dubultamatieru līga

Jaunumi

DAL 21.spēļu nedēļa


21. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 36

Efektivitāte: Edvards Jašuks (BK Ķekava/ThermoKid) - 48

Atlecošās bumbas: Elvijs Tambergs (Ūpis) - 23

Rezultatīvas piespēles: Toms Vilks (wiseadvice.lv), Nils Briedis (Babīte/Čiekurs) - 12

Pārtvertas bumbas: Guntars Dīķis (Latvijas Gāze) - 7

Bloķētie metieni: I.Strēlis (Marels Būve), R.Ruksis-Vilemsons (Lapenieki), S.Ceplītis (exNexum) - 3

3 punktu metieni: Visvaldis Pāvuls (Pārdaugava) – 4/4

Soda metieni: Pauls Zukuls (VCG), Eduards Grabovskis (C4) – 7/7

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. “Cavendish” neveiksmīgi aizvadīja abu nedēļas spēļu ceturtās ceturtdaļas, vispirms viesos piekāpjoties “Ķekava/ThermoKid”, kam sekoja zaudējums mājās “Kursa MRU/Mārupe”. Tas arī pamatīgi iegrieza turnīra kopvērtējumā, jo nu “Cavendish” zaudējuši par divām spēlēm vairāk kā galvenie konkurenti un aizvadījuši par spēli vairāk. Nākamās divas nedēļas gaidot cīņas ar galvenajiem konkurentiem, mārupieši pacēlušies uz pirmo pozīciju.

2. Ar devīto piegājienu “Leifheit/Latvijas Universitāte” apspēlēja kādu no lielā četrinieka komandām, mājās atstājot tikai uz 46 gūtajiem punktiem turnīra rezultatīvāko komandu “Latvijas Gāzi”. Uzvarētāji šinī spēlē izpildīja tikai vienu soda metienu. “Leifheit/LU” saglabā piekto pozīciju, bet uz papēžiem turpina mīt “Turības” komanda.

3. Kādu no top4 komandām sarūgtināja arī BA “Turība”-2, par kuru upuriem krita BK “Sonora”. “Turībniekiem” pateicīgs spēļu grafiks, lai pacīnītos par piekto pozīciju ar “Leifheit/LU”. “Sonorai” no piecām atlikušajām spēlēm četras būs pret play-off zonā esošajām komandām.

1.līga

1. Vērtīga uzvara pašiem un izslēgti vieni no konkurentiem cīņā par play-off, to ar vienu veiksmīgu spēli izdevās panākt “wiseadvice.lv”, kuri ceturtajā ceturtdaļā nosvēra svara kausus par labu sev cīņā ar BK “Marels Būve”. Jau nākamajā kārtā “wiseadvice.lv” būs jāturpina cīņa par četrinieku, viesos spēlējot ar otrā apļa neveiksminiekiem DzSK “Lokomotīve”.

2. Uzvara pret tiešajiem konkurentiem un labvēlīgs spēļu kalendārs, ļauj cerīgi uz marta otro pusi raudzīties BK “Salaspils”. Izrāvieniem bagātā spēlē salaspilieši atveda uzvaru no Jūrmalas. Salaspils šobrīd ir trešie un nākamajās divās nedēļās mājās uzņems komandas, kurām cīņa par play-off jau beigusies. Jūrmala nonākusi sarežģītā situācijā ar daudz atliktajām spēlēm, kurās tagad atļauties zaudēt vairs nedrīkst.

3. Panākums šonedēļ un smags spēļu grafiks atlikušajās spēlēs ir “Kursa MRU/Mārupe +35” pozīcijas pirms finiša spurta. Šajā nedēļā mārupieši krietni dabūja pasvīst pret “Lapeniekiem” , uzvaru nodrošinot tikai pašā galotnē. Šobrīd viņiem ceturtā vieta un pēc nedēļas mājās jāuzņem BK “Marels Būve”.

2.līga

1. Lidot turpina “Cosmoss” komanda, kurai uzvara pret “Ūpi” bija sestā pēc kārtas un devītā pēdējās desmit spēlēs. “Cosmoss” jau nodrošinājuši kā minimums ceturto vietu, bet uzvarot pēdējā kārtā “C4” pacelsies vēl vienu pozīciju uz augšu, bet veiksmes gadījumā pat divas. “Ūpis”, neskatoties uz neveiksmi, vēl saglabā cerības apsteigt “Optibet Traktors” un pacelties uz astoto vietu.

2. Viesos uzvara pret “Optibet Traktors” gandrīz garantēja pirmo vietu regulārajā turnīrā “Emerald/Zalaris”. Lai nokārtotu visas formalitātes, nākošajā kārtā jāpieveic “Tehnoland.lv”. “Traktors” joprojām turpina cīņu par astotās vietas nosargāšanu.

3. SK “Babīte/Čiekurs” otrā uzvara šajā sezonā krita mājas spēlē pret LVM DOKS. “Čiekuri” sezonas noslēdzošajā spēlē var pabojāt nervus “Optibet Traktors”, bet “mežiem” visticamāk ceturtdaļfinālu nāksies aizvadīt no piektās pozīcijas.

Nikolajs.jpg

2.līgas februāra mēneša spēlētājs - Nikolajs Mazurs (Cosmoss)

Ledins.jpg

Februāra LEIFHEIT uzvaras grozs - Kārlis Lediņš (BK Marels Būve)

Ugis_tehnoland.jpg

2.līgas februāra Ballzy motivācijas balvas ieguvējs - Uģis Griņēvičs (Tehnoland.lv)

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

"Latvijas Gāze" (16-1-5) 2011./12. gada sezonā izcīnīja otro vietu Elites grupas regulārajā turnīrā.
krown.lv