Punkti: Jānis Blažēvics (BS Rīga/Pārdaugava) - 28

Efektivitāte: Ginters Blumbergs (Leifheit/LU) - 37

Atlecošās bumbas: Rolands Dogjallo (Emerald/Zalaris) - 17

Rezultatīvas piespēles: Aldis Beitiņš (Krown) - 11

Pārtvertas bumbas: R.Strupovičs (Latvijas Gāze), R.Rozenšteins (Babīte/Čiekurs), J.Muskats (Karavīrs), N.Feierbergs (Krown) - 5

Bloķētie metieni: Eduards Vīksne (Cavendish) - 4

Izprovocētās piezīmes: Atis Ozols (Jūrmala) - 10

3 punktu metieni: Ginters Blumbergs (Leifheit/LU) – 8/11

Soda metieni: Kaspars Magurs (DzSK Lokomotīve) – 7/8

Ballzy Elites grupa

“Latvijas Gāze” ar uzvaru pār “Kursa MRU/Mārupe” (69:67) nodrošināja otro vietu un mājas zāles priekšrocības pusfināla sērijā. “Cavendish” sīvu pretestību izrādīja BK “Upesciems”, tomēr pārsteigums izpalika (79:62). “Cavendish” ar uzvaru vienā no atlikušajām divām spēlēm (pret “Latvijas Gāzi” un “Turību”) pietiks trešās vietas izcīnīšanai. “Kursa” un “Turība” ir vienādās uzvaru un zaudējumu pozīcijās pirms pēdējām divām kārtām, tomēr abiem ir atšķirīgu kategoriju pretiniki. Mārupiešiem divas reizes jācīnās ar priekšpēdējā vietā esošo Ķekavu, kura šonedēļ viesos kapitulēja “Leifheit/LU” priekšā, bet “turībniekus” gaida smagas cīņas ar “Leifheit/LU” un “Cavendish”. Vienāda uzvaru skaita gadījumā priekšrocība būs studentiem.

1.līga

Ceturtdaļfināla pirmās cīņas nelika vilties. Neviena no regulārā turnīra top4 komandām nevar justies droši par tikšanu pusfinālā. Trešajā vietā esošie “Kursa MRU/Mārupe”+35 tikai ar veiksmīgu ceturto ceturtdaļu ieguva 6 punktu pārsvaru pār DzSK “Lokomotīve”. Mārupiešu cīņas divās frontēs (arī Ballzy Elitē) prasa daudz spēkus. Lielākais pārsteigums ir regulārā turnīra astotās vietas Ādažu “Emerald/Zalaris” panākums mājās pret Jūrmalu – 72:71. Ādažniekiem izcila sanāca ceturtā ceturtdaļa, kuru izdevās uzvarēt ar 31:15. Šoreiz uzvaras pamatā ir krietni labāka precizitāte no spēles un neatlaidīgā cīņa zem groziem (Ādažiem 25 uzbrukuma bumbas), bet Jūrmala izmeta par 26 soda metieniem vairāk. Atbildes spēle ceturtdien Taurenīša zālē. Sīva cīkstēnšanās arī ceturtajā pārī, kur “Karavīrs” atzina nelielu “Krown” pārākumu – 74:77. Visus četrus pusfināla dalībniekus uzzināsim līdz nākošās nedēļas ceturtdienai.

2.līga

No paredzētajiem pirmajiem diviem ceturtdaļfināla mačiem tika aizvadīts viens. “Bio Ritmi Sports/Jelgava” un “Uriekstes Dravnieki” savus rēķinus kārtos jaunnedēļ. Bet BS “Rīga/Pārdaugava” un SK “Babīte/Čiekurs” pirmais mačs izvērtās interesants, abām komandām esot cīņas gaitā vadībā ar vairāk kā desmit punktiem. Beigās mājnieki “pārdaugavieši” svinēja uzvaru ar deviņu punktu pārsvaru – 86:77.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

Par 2015./16. gada sezonas 2.līgas oktobra labāko spēlētāju tika atzīts Eduards Grabovskis (C4).