dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL 25.spēļu nedēļa


25.spēļu nedēļa

Aizvadītas 7 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elite: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) – 35

1.līga: M.Bērziņš (Latvenergo), R.Elbakjans (RBP) – 29

2.līga: Edgars Smirnovs (exNexum-20gs) – 26

Elites grupa

Atspēlejās, bet nenotur. Ceturtdaļfināla atbildes spēlē BA “Turība”-2 uz brīdi trešajā ceturtdaļā atradās vadībā pret “Sonoru” ar pirmajā spēlē “iekrāto” deficītu-21, divu spēļu summā panākot neizšķirtu. “Sonora” gan atguvās un samazināja rezultāta starpību, ar ko bija pietiekami uzvarai divu spēļu summā. Pusfinālā “Sonora” tiksies ar “Kursa MRU/Mārupe”. Bet “Turība” jau sesto reizi nespēja pārvarēt ceturtdaļfināla barjeru.

Uz pusfinālu. Pārliecinoši ceļu uz pusfinālu izlauzuši pagājušā gada vicečempionu “Latvijas Gāze”. Pēc +33 pirmajā spēlē pret “Ķekava/ThermoKid” arī otrajā viņiem bija pat 20 punktu pārsvars, bet beigās pieticīgāka uzvara ar trīs punktu pārsvaru. Jāatzīmē “gāzenieku” spēlējošā trenera Oskara Kalniņa precizitāte no tālās distances ceturtdaļfināla sērijā – 8 trāpījumu no 12. “Latvijas Gāze” pusfinālā tiksies ar “Leifheit/Latvijas Universitāte”, kas ir pagājušā gada fināla atkārtojums.

1.līga

Nespēj trāpīt. Regulārā sezonas uzvarētāji BK “Upesciems” pirmajā pusfināla spēlē viesos pret “exNexum” nekādi nespēj trāpīt Pļavnieku ģimnāzijas grozos no tālās distances, realizējot vien 6 procentus tālmetienus. Neskatoties uz to, tika piedzīvots zaudējums ar piecu punktu pārsvaru. Atbildes spēles jau nākošajā nedēļā BK “Upesciems” mājvietā Juglā.

Par 10 vairāk. Ar lielu izmesto tālmetienu skaitu izcēlās arī otra pusfināla pāra “Latvenergo” un “Brīvosta” dalībnieki. Nominālie mājnieki pie diviem izmestajiem trejačiem vairāk spēja trāpīt par 10 trīspunktu metieniem vairāk. “Latvenergo” uzvarēja ar 12 punktu pārsvaru, sagādājot nelielu pārsteigumu. Arī pagājušajā sezonā “Brīvosta” vairākkārt nonāca smagās situācijās, bet allaž spēja lauzt cīņas gaitu un uzvarēt turnīru. Atbildes spēle pēc divām nedēļām, jo abu komandu mājas spēļu arēna nākamajā nedēļā nebūs pieejama.

2.līga

Ar trim uzvarām. Veiksmīgs sezonas noslēgums izdevies “Ultras” komanda, kura uzvarēja pēdējās trijās spēlēs. Pēdējā no tām viesos izdevās pieveikt “Stopiņus”. Ar 9 uzvarām 23 spēlē “Ultra” finišēja desmitajā pozīcijā, bet “Stopiņiem” viena vieta augstāk.

Pirmie. Pateicoties vienai ļoti labai ceturtdaļai “C4” regulāro turnīru noslēdza ar uzvaru pār tabulas pastarīti “exNexum-20gs”. Šis smagais panākums “C4” ļāva uzvarēt pamatturnīru un nākošnedēļ uzsākt pusfināla sēriju pret BK “Zaķumuiža”.

Uz augšu. Ļoti pārliecinošā uzvara regulārā turnīra pēdējā spēlē pret “Babīte/Čiekurs” ļāva “Pārdaugavas” komandai beigu kopvērtējumā pacelties vienu pozīciju uz augšu un finišēt 11.vietā. Babītes komanda jau trešo gadu tā arī nespēja izcīnīt nevienu panākumu.

Berzins.JPG1.līgas Sporta laboratorijas marta mēneša spēlētājs: Mārtiņš Bērziņš (Latvenergo).

Kasparans.JPG1.līgas Krown marta mēneša 6-tais spēlētājs: Aivis Kasparāns (Latvenergo)

 Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Raimonds Vaikulis no "Rīgas brīvostas pārvaldes". No 65 metieniem viņš realizēja 60, jeb 92,3 %.
krown.lv