dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Aizvadīta trīspadsmitā un četrpadsmitā spēļu nedēļa


13./14. spēļu nedēļa

Aizvadītas 15 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Dāvis Čoders (Leifheit/LU) - 29

Efektivitāte: Uģis Strauss (BA Turība-2) - 39

Atlecošās bumbas: Normunds Feierbergs (Krown) - 21

Rezultatīvas piespēles: Kaspars Indruška (Karavīrs) - 16

Pārtvertas bumbas: Normunds Sondors (BA Turība-2) - 6

Bloķētie metieni: Kārlis Veiders (BA Turība-2) - 3

3 punktu metieni: Vairis Pusaudzis (Kursa MRU/Mārupe) – 5/7

Soda metieni: Jānis Āre (ThermoKid/Ķekava), Viesturs Vilkaušs (Elektrum) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Veiksmīgs gada sākums izdevies “Kursa MRU/Mārupe” komandai, kura vispirms mājās sagrāva BK “Upesciems”, bet pēc tam viesos pieveica savus šī brīža tiešos konkurentus “Cavendish”. Šie panākumi mārupiešiem ļāva pacelties uz otro pozīciju un nākamajā kārtā gaida tikšanās ar turnīra līderiem. Ar parādīto sniegumu pozitīvā nozīmē pārsteidza Ķekava “ThermoKid”. Pierīgas komanda vispirms viesos pārliecinoši uzvarēja “Latvijas Gāzi”, bet dienu vēlāk lielāko spēles daļu atradās vadībā pret “Leifheit/LU”, galaiznākumā tomēr piedzīvojot zaudējumu pēdējā minūtē. Ķekavniekiem nākošajā kārtā būs jāuzņem “Cavendish”, kuriem turpretī gads iesācies ar divām neveiksmēm. Veiksmīgs 2018.gada sākums bijis arī BA “Turība-2” vienībai, kura vispirms ar lielisku ceturto ceturtdaļu mājās apspēlēja “Cavendish”, kam sekoja pārliecinošs panākums viesos pret “Upesciemu”.

1.līga

Ar vien pārliecinošāku sniegumu turpina demonstrēt pērnās sezonas finālisti “Krown” un “Kursa MRU/Mārupe” +35. Turnīra līderi “Krown”, Aldim Beitiņam sasniedzot “triple-double” un pašiem realizējot 17 tālmetienus, viesos pārliecinoši tika galā ar citu līdergupas komandu “wiseadvice.lv”. Tikmēr “Kursa” mājās uzvarēja visas ceturtdaļas pret vēl nesenajiem līderiem “Jūrmalu”. Mārupieši turnīra tabulā jau pacēlušies uz sesto pozīciju. Ļoti nestabilu sniegumu uzbrukumā demonstrē “exNexum”, kuri pēc simts punktu sasniegšanas pērnā gada izskaņā, šoreiz nespēja sasniegt pat pusi simta pret tobrīd ārpus play-off zonas esošo DzSK “Lokomotīve”, piedzīvojot paprāvu zaudējumu. Par pirmajā aplī piedzīvoto sāpīgo pēdējo sekunžu zaudējumu “VCG Ekspertu grupai” pārliecinoši revanšējās “Elektrum”.VCG “eksperti” pēc šīs neveiksmes pirmo reizi šosezon izslīdējuši ārpus labāko astotnieka. Iespējams pēdējo iespēju aizķerties cīņā par play-off izmantoja pēdējā vietā esošais “Karavīrs”, savā laukumā ar 17 punktu pārsvaru uzveicot “Emerald/Zalaris”.

2.līga

Visās četrās spēlēs uzvaras izcīnīja viesu komandas. Grūti klājās turnīra līderiem “Tehnoland.lv”, kuriem tikai piecatā uz spēli atnākušos “Bio Ritmi Sports/Jelgava” pretestību izdevās salauzt vien pēdējās piecās minūtēs. Turklāt cīņu jelgavnieki piezīmju limita dēļ noslēdza trijatā. Otrajā pozīcijā pēc uzvaras pret “C4” atgriezušies SK “Babīte/Čiekurs”. Mājniekiem iegriez pagalam vājā precizitāte no soda metiena līnijas, kas arī neļāva iespraugties top4. No labāko četriniekā esošajām komandām vienīgā paklupa “Uriekstes Dravnieki”. Kā ierasts, viņi dominēja zem groziem cīņā pret BS “Rīga/Pārdaugava”, bet sekmes no tālās distances pievīla, kas iespējams bija viens no galvenajiem zaudējuma iemesliem. Pastarīšu cīņā pie pirmās uzvaras tika BK “Cerība”, mazrezultatīvā cīņā pieveicot “Rīgas Domi”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Jānis Silarājs (Latvenergo) - 79,4% (68/54).
krown.lv