dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Aizvadīta otrā spēļu nedēļa


2. spēļu nedēļa

Aizvadītas 11 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Reinis Strupovičs (Latvijas Gāze) - 38

Efektivitāte: Reinis Strupovičs (Latvijas Gāze) - 36

Atlecošās bumbas: Ēriks Eglītis (exNexum), Andris Kozlovskis (Marels Būve) - 15

Rezultatīvas piespēles: Aivars Svirido (Latvijas Gāze) - 10

Pārtvertas bumbas: Uldis Feldmanis (Jūrmala) - 7

Bloķētie metieni: Kārlis Veiders (BA Turība-2) - 5

3 punktu metieni: Dāvis Čoders (Leifheit/Latvijas Univrsitāte)– 3/4

Soda metieni: Visvaldis Pāvuls (Rīga/Pārdaugava) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Par turnīra līderiem pēc divām spēļu nedēļām kļuvuši BA “Turība”-2, kura pieveikusi abās spēlēs pērnās sezonas medaļniekus. Šoreiz savā laukumā “Turība” uzvarēja “Kursa MRU/Mārupe”, kurus “turībnieki” pieveica arī pirms gada pusfinālā. Konkrēti šajā spēlē mājnieki jau pirmajā puslaikā bija iekrājuši 21 punkta pārsvaru. Mārupiešiem šis bija pirmais zaudējums šosezon. Ķekavas “ThermoKid” aizvadīja labu pirmo puslaiku pret “Latvijas Gāzi”, bet pēc pārtraukuma nespēja tikt galā ar viesu līderi Reini Strupoviču. Reinis sasniedza sezonas rezultativitātes rekordu, gūstot 38 punktus un palīdzot savai komandai izcīnīt pirmo uzvaru. Ar lielas rezultāta starpības uzvaru sezonu pret BK “Upesciems” iesāka “Leifheit/Latvijas Universitāte”, neļaujot pretiniekiem uzvarēt nevienu no ceturtdaļām. Turpinājumā trešā spēļu kārta, kurā savā starpā tiksies tikai uzvaras izcīnījušās “Cavendish” un BA “Turība”-2. Sen par principiālu dueli kļuvis “Leifheit/LU” un “Latvijas Gāze” tikšanās, kura šoreiz norisināsies Diagnostikas centrā.

1.līga

Pērnās sezonas čempioni “Kursa MRU/Mārupe +35” sāka vareni, pārliecinoši tiekot galā ar līgas jaunpienācējiem no “Emerald/Zalaris”. Ādažniekus nākošajā nedēļā sagaidīs citi pērnās sezonas medaļnieki “Karavīrs”. Pēdējiem gan sezona iesākās neveiksmīgi ar sakāvi savā laukumā pret “exNexum”, kuri pērn aizvadīja vienu no neveiksmīgākajām sezonām. “Neksumiešiem” gan atgriezušies vairāki iepriekšējo gadu līderi un labas iespējas atkal atgriezties medaļu pretendentu rindās. Ar uzvarām sīvās cīņās sezonu iesāka “wiseadvice.lv” savā laukumā un Jūrmala viesos. Tieši jūrmalnieku un“Kursa” tikšanās solās būt intriģējošākā otrajā spēļu kārtā. Tad arī savas pirmās spēles aizvadīs “Krown” un “Elektrum” vienības.

2.līga

Čempioni pārcēlušies vienu līgu augstāk. Kas ieņems brīvo vakanci? Trīs komandas, kuras ieņēma vietas no otrā līdz ceturtajai šī gada pavasarī, jauno sezonu iesāka ar uzvaru. “Tehnoland.lv” savā laukumā pārspēja no 1.līgas pārnākušo un vairākus līderus zaudējušo “Marels Būvi”. BK “Stopiņi” savā laukumā diezgan viegli tika galā ar līgas jaunpienācēju “Rīgas Domi”. Savukārt nosaukumu mainījusī LVM komandu, kuru tagad pazīstama ar nosaukumu “Bio Ritmi Sports/Jelgava”, viesos nosargāja sev labvēlīgu iznākumu pret “Rīga/Pārdaugava” jauniešiem. Jau pirmajā nedēļā pārsteigumu sagādāja SK “Babīte/Čiekurs”, atspēlējot ceturtajā ceturtdaļā 13 punktu deficītu un mājās uzvarot pieredzējušo “C4” komandu. Pēc nedēļas turnīrā iesaistīsies vēl viena jauna komanda “Uriekstes Dravnieki”, kurus uzreiz gaidīs eksāmens “Tehnoland.lv” izskatā.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Andris Liepiņš no RPP 2011./12. gada sezonā kļuva par +35 grupas labāko punktu guvēju. 14 spēlēs viņš guva 323 punktus.
krown.lv