dubultamatieru līga

DAL
Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
BK Mangaļi - Rīgas Dome 21.Nov. 18:30
C4 - GASO 21.Nov. 21:15
Jūrmala - Karavīrs 22.Nov. 19:15
exNexum - BK Upesciems 22.Nov. 20:45
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL 26.spēļu nedēļa


26.spēļu nedēļa

Aizvadītas 4 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Matīss Rudmiezis (Sonora) – 21

1.līga: Elvijs Junde (Upesciems) – 28

2.līga: Jānis Iškāns (RXG/Ķekava) – 28

Elites grupa

Pirmajā pusfināla spēlē “Sonora” savā laukumā ar 9 punktu pārsvaru pieveica “Kursa MRU/Mārupe”. Ne pārāk rezultatīvajā spēlē mājnieki realizēja 13 tālmetienus, kas bija vairāk nekā precīzie metienu no divpunktu zonas un soda metienu atzīmes. Atbildes spēle trešdien Tīrainē.

Otrajā pārī starp “Leifheit/Latvijas Universitāte”un “Latvijas Gāze” abas spēles tiks aizvadītas vienā nedēļā.

1.līga

Par pirmo finālistu kļuva regulārā turnīra uzvarētāji BK “Upesciems”. Spēlē pret “exNexum” pēc abu komandu iniciatīvas pārņemšanas pirmajā puslaikā, atbildes cīņas otrajā puslaikā “Upesciems” palielināja pārsvaru līdz sev drošam divu spēļu summā un svinēja itin pārliecinošu uzvaru. “Upesciems” pirmo reizi spēlēs finālā, bet “exNexum” otro gad cīnīsies par bronzu.

Otrajā pārī “Latvenergo” būs jānosargā 12 punktu pārsvars pār “Rīgas brīvostas pārvaldi”.

2.līga

Abās pusfināla spēlēs pirmajās spēlēs uzvaras svinēja komandas, kas regulārajā turnīrā ieņēma zemākas vietas un abās spēlēs jau pirmajā ceturtdaļā tika ielikts pamats uzvarai. Ja “C4” pārvestie -18 no Zaķumuižas izskatās atspēlējami, tad “Ķekava/ThermoKid 2” sadeldēt 28 punktu atstarpi pret “RXG/Ķekava” izskatās gandrīz neiespējamā misija.

Spelmanis (2).jpg

Elites ProBasketball marta mēneša spēlētājs: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe)

Sulcs (3).JPG

Marta mēneša Leifheit uzvaras grozs: Raimonds Šulcs (ThermoKid/Ķekava 2) 



Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 3.vietu 2.līgas turnīrā izcīnīja DzSK "Lokomotīve" (sezonas bilance 20-6).
krown.lv