dubultamatieru līga

Jaunumi

Play-off izspēle


ProBasketball Elite

1/4 fināls (divu spēļu summā)

1. Rumba/LSPA - 8. Pļavnieki B3

85:68 un 105:61

"Rumba/LSPA" iekļūst pusfinālā.

2. Kursa MRU/Mārupe - 7. BK Salaspils

79:66 un 74:78

"Kursa MRU/Mārupe" iekļūst pusfinālā.

3. Latvijas Gāze - 6. Mārupe/ProBasketball

99:61 un 76:73

"Latvijas Gāze"iekļūst pusfinālā.

4. Leifheit/Latvijas Universitāte - 5. BA Turība-2

64:73 un 74:58

"Leifheit/Latvijas Universitāte" iekļūst pusfinālā.

1/2 fināls (divu spēļu summā)

1. Rumba/LSPA - 4. Leifheit/Latvijas Universitāte

78:69 un 61:75

"Leifheit/Latvijas Universitāte" iekļūst finālā.

2. Kursa MRU/Mārupe - 3. Latvijas Gāze

66:73 un 55:63

"Latvijas Gāze" iekļūst finālā.

Fināls (līdz 2 uzvarām)

3. Latvijas Gāze - 4. Leifheit/Latvijas Universitāte

81:57, 65:76 un 60:73 (sērijā 1-2)

"Leifheit/Latvijas Universitāte" kļūst par DAL čempioniem!!!

Par 3.vietu (līdz 2 uzvarām)

1. Rumba/LSPA - 2. Kursa MRU/Mārupe

65:51 un 72:68 (sērijā 2-0)

"Rumba/LSPA" izcīna bronzas medaļas.

1.līga

1/2 fināls (divu spēļu summā)

1. Rīgas brīvostas pārvalde - 4. exNexum

83:68 un 78:56

"Rīgas brīvostas pārvalde" iekļūst finālā.

2. Lapenieki - 3. DzSK Lokomotīve

65:88 un 83:87

DzSK "Lokomotīve" iekļūst finālā.

Fināls (līdz 2 uzvarām)

1. Rīgas brīvostas pārvalde- 3. DzSK Lokomotīve

123:73un 84:53 (sērijā 2-0)

"Rīgas brīvostas pārvalde" kļūst par 1.līgas čempioniem!!!

Par 3.vietu  (līdz 2 uzvarām)

2. Lapenieki - 4. exNexum

69:87; 82:70 un 81:78 (sērijā 2-1)

"Lapenieki" izcīna bronzas medaļas.

2.līga

1/2 fināls (divu spēļu summā)

1. C4 - 4.Ūpis

74:64 un 69:56

"C4" iekļūst finālā.

2. RXG/Ķekava - 3.Emerald/Zalaris

55:66 un 73:69

"Emerald/Zalaris" iekļūst finālā.

Fināls (līdz 2 uzvarām)

1. C4 - 3. Emerald/Zalaris

72:59, 67:72, 65:72 (sērijā 1-2)

"Emerald/Zalaris" kļūst par 2.līgas čempioniem!!!

Par 3.vietu (līdz 2 uzvarām)

2. RXG/Ķekava - 4. Ūpis

79:60 un 61:57 (sērijā 2-0)

"RXG/Ķekava" izcīna bronzas medaļas.

+35

1/2 fināls (divu spēļu summā)

1.Krown - 4.Stopiņi

108:61 un 86:65

"Krown" iekļūst finālā.

2.Kursa MRU/Mārupe - 3.Latvijas Valsts meži

86:54 un 85:71

"Kursa MRU/Mārupe" iekļūst finālā.

Fināls (līdz 2 uzvarām)

1. Krown - 2. Kursa MRU/Mārupe

73:53 un 86:67 (sērijā 2-0)

"Krown" kļūst par +35 čempioniem!!!

Par 3.vietu (līdz 2 uzvarām)

3. Latvijas Valsts meži - 4. Stopiņi

81:91 un 78:86 (sērijā 0-2)

"Stopiņi" izcīnas bronzas medaļas!


Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ar bilanci 12-2 Lapmežciema komanda kļuva par 2011./12. gada +35 grupas regulārā čempionāta uzvarētājiem.
krown.lv