dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL 4. spēļu nedēļa


4. spēļu nedēļa

Aizvadītas 13 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elite: Artūrs Melnieks (BK Salaspils) -31

1.līga: Uldis Muižnieks (Kursa MRU/Mārupe +35) – 31

2.līga: Eduards Grabovskis (C4) – 48

Elites grupa

57 punktu puslaiks. Pie pirmās uzvaras ar ceturto piegājienu izdevās tikt BA „Turība”-2, kas spēlē pret Salaspili jau pirmajā puslaikā bija pamanījušies gūt 57 punktus.Otrais puslaiks vairs nebija tik rezultatīvs, toties pirmā uzvara tika izcīnīta visnotaļ pārliecinoši.

Bez uzvarām. Par vienīgo elites komandu, kura turpina cīnīties bez uzvarām palikusi Pļavnieku komanda. Nedēļas laikā uzbrukums tika uzlabots, bet mājas sienas nelīdzēja spēlē pret „Kursa MRU/Mārupe”, kur pēc neveiksmīga sākuma un beigām tika piedzīvots 17 punktu zaudējums.

Līderu cīņa. Divu pirmajās spēlēs tikai uzvaru guvušu komandu spēlē līgas debitanti „Sonora” pret „Latvijas Gāzi” iesāka ar 12:0. „Gāzenieki” pēc šāda nokdauna pašā sākumā neatguvās un tā arī ne reizi neizvirzījās vadībā, piedzīvojot pirmo sezonas zaudējumu.

1.līga

Uz panākuma viļņa. „Wiseadvice.lv” izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas. Viesos neskatoties uz 22 punktu vadību cīņas sākumā, beigas pret „Kursa MRU/Mārupe” neizvērtās tik vieglas. Mārupieši ceturtā ceturtdaļā bija pietuvojušies līdz viena punkta deficītam.

Izcilā ceturtdaļa. „Manasleacas.lv” līdz pat ceturtās ceturtdaļas sākumam atradās vidēji desmit punktu vadībā pār „Lapeniekiem”. Taču ceturtajā ceturtdaļā pēkšņi izmainījās spēku samēri un „Lapenieki” panāca pretiniekus, izvirzījās vadībā un svinēja samērā pārliecinošu uzvaru. Pēdējā ceturtdaļa tika uzvarēta ar 25:8.

Pabaida čempionu. „VCG ekspertu grupa” izbraukuma spēli pret 1.līgas čempioniem RBP iesaka pagalam neveiksmīgi 0:12. Viegla pastaiga „Brīvostai” gan nesanāca, jo „eksperti”trešajā ceturtdaļā bija panākuši neizšķirtu. Pārsteigums gan izpalika un ceturtajā ceturtdaļā „Brīvosta” noformēja sev trešo uzvaru šosezon.

4 no 4. BK „Upesciems” veiksmīgais sezonas starts iespējams ir viens no 1.līgas pārsteigumiem. Arī pēc šīs nedēļas komanda saglabāja simtprocentīgu bilanci, viesos pieveicot „Latvenergo”.

Zemgroza tēvoči. Arī „exNexum” turpina cīnīties tikai ar uzvarām. Viens no panākumu stūrakmeņiem ir cīņa par atlecošajām bumbām, kur divi „nexumieši” ieņem pirmās divas ailītes šajā rādītājā visā līgā.

2.līga

Atspēlēšanās. Ķekavas „ThermoKid”-2 izbraukuma spēlē pret „Pronetu” ceturtajā ceturtdaļā atradās iedzinējos ar 11 punktu deficītu, taču izrāviens 14:0 galotnē, atnesa ķekavniekiem panākumu.

Viena aktiera teātris. Eduards Grabovskis palīdzēja savai „C4” komandai pagarinājumā pieveikt „Ūpis”, sasniedzot sezonas punktu gūšanas rekordu 48. E.Grabovska kontā arī pagarinājuma panākošais grozs un 11 punkti papildlaikā.

Uzvaras viesos. Kamēr Ķekavas zāle oktobrī nebija pieejama, tikmēr izbraukuma spēles maksimumu sasniedza „RXG/Ķekava”. Trešā uzvara tikpat spēles tika izcīnīta pret Stopiņiem. Jau nākošnedēļ RXG spēlēs arī savā zālē.

Bez atlaidēm. BK „Zaķumuiža” viesos ļoti pārliecinoši pieveica „exNexum-20gs” spēlētājus. Ja spēlē, kur ir liels vienas komandas pārsvars bieži favorītiem gadās kritums, tad šoreiz Pierīgas komanda atlaides nedeva, pārliecinoši uzvarot katru no ceturtdaļām.

Aiz līderiem. Pēc pārliecinošas uzvaras mājās pār pastarīti „Čiekuru”, aiz līderu trio iekārtojušies „Ultras” spēlētāji. Pagaidām gan kārtis jauc neskaidrība ar mājas spēļu arēnu.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2015./16. gada sezonas oktobra mēneša Elites grupas spēlētāju kļuva Einārs Bučs (Sonora).
krown.lv