vēl pirms ceturtās ceturtdaļas atradās tikai viena punkta iedzinējos, bet beigās zaudēja ar 12 „acīm”. Arī iepriekšējās divās spēlēs ceturtās ceturtdaļas tika zaudētas un piedzīvoti zaudējumi ar vienu un diviem punktiem.

2.līga, +35

+35 smagsvari. Divu +35 grupas favorītu spēlē Krown cīņas gaitā izsēja 16 punktu pārsvaru, bet galotnē atspēlējās no piecu punktu deficīta, ar minimālu divu punktu pārsvaru pieveicot Kursu. Krown joprojām ir vienīgā komanda līgā, kura šosezon nav zaudējusi.

Uzvaru nesošā ceturtdaļa. Lietuviešu vidusskolā notikušajā ļoti līdzīgajā spēlē starp Pronets un RXG/Ķekava komandām izšķirošā kļuva trešā ceturtdaļā. To viesi uzvarēja ar septiņu punktu pārsvaru un tieši tik liels pārsvars bija arī cīņas beigās.

2.līgā labākie. C4 aizvadījuši visas spēles ar tiešajiem konkurentiem no 2.līgas un izdarījuši to ļoti labi, uzvarot septiņās spēlēs no astoņām. Palikušas vēl četras spēles ar +35 komandām.

Cerības nepiepildās. Līdz šim neuzvarējušie SK Babīte/Čiekurs izbraukuma spēlē pret Ultru bija vistuvāk pirmajam panākumam kā iepriekšējās spēlēs. Vēl trešās ceturtdaļas izskaņā Čiekuram bija tikai sešu punktu deficīts.

Uz play-off sliekšņa. Lai arī sezona vēl nav sasniegusi ekvatoru, tomēr jau sāk iezīmēties komandu spēku samēri un četrinieks, kurš pavasarī play-off cīņās cīnīsies par uzvaru līgā. Tā Ūpim Juglā izdevās izcīnīt svarīgu panākumu. Uz doto brīdi četras komandas atrodas ļoti cieši tabulā viena pie otras.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada 1.līgas čempioniem kļuva komanda "Latvenergo" (bilance 18-4).
krown.lv