dubultamatieru līga

DAL
Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
BK Mangaļi - Rīgas Dome 21.Nov. 18:30
C4 - GASO 21.Nov. 21:15
Jūrmala - Karavīrs 22.Nov. 19:15
exNexum - BK Upesciems 22.Nov. 20:45
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga
Jaunumi

Februāra mēneša individuālo balvu ieguvēji


Februāra balvu ieguvēji

Ballzy Elites grupas mēneša spēlētājs: Jānis Šults (Latvijas Gāze)

Aurora 1.līgas mēneša spēlētājs: Ernests Cīrulis (DzSK Lokomotīve)

Krown 2.līgas mēneša spēlētājs: Guntis Banders (Uriekstes Dravnieki)

LEIFHEIT uzvaras grozs: Nils Ozoliņš (Leifheit/LU)

Ballzy Elites grupas motivācija: Jurģis Eglītis (Kursa MRU/Mārupe)

Ballzy 1.līgas motivācija: Reinis Rozenbergs (Elektrum)

Ballzy 2.līgas motivācija: Edmunds Kalniņš (SK Babīte/Čiekurs)

Iepriekšējo mēnešu balvu ieguvēji

Ballzy elites grupas mēneša spēlētājs

Oktobris – Eduards Ķikuts (BA Turība-2)

Novembris – Pauls Bergs (Leifheit/LU)

Decembris - Eduards Vīksna (Cavendish)

Janvāris – Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe)

Aurora 1.līgas mēneša spēlētājs

Oktobris – Kristaps Strazdiņš (VCG ekspertu grupa)

Novembris – Normunds Feierbergs (Krown)

Decembris - Uldis Feldmanis (Jūrmala)

Janvāris – Ilmārs Bergmanis (Krown)

KROWN 2.līgas mēneša spēlētājs

Oktobris - Atis Slišāns (BK Stopiņi)

Novembris – Edijs Pētersons (Tehnoland.lv)

Decembris - Nauris Bikovs (Uriekstes Dravnieki)

Janvāris – Hedijs Šliters (Tehnoland.lv)

LEIFHEIT uzvaras grozs

Oktobris: Helvijs Grīnbergs (VCG ekspertu grupa)

Novembris: Rūdolfs Rutkovskis (exNexum)

Decembris: Toms Vilks (wiseadvice.lv)

Janvāris: Edmunds Vaivids (SK Babīte/Čiekurs)

Ballzy Elites grupas motivācija

Oktobris: Ivars Vanags (BK Ķekava/ThermoKid)

Novembris: Jānis Verners (BK Upesciems)

Decembris: Jānis Skroderis (BA Turība-2)

Janvāris: Edgars Gusts (BK Upesciems)

Ballzy 1.līgas motivācija

Oktobris: Uldis Kleinbergs (DzSK Lokomotīve)

Novembris: Kaspars Indruška (Karavīrs)

Decembris: Kārlis Priednieks (VCG ekspertu grupa)

Janvāris: Intars Miķelsons (Emerald/Zalaris)

Ballzy 2.līgas motivācija

Oktobris: Tomass Gurskis (Uriekstes Dravnieki)

Novembris: Artūrs Putniņš (BK Marels Būve)

Decembris: Jānis Vaivods (Rīgas Dome)

Janvāris: Artis Linde (C4)



Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada +35 turnīra uzvarētājiem kļuva "Corporate Solutions", kas finālsērijā līdz divām uzvarām ar 2-1 pieveica "Rūja un Dēli".
krown.lv