dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Aizvadīta divdesmitā spēļu nedēļa


20. spēļu nedēļa

Aizvadītas 11 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Kristaps Emīls Lapsa (BK Ķekava/ThermoKid) - 33

Efektivitāte: Guntis Banders (Uriekstes Dravnieki) - 38

Atlecošās bumbas: Guntis Banders (Uriekstes Dravnieki) - 17

Rezultatīvas piespēles: Svens Niedrītis (exNexum) - 11

Pārtvertas bumbas: M.Bergmanis (wiseadvice.lv), E.Ezis (Stopiņi), H.Ābele (Cerība) - 6

Bloķētie metieni: Guntis Banders (Uriekstes Dravnieki) - 5

Izprovocētās piezīmes: Toms Vilks (wiseadvice.lv) - 9

3 punktu metieni: I.Vanags (Ķekava), O.Silavs (Stopiņi) – 3/4

Soda metieni: Edijs Šlesers (Latvijas Gāze) – 8/8

Ballzy Elites grupa

“Leifheit/Latvijas Universitāte” ar uzvaru mājās pār BK “Upesciems” (94:55) noslēdza trešo apli un kļuva tuvākajiem konkurentiem neaizsniedzami, nodrošinot mājas spēļu priekšrocības play-off turnīrā. Otrajā vietā ar dramatisku uzvaru pagarinājumā pār “Kursa MRU/Mārupe” nostiprinājušies “Latvijas Gāze” – 81:73. “Gāzenieku” pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem sasniedzis divu uzvaru tiesu. Ar ļoti rezultatīvu sniegumu uzbrukumā Ķekavas “ThermoKid” pieveica BA “Turība”-2 (99:74), saasinot cīņu par ceturto vietu. Šobrīd izskatās, ka par atlikušajām divām vietām uz četrinieku ir četri pretendenti. Ķekavai gan ir divu uzvaru deficīts, tā kā īsti atļauties zaudēt viņi nedrīkst, īpaši jau cīņās ar tiešajiem konkurentiem. Nākošās nedēļas spēlē Tīrainē starp “Kursa MRU/Mārupe” un “Cavendish” uzzināsim, kura komanda martu sagaidīs trešajā pozīcijā.

1.līga

Nedēļas pārsteigumu sagādāja 1.līgas pēdējās pozīcijas īpašniece BK “Karavīrs”, viesos uzvarot līdervienību “Krown” – 90:84. Neskatoties uz negaidīto spēles iznākumu “karavīru” izredzes aizķerties play-off zonā vairs ir tikai teorētiskas. “Krown” palaida sev priekšā šo nedēļu izlaidušo Jūrmalu, ar kuriem gan vēl būs jātiekas savstarpējā cīņā. Kritums spēles trešajā ceturtdaļā neliedza “Emerald/Zalaris” komandai viesos pieveikt “Elektrum” (70:61), tādejādi nostabilizējot pozīcijas astotniekā. Abām komandām tagad ir vienāds uzvaru skaits, bet “Elektrum” izdevās nosargāt pārsvaru divu spēļu summā, kas var izrādīties svarīgi, ja abas komandas noslēgs turnīru ar vienādu uzvaru skaitu. Citi astotās vietas tīkotāji “VCG ekspertu grupa” piedzīvoja jau septīto zaudējumu pēc kārtas Pļavnieku “derbijā” atzīstot “exNexum” pārākumu – 76:90. “Ekspertu” cerības nokļūt izslēgšanas spēlēs vairs ir tikai teorētiskas. “exNexum” atkal atgriezušies trešajā pozīcijā. Veiksmīgi otrajā aplī turpina spēlēt DzSK “Lokomotīve”, kuriem šoreiz uzvara viesos papildlaikā pret “wiseadvice.lv” – 76:71. “Lokomotīvei” ļoti pateicīgs spēļu grafiks, lai atlikušajās spēlēs pat iegūtu mājas spēļu priekšrocības pirms play-off spēlēm. Protams, lai to izdarītu nepieciešams izcīnīt uzvaras.

2.līga

“Tehnoland.lv” pēc panākuma (84:75) pret “Bio Ritmi Sports/Jelgava” nodrošināja uzvaru regulārajā turnīrā, lai arī priekšā vēl trīs spēles. Jelgavas komanda vēl saglabā nelielas cerības tikt top4, bet tad obligāti pašiem jāuzvar “Rīgas Dome” un BK “Stopiņi” un arī ar to var būt par maz. Otro pozīciju ar vērienīgu atspēlēšanos ceturtajā ceturtdaļā pret “C4” saglabāja BK “Stopiņi” – 74:61. Ulbrokas komandai vēl palikušas pirmajā posmā divas spēles un abas izbraukumā. “Uriekstes dravnieki” ar 72:62 uzvaru pret “Rīgas Domi” kā pirmie noslēdza pirmā posma turnīru un noslēdza to top4 pozīcijās. Tagad “dravniekiem” jāsagaida pirmā posma finišs un pozīcija, ar kuru būs jāiesāk top4 cīņas. Svarīgs panākums cīņā par play-off BS “Rīga/Pārdaugava”, viesos pret BK “Cerība” – 69:56. “Pārdaugavai” gan zudušas cerības tikt labāko komandu četriniekā.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonas SPORT2000 elites grupas 1/4 finālā Rumba/LSPA pārliecinoši divu spēļu summā pieveica Bottomline - 81:45, 73:70.
krown.lv